JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juve nie sprzeda swojego najbardziej perspektywicznego napastnika po tym jak Real odkupił Moratę. Trzeba by go przepłacić dwukrotnie żeby Juve go puściło, chyba że ma jakąś klauzulę.
1
Żurek - zupa grzechu warta. Mógłbym ją jeść o każdej porze dnia i nocy.
2
Przesadzasz :)
2
Jak nie - komentarze nt. zarzutów wobec Messiego i Neymara można było liczyć w setkach.
7
Co raz mniej ciekawa ta La Rambla się robi, 99% komentarzy na temat Ronaldo, Realu itp. Nuda.
2
Stadionowa, na meczową jednak szkoda było dawać te 600 złotych.
1
W końcu doszła zamówiona przeze mnie nowa koszulka Barcy :) Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, rewelacja.
1
Golarka elektryczna (czasem nożyczki) do modelowania brody i wąsów, jednorazówki Gilette do golenia reszty (twarzy).
0
Ukraina - Polska Handicap 0:1 Polska ? 1.22
Irlandia Północna - Niemcy 1X2 Niemcy ? 1.30
Chorwacja - Hiszpania Handicap 0:1 Hiszpania ? 1.18
Islandia - Austria Handicap 3:0 Islandia ? 1.05
Węgry - Portugalia Handicap 3:0 Węgry ? 1.22
Szwecja - Belgia Handicap 0:1 Belgia ? 1.17
Bezpieczniejszy kupon.
0
Możesz jeszcze spróbować Argentynę z USA (kurs ok. 1,45 na Argentynę)
0
ja dałem większość meczów z handicapem na faworytów żeby dodatkowo się zabezpieczyć, przez co kurs jest trochę niższy, ale wkładam większą kwotę. Ostatnio już dwa razy z rzędu tak się udało.
0
Moim zdaniem Hiszpanie wygrają, ale zobaczymy.
0
Źródło?
0
Przyjdzie nowy trener to może cos się zmieni w tej kwestii.
0
Najpierw musiałby znaleźć się w kadrze.
0
No kolego, ale takie nazwiska wypada pisać poprawnie - BATISTUTA
0
Nie widzę nic kontrowersyjnego w tym co napisał. Wystarczy spojrzeć na doświadczenia z ostatnich lat, kiedy większość polskich zespołów odpadała w przedbiegach. Inna sprawa, że forma w jakiej to podał nie jest zbyt wyszukana, no ale taki jest Kowal.
3
Ale ten czas leci...
1
Strzel sobie piwko albo dwa ;)
0
Bo tam kupuje się zawodników nie ze względu na przydatność w zespole, a ze względu na nazwisko. Zobacz ilu tam jest dobrych środkowych pomocników, a jeszcze chcą Pogbę upchnąć. Czy to jest normalne?
0
Trzeba by Paxa zapytać ;)
1
Ja raczej też jestem sceptycznie nastawiony co do odejścia Neymara, ale niepokoi mnie brak żadnej publicznej deklaracji o chęci pozostania w zespole. Jeśli to jest gierka mająca na celu wynegocjowanie (jeszcze) lepszych warunków płacowych, to tylko potwierdzi opinię, że jest zwykłym najemnikiem.
0
Nie takie roszady w ataku widział już ten klub. Jestem pewien, że odpowiednie ustawienie Dybali w ataku nie byłoby żadnym problemem dla Lucho.
0
Dybala. Ja już pisałem, nie odejdzie - super, odejdzie - też fajnie, będzie sporo środków na co najmniej dwa transfery z górnej półki.
19
"Tam gdzie inni widzą barykady, on widzi szerokie ulice" - piękne porównanie, materiał na cytat tygodnia.
0
Słowacja - Anglia Handicap 0:1 Anglia ? 1.14
Rosja - Walia Handicap 0:2 Walia ? 1.13
do tego jeszcze np. Polska - Ukraina i Niemcy - Irlandia i powinien być fajny kurs.
30
Niech traci, jego wybór.
0
Odejdzie - dobrze, zostanie - też nie będę narzekał. Dobra sytuacja :)
1
Z wszystkim się zgadzam tylko że Hazarda bym nie chciał. Zdecydowanie bardziej wolałbym Dybalę.
1
Godin, Pique, Mascherano