Jarema2000
Dołączył/a: styczeń 2015
Kielce, Lublin
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos Messi gra jak zawsze na wybitnym poziomie, ale jak na siebie to tak średnio
De Jong, Dest, Dembele Pedri
0
@Trepyveb Messi ostatni raz na prawej grał w 2015roku, gra kombinacyjna na małej przestrzeni z Alvesem wyglądała świetnie, a gdy Messi zszedł do środka to Dani był w stanie sam sprawiać realne zagrożenie.
Następnie Dani odszedł a Messi przestał grać na prawej.
Następcy Daniego nie byli w stanie zapełnić tej pustki na prawej stronie, a Messiego tam nigdy nie było, graliśmy bez skrzydła wszystko środkiem, a to nie mogło sie udać...
Nie moglismy wystawic nikogo na skrzydło bo teoretycznie był tam Messi, gdyby poświecić kogoś z środka pola to w grze defensywnej była by lipa.
Suarez też sie robił coraz starszy i dlatego nie dawał juz tyle w defensywie by ,,łatać'' te braki Messiego w defensywie.
Teraz jakoś sie to udaje bo... gramy bez 9 i wszyscy zapierdzielają w obronie, a do tego Dest naprawde robi robote.
0
@leomessi1710 dokładnie to co kolega pisał wyżej, Ziela szanuje jako piłkarza i jestem naprawde wielkim fanem jego talentu, moim zdaniem poradzil by sobie w KAZDYM klubie na świecie.
Ale kiedyś pisał głupoty ,, w komputerze'' dlatego nie ma mowy zeby do nas dołączył.
Ja bym ziela chciał zobaczyc w evertonie u carlo :)
0
atletico,barca,juve,liverpool
?
jak myślicie kto tym razem bedzie tym ,,jeden mecz nie wszedl''
a może nowy rok, i stara klątwa nie działa?
3
@FC1899Barca najbardziej bolą te ligi mistrzów 2010,2012 bo po prostu byliśmy wtedy najlepsi, człowiek był tak mega wkurzony bo wiedział ze Barca zasługuje na te trofea a ma troche pecha i sie nie udało.
Można dorzucic 2016rok gdzie tez był smutek i żal bo naprawde byliśmy jednymi z najlepszych.
Ostatnich pare lat było najgorszych, czlowiek nawet nie był zły, bo inni zasługiwali bardziej.
0
@cules100pro czekałem az ktoś to napisze bo sam tez cos takiego czuje.
Z jednej strony mam z nią dobre relacje wiec boje sie cos takiego zaproponowac zeby nie dostać czegos w stylu, za kogo ty mnie masz, z drugiej co mam do stracenia xD
0
@Rust_Cohle ciężko zaprzeczyć, zależy mi na niej, żeby sobie fajnie życie ułożyła, nie mam do niej żadnego żalu, nie czuje sie wykorzystany, po prostu chciałbym jej pomóc a teraz nie za bardzo mam taką możliwość
1
@Karol1993 hmmm, ale ona tez tak zawsze pisała xD
ale dzięki za radę, następnym razem w mojej wypowiedzi na Rambli nie zabraknie tego co wymieniłeś :)
1
@Fawrf xdddd, no jest to jakas opcja, niestety to chyba nie mój poziom, ma zbyt wiele zalet
1
Zdarzały się tu przypadki ze ludzie prosili o rade w sprawach miłosnych :)
Także drogi użytkowniku/użytkowniczko jeżeli chcesz się pośmiać, albo coś doradzić to zapraszam.
Jak ktoś jest negatywnie nastawiony to niech nie czyta :D
2miechy temu poznałem dziewczyne, wszystko rozwijało sie bardzo dobrze, ale też baardzo szybko.
Teoretycznie sam wolałbym troche wolniej, ale mówie co mi szkodzi, moge sie dostosować.
Dziewczyna nie do końca była ze mną szczera bo po prostu wstydziła sie powiedzieć kilku rzeczy o sobie, potrzebowała czasu by mi powiedzieć kilku rzeczy i po jakimś czasie sama zaczeła mi przedstawiać swoją ciemną strone, stwierdziła ze powinienem wiedzieć. Ma ona naprawde dziwne życie, bardzo skomplikowane, po prostu dziewczyna ma naprawde wiele wad, jeszcze jakis czas temu w ogole bym nie był w stanie zaakceptować takich wad, tym razem było inaczej.
No co tu dużo mówić, ani troche do siebie nie pasujemy, jesteśmy naprawde z innych światów, lecz mimo ze głowa mówiła mi: ,,uciekaj póki sobie zycia nie zniszczyles''
to serce z jakiegos powodu ciągneło.
Dziewczyna naprawde ma w zyciu pod górke, wiec postanowiłem ze nie ma sensu tego dalej ciagnac, bo nwm czy za jakis czas mi sie nie odwidzi, i chciałem powiedzieć jej o swoich wątpliwosciach i byc moze nawet to zakończyc.
Niestety mieszkamy od siebie dość daleko, i spotkania (srednio raz na tydzien) planowaliśmy z wyprzedzeniem tak aby nam obojgu pasował dany dzien.
Nagle zaczęła sie w jakis sposób wymigiwać od spotkania i okazało sie ze jedyny termin to na drugi dzień, ale to zależy od czegos tam czego miała sie dowiedziec w nocy.
(na którą zmiane ktoś od niej z rodziny bedzie miał iść do roboty czy cos...)
No to mówie, ja ide spać a napisz mi jak sie dowiesz co i jak, to jak sie obudzę to albo wsiadam w auto, albo nie.
Napisała, ale napisała, że ,,nic do mnie nie czuje'' ze jestem idealny i takie tam pierdoły ale nie chce dawać mi nadziei bo widzi ze serio poważnie o niej mysle, a ona nie chce mnie zranić.
Ja też miałem wątpliwosci, dlatego wsiadłem w auto i pojechałem ładnie podziekować za spedzony czas, za wszystko ogolnie zapewnić ją o swoim wsparciu gdyby potrzebowała jakiejś pomocy itd.
Teoretycznie wiem ze mógłbym powalczyć ale nie wybaczyłbym sobie gdybym teraz ją jakos do siebie przekonał tylko po to zeby za jakis czas stwierdzić ze to jednak nie to...
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, ze mimo rozstania nie czuje zadnego bólu.
Dalej chce dla niej jak najlepiej, chce jej pomóc. Miedzy nami doszło do wielu świetnych momentów, ale to bardziej ona naciskała zeby do nich doszło, ja po prostu nie miałem nic przeciwko i sie na to godziłem, ale tak świetnie sie bawiłem.
Sama napisała w tamtej wiadomości ze czuje do mnie sympatie, ale taką bardziej koleżeńską lub przyjacielską ale nic wiecej miedzy nami nie bedzie.
Wiem o niej rzeczy których nie wie o niej nawet jej najlepsza przyjaciółka (np ze zawaliła maturke )
Zależy mi na tym zeby jej pomóc w zyciu i naprawde mam na to możliwości, tylko ona musiała by chcieć...
I tu pojawia sie problem, teoretycznie zepewniła mnie ze wiele dla niej znacze ale tylko na stopniu przyjacielskim, ze wiem o niej tyle ze nikt inny nie wie, ze docenia moją pomoc przez ostatni czas i ze ma nadzieje ze bedziemy miec dobre relacje i takie tam.
Z drugiej strony kilka dni juz mineło, ja sam z siebie nie mam problemu napisać o byle pierdołe, po prostu utrzymywac kontakt, a ona sama od siebie nic nie napisze.
Jak tylko ja coś napisze, to praktycznie od razu jest odp itd, ale z jej strony nic.
Tak sie zastanawiam czy ona po prostu coś do mnie czuje, i dlatego zachowuje sie tak a nie inaczej, bo ja po rozstaniu miałem takie bardziej: szkoda ze to nie ta, bo naprawde dziewczyna zasługuje na cos dobrego w życiu, i widze ze sama ma dobre serce a to najwazniejsze ze w relacji z drugim człowiekiem jest naprawde spoxo, ale po rozstaniu nie poczułem zadnego smutku, żalu, złości, nic.
Tak wiem sytuacja jest po********** bo ja taki jestem i ona w sumie tez, sam nwm oco chce zapytać, moze troche dlaczego ona sie tak zachowuje po naszym rozstaniu, w sensie mam wrażenie ze u niej nie wszystko jest ok ale nic mi o tym nie mowi.
Co powinienem zrobić w tej sytuacji, może po prostu dać jej troche czasu?
Teoretycznie to ona to skończyła pisząc że ,,nic do mnie nie czuje, nie chce dawać mi nadziei bo widzi ze bardzo sie staram i ona wie ze nikt sie nawet w połowie nie bedzie tak starał jak ja''
Z drugiej strony u mnie jest wszystko ok, a u niej mam watpliwości.
Moze liczyła ze po tej jej wiadomości bede mocno o nią walczył?
Ale z drugiej strony naprawde pokazywałem ze mi mocno zalezy, wiec ona nie miała prawa myśleć że ja sie nie staram czy cos.
Mam nadzieje ze sie dobrze bawiliście czytając tą historie, a jakby ktoś chciał coś napisac/doradzić to zachęcam.
0
Ponowie pytanko, czy da sie jakos w fajny sposob pobrac kopie wiadomości z messnegera na komputer?
Kiedys sie dało, i są jakies poradniki, ale po tych wszystkich aktualizacjach, niestety nie są akutalne ;/
0
Da sie pobrac w jakis sposob wszystkie wiadomosci z daną osobą z fb zeby miec je w jakims pliku który mozna wrzucic np na karte sd a potem usunąć całą konwersacje?
0
z jakiegos nieznanego mi powodu kliknalem dzis na mojej opasce huawei band 4 pro ,,uruchom ponownie'' i opaska ześwirowała... wszystko jest niby ok, ale gdy dostaje wiadomosci na telefon, czy jakies powiadomienia to na opasce nic...
Oczywiście w apce zdrowie wszystko jest dobrze ustawione, potem resetowalem apke, resetowalem opaske do ustawien farbycznych, parowałem na nowo przez bluetooth, robilem reseta tej opcji zeby te powiadomienia przychodzily, no dosłownie probowałem prawie wszystkie i nic...
Odtwarzanie muzyki, pomiar tętna i inne wszystko śmiga...
Ktoś coś jakiś pomysł?
0
@Dalhi Dembele który nie ma miejsca do biegania tym bardziej nam pomoze, juz nie jeden taki mecz widzialem, np po zwyciestwie z Juve i dobrym meczu Dembele przyszedl czas na la lige i meczyk z jakimś średniakiem i Demeble nie istniał, zszedl po 45min...
2
@Pilka_jest_okragla genialny pomysł wystawić Dembele na druzyne która sie zamuruje... Dembuś potrzebuje miejsca na boisku a w pierwszej połowie na pewno go nie znajdzie.
Przy korzystmy, wyniku naprawde moze wejsc na boisko, ale gdy bedziemy bić głową w mur to Cou jest bezcenny, bo jednym podaniem moze zrobic cos z niczego.
Cou ostanio odpoczywal, daltego podobnie jak Leo, wyjdzie dzis od 1 minuty.
0
@Nicko patrząc na obecną sytuacje finansowa w klubie, oraz na sportową to w cale nie jest takie niemożliwe.
Jezeli nastepny zarzad czegos nie wymysli to moze bycc problem, ale badzmy optymistami, moze jakos sie to ułoży
0
Kina są teraz otwarte czy nie?
0
@TheGoldenEleven Niemcy jednak gwiazdkę niżej, a Holendrów pół gwiazdki w górę,
Chorwacja pół gwiazdki w górę bo stawiać obok siebie Chorwacje i np danie to jednak nie teges
0
gdzie te karne bedzie mozna obejrzec??
0
Umówiłem sie z dziewczyną na Mikołajki, ze bedziemy miec taki dzien dla siebie, ogolnie nie chce zeby ona siedziala u mnie cały dzien, ani ja u niej, tylko zebysmy gdzies sobie poszli.
Uwaga pytanie za 100pkt, co mam robic cały dzien gdy wszystko jest pozamykane xD
2
A ten dalej swoje xd
2
kto komentuje tvp vs polsat?
1
@Encore moze dlatego ze ma -13 do CR w lidze mistrzow
0
@Solimalhio :) to ze valverde doprowadzil nas do 2 zwyciestw w la liga to oznacza ze mial jakąś wizje gry, szkoda tylko ze kibicom sie ona nie podobała (mi też nie)
1
@Mazeri wyrównany mecz z błędami z obu stron, ale wiecej błędów popełnil Inter dlatego przegrał.
0
@Solimalhio ale jest mieszanka tego doświadczenia z młodością
Eriksen to serio nwm czemu poszedl do Interu, grajac na 3 obroncow i 2 ,,9'' tam serio nie ma dla niego miejsca, i dlatego uwazam ze jak tam przyjdzie jakis trener z wizją to ma to szanse wypalić.
Ja bym tam widział... valverde
5
https://imgur.com/kPYBPXo miłego wieczorku :)
0
@BoRoWieC wyłącz jeszcze na chwilę
1
@ann_ann @RobiS sts, co wiecej nie z zółtą kartką tylko ogolnie z kartką
,,zawodnik otrzyma kartke''
bo kiedys mialem sytuacje ze na ramosa postawilem zołtą a dostał bezposrednia czerw xD
0
@Striker właśnie mam zajecia on-line i sobie analizuje to dokładnie i wydaje mi sie ze te kartki całkiem prawdopodobnie, to na pewno bedzie mecz walki