1

Juve nie sprzeda swojego najbardziej perspektywicznego napastnika po tym jak Real odkupił Moratę. Trzeba by go przepłacić dwukrotnie żeby Juve go puściło, chyba że ma jakąś klauzulę.

1

Żurek - zupa grzechu warta. Mógłbym ją jeść o każdej porze dnia i nocy.

2

Przesadzasz :)

2

Jak nie - komentarze nt. zarzutów wobec Messiego i Neymara można było liczyć w setkach.

7

Co raz mniej ciekawa ta La Rambla się robi, 99% komentarzy na temat Ronaldo, Realu itp. Nuda.

2

Stadionowa, na meczową jednak szkoda było dawać te 600 złotych.

1

W końcu doszła zamówiona przeze mnie nowa koszulka Barcy :) Na żywo prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach, rewelacja.

1

Golarka elektryczna (czasem nożyczki) do modelowania brody i wąsów, jednorazówki Gilette do golenia reszty (twarzy).

0

Ukraina - Polska Handicap 0:1 Polska ? 1.22
Irlandia Północna - Niemcy 1X2 Niemcy ? 1.30
Chorwacja - Hiszpania Handicap 0:1 Hiszpania ? 1.18
Islandia - Austria Handicap 3:0 Islandia ? 1.05
Węgry - Portugalia Handicap 3:0 Węgry ? 1.22
Szwecja - Belgia Handicap 0:1 Belgia ? 1.17

Bezpieczniejszy kupon.

0

Możesz jeszcze spróbować Argentynę z USA (kurs ok. 1,45 na Argentynę)

0

ja dałem większość meczów z handicapem na faworytów żeby dodatkowo się zabezpieczyć, przez co kurs jest trochę niższy, ale wkładam większą kwotę. Ostatnio już dwa razy z rzędu tak się udało.

0

Moim zdaniem Hiszpanie wygrają, ale zobaczymy.

0

Źródło?

0

Przyjdzie nowy trener to może cos się zmieni w tej kwestii.

0

Najpierw musiałby znaleźć się w kadrze.

0

No kolego, ale takie nazwiska wypada pisać poprawnie - BATISTUTA

0

Nie widzę nic kontrowersyjnego w tym co napisał. Wystarczy spojrzeć na doświadczenia z ostatnich lat, kiedy większość polskich zespołów odpadała w przedbiegach. Inna sprawa, że forma w jakiej to podał nie jest zbyt wyszukana, no ale taki jest Kowal.

3

Ale ten czas leci...

1

Strzel sobie piwko albo dwa ;)

0

Bo tam kupuje się zawodników nie ze względu na przydatność w zespole, a ze względu na nazwisko. Zobacz ilu tam jest dobrych środkowych pomocników, a jeszcze chcą Pogbę upchnąć. Czy to jest normalne?

0

Trzeba by Paxa zapytać ;)

1

Ja raczej też jestem sceptycznie nastawiony co do odejścia Neymara, ale niepokoi mnie brak żadnej publicznej deklaracji o chęci pozostania w zespole. Jeśli to jest gierka mająca na celu wynegocjowanie (jeszcze) lepszych warunków płacowych, to tylko potwierdzi opinię, że jest zwykłym najemnikiem.

0

Nie takie roszady w ataku widział już ten klub. Jestem pewien, że odpowiednie ustawienie Dybali w ataku nie byłoby żadnym problemem dla Lucho.

0

Dybala. Ja już pisałem, nie odejdzie - super, odejdzie - też fajnie, będzie sporo środków na co najmniej dwa transfery z górnej półki.

19

"Tam gdzie inni widzą barykady, on widzi szerokie ulice" - piękne porównanie, materiał na cytat tygodnia.

0

Słowacja - Anglia Handicap 0:1 Anglia ? 1.14
Rosja - Walia Handicap 0:2 Walia ? 1.13

do tego jeszcze np. Polska - Ukraina i Niemcy - Irlandia i powinien być fajny kurs.

30

Niech traci, jego wybór.

0

Odejdzie - dobrze, zostanie - też nie będę narzekał. Dobra sytuacja :)

1

Z wszystkim się zgadzam tylko że Hazarda bym nie chciał. Zdecydowanie bardziej wolałbym Dybalę.

1

Godin, Pique, Mascherano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?