3

A może Bakambu? Villareal zakontraktowało Pato, więc może przygotowują się na odejście swojego napastnika?

0

Niegłupia opcja.

2

Już była, ktoś gdzieś wcześniej wrzucił linka do prezentacji na żywo na youtube.

0

Bardzo miły gest wobec niepełnosprawnych kibiców Barcelony.

1

Juve ma spory budżet.

0

To dziwne, że nie leci.

7

Ale nie leci, bo jeszcze odpoczywa po EURO?

2

Griezmann (z RSSS) i zostawiłbym Alexisa.

0

U mnie już działa normalnie.

0

Napisz do mnie PW, ale odpiszę dopiero po 17 ;)

0

W końcu strona działa normalnie na IE 10 :)

2

Jeśli tak, to Juve co raz bardziej wyrasta na odpowiednika Bayernu w Bundeslidze.

2

Jeżeli transfer Higuaina został już oficjalnie przyklepany, to oznacza, że Juve już wcześniej musiało ugodnić transfer Pogby, bo w przeciwnym razie na pewno nie byliby w stanie wyłożyć takich pieniędzy, zwłaszcza po uprzednim zakontraktowaniu Pjanicia, Laminy i Pjacy. Pytanie tylko, czy Pogba pójdzie do Man Utd, czy do Realu i jak udało się w ogóle utrzymać transfer Francuza w tajemnicy.

2

L będzie ok, ja mam 188 cm, zamówiłem L i leży idealnie.

Generalnie rozmiarówka tych koszulek wypada nieco większa niż w przypadku normalnych ubrań.

1

Ricardinho co zrobił z tą piłką i to na tak małej przestrzeni... moje oczy nawet nie nadążały za tą akcją.

2

Straszny zjazd zaliczył.

1

Napisałem już do nich w formularzu zgłoszeniowym. Pozostaje czekać na naprawę tego błędu.

1

Wyczyściłem, niestety nie pomaga, w każdym razie dzięki za próbę pomocy.

1

IE 10, żadnych komunikatów o problemach z dodatkami nie ma. Tak jak mówiłem, do piątku wszystko było ok, wczoraj przychodzę do pracy, próbuję odpalić i lipa...

1

Niestety nie :( Do tego wchodząc w poszczególne artykuły nie widzę komentarzy tylko zarysy herbów z poleceniami...

2

Moi drodzy, mam problem z przeglądaniem strony na przeglądarce Internet Explorer (taką niestety mam w miejscu pracy). Do wczoraj wszystko było dobrze, ale niestety kiedy wczoraj rano wszedłem na stronę, po jej załadowaniu znika cały interfejs i zostaje jedynie tło z pucharami i napisem Campions. Jak można temu zaradzić?

0

0

Spoko, taka mała złośliwość z mojej strony :)

5

Zapomniałeś o Neymarze, Pique i Messim.

0

Bakambu

6

*Podatny na kontuzje - nauczcie się wreszcie poprawnie używać tego terminu.

0

Zależy od czego one zależą.

0

Kwota, która zostanie zapłacona (Valencii przez Barcelonę) w przypadku spełnienia określonych warunków, np. 5 mln EUR za rozegranie określonej liczby meczów w sezonie, 5 mln EUR za miejsce w 11 sezonu itp.

0

Tak.

1

Nie ma to jak stare dobre K Rose!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?