JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ty żartownisiu :)
2
Może w stawie jest, spróbuj zanurkować.
1
Fabio Grosso jest lepszy od Ronaldo bo wygrał MŚ, a Ronaldo nie.
0
Z tym, że z tego co słyszałem to większość tej kwoty stanowi wynagrodzenia piłkarza, zaś sama kwota transferu nie jest jakaś astronomicznie wysoka w porównaniu do innych transferów przeprowadzanych w lidzie chńskiej (ok. 19 mln EUR).
0
Oczywiście, że wygrana Leicester - mistrzostwa to loteria, liga to kilkadziesiąt meczów w sezonie i konieczność utrzymywania wysokiej stabilnej formy przez 10 miesięcy bez możliwości powoływania sobie zawodników w miejsce kontuzjowanych.
0
Tak, ten sam casus.
0
Lucas Silva wypożyczony z Realu do OM konczy kariere z powodu chorego serca...
Ale masakra.
0
Newcastle
3
Ale mi szkoda Ronaldo... dramat, kontuzja w takim meczu...
1
Alena, Mujica i Paik - to mogą być cracki w przyszłości.
0
Tak się psuje rynek.
4
Hajto załzawiony opuszcza studio, jego reprezentacja musiała uznać wyższość rywala.
12
Niezła gra Umtitiego, a Giroud jest szybki jak Kamaz z naczepą.
1
25 lat.
47
No to Messi jednak zostanie przy poziomych paskach w nowym sezonie.
14
Na pewno tam trafi.
1
Daleki jestem od bronienia tego kuternogi, ale byłaś/widziałaś całe zdarzenie/zapoznałaś się z materiałem dowodowym żeby wysuwać takie wnioski?
0
Dobra, już nieważne :)
0
Czy mi się wydaje, czy w kółko to samo leci?
3
Dzięki :)
2
Było już podbijanie piłki i inne kuglarskie sztuczki?
2
Tylko, że nie każdy młody chciałby siedzieć przez większość sezonu na ławce tak jak np. Munir, a nie wierzę, że taki Vietto będzie nagle dostawał nie wiadomo ile minut, dlatego priorytetem było kupno kogoś starszego o odpowiednim poziomie umiejętności. Niestety faktycznie Gameiro jest za drogi bo 40 mln EUR za niego to gruba przesada.
1
Akurat Gameiro gra na równym poziomie od początku swojego pobytu w Hiszpanii, wystarczy spojrzeć na jego statystyki.
3
Bielsa odpada, dopiero co objął stanowisko trenera Lazio.
1
Nic dziwnego, pogrzeb bliskiej osoby to zawsze jest smutna chwila.
2
Wczoraj tutaj się komuś urodziła córeczka, dzisiaj syn - ładny wysyp :) Gratulacje!
11
Niech Real bierze Gomesa, gość nie jest wart nawet połowę kwoty jakiej woła za niego Valencia.
3
Też tak czasem mam,
4
Bardzo ładne imię, nieporównywalnie ładniejsze od tych wszystkich dziwacznie brzmiących wynalazków :)
5
Gratulacje! Jak daliście jej na imię? :)