6

Ty żartownisiu :)

2

Może w stawie jest, spróbuj zanurkować.

1

Fabio Grosso jest lepszy od Ronaldo bo wygrał MŚ, a Ronaldo nie.

0

Z tym, że z tego co słyszałem to większość tej kwoty stanowi wynagrodzenia piłkarza, zaś sama kwota transferu nie jest jakaś astronomicznie wysoka w porównaniu do innych transferów przeprowadzanych w lidzie chńskiej (ok. 19 mln EUR).

0

Oczywiście, że wygrana Leicester - mistrzostwa to loteria, liga to kilkadziesiąt meczów w sezonie i konieczność utrzymywania wysokiej stabilnej formy przez 10 miesięcy bez możliwości powoływania sobie zawodników w miejsce kontuzjowanych.

0

Tak, ten sam casus.

0

Lucas Silva wypożyczony z Realu do OM konczy kariere z powodu chorego serca...

Ale masakra.

0

Newcastle

3

Ale mi szkoda Ronaldo... dramat, kontuzja w takim meczu...

1

Alena, Mujica i Paik - to mogą być cracki w przyszłości.

0

Tak się psuje rynek.

4

Hajto załzawiony opuszcza studio, jego reprezentacja musiała uznać wyższość rywala.

12

Niezła gra Umtitiego, a Giroud jest szybki jak Kamaz z naczepą.

1

25 lat.

47

No to Messi jednak zostanie przy poziomych paskach w nowym sezonie.

14

Na pewno tam trafi.

1

Daleki jestem od bronienia tego kuternogi, ale byłaś/widziałaś całe zdarzenie/zapoznałaś się z materiałem dowodowym żeby wysuwać takie wnioski?

0

Dobra, już nieważne :)

0

Czy mi się wydaje, czy w kółko to samo leci?

3

Dzięki :)

2

Było już podbijanie piłki i inne kuglarskie sztuczki?

2

Tylko, że nie każdy młody chciałby siedzieć przez większość sezonu na ławce tak jak np. Munir, a nie wierzę, że taki Vietto będzie nagle dostawał nie wiadomo ile minut, dlatego priorytetem było kupno kogoś starszego o odpowiednim poziomie umiejętności. Niestety faktycznie Gameiro jest za drogi bo 40 mln EUR za niego to gruba przesada.

1

Akurat Gameiro gra na równym poziomie od początku swojego pobytu w Hiszpanii, wystarczy spojrzeć na jego statystyki.

3

Bielsa odpada, dopiero co objął stanowisko trenera Lazio.

1

Nic dziwnego, pogrzeb bliskiej osoby to zawsze jest smutna chwila.

2

Wczoraj tutaj się komuś urodziła córeczka, dzisiaj syn - ładny wysyp :) Gratulacje!

11

Niech Real bierze Gomesa, gość nie jest wart nawet połowę kwoty jakiej woła za niego Valencia.

3

Też tak czasem mam,

4

Bardzo ładne imię, nieporównywalnie ładniejsze od tych wszystkich dziwacznie brzmiących wynalazków :)

5

Gratulacje! Jak daliście jej na imię? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?