0

A czemu chcesz to zrobić anonimowo?

1

Nie jest poprawne, jest powszechnie uznawane za poprawne. Poza tym strasznie to wygląda, no ale trudno, już tak mam, że jestem uczulony na punkcie poprawnej polszczyzny.

2

Przecież i tak w razie czego namierzą skąd przyszedł donos.

0

Też tak może być.

3

Mam nadzieję, że w meczu z Ukrainą w końcu zagra Zieliński. Po tak udanym sezonie w Serie A naprawdę zasłużył aby dostać choć trochę minut.

0

To nie wygra.

2

Oby w drugiej udało się przynajmniej zremisować ;)

1

Mi się to właśnie podoba, dwie bitwy polsko-niemieckie w tym samym czasie ;)

1

Przecież tu praktycznie nie ma nikogo takiego, a szkoda bo czasem fajnie można sobie z nimi podyskutować.

2

Sam się trochę z tym męczyłem za czasów szkolnych, ale kiedy później już sobie dla przyjemności czytałem to naprawdę fajnie się czytało :)

10

A co ma lecieć? Krzyżacy to całkiem ciekawy film, zresztą książka również :)

2

Niech idzie, żadne to wzmocnienie dla Realu.

2

Wolę Masche w podstawie niż Umtitiego, Bellerin nie przejdzie, reszta ok. Ewentualnie zastanowiłbym się nad wyborem Nolito zamiast Gameiro, ale to już kwestia subiektywna.

1

Trzeba go mocno wspierać aby odzyskał wysoką formę, bo szkoda byłoby stracić zawodnika o tak wysokich umiejętnościach.

0

Internet explorer?

4

Ukraina Irlandia 0:0.

3

Ależ skąd :) A skąd wiedziałeś?

2

We wcześniejszym sezonie miał 7 goli i około 20 asyst więc to nie jest tak, że dopiero teraz jego talent eksplodował.

3

No to fajnie.

1

Vallejo to rzeczywiście transfer wszechczasów.

7

Przyznam że kibicowałem Francuzom, ale szkoda mi Albańczyków bo ładnie walczyli.

40

Na zdjęciu wygląda jak Alves z bujną czupryną.

1

Tak, ale przyzwyczaisz się, to nie boli ;)

2

A ja bardzo liczę na Turcję i mam nadzieję, że awansują do fazy pucharowej.

2

Widać nie bez przyczyny ipla ma te same litery co lipa ;)

5

Do oglądających mecz: jak tam atmosfera na trybunach? Czy krzesełka już latają, czy Ruscy się jeszcze pilnują?

10

No tak, skoro TVN tak podał to już nie ma wątpliwości.

1

I to by było na tyle, powiadasz. Szkoda tylko, że Grosicki jest jednym z niewielu piłkarzy w kadrze który dysponuje przyzwoitą szybkością (oprócz Peszki) i dryblingiem (tutaj dałbym jeszcze Błaszczykowskiego). Ja zawsze będę wysoko cenił takich zawodników, bo to właśnie oni potrafią jedną akcją przesądzić o losach meczu.

1

Myślę, ze na tle pozostałych zawodników w kadrze spokojnie można go nazwać gwiazdą. Zresztą nikt tu nie mówi o jakichś wielkich rotacjach, zwłaszcza, że gdyby Grosicki był w pełni sił to na pewno byłby pierwszym wyborem Nawałki.

5

Na tej samej zasadzie mogę nie wierzyć w 20 mln za Pedro. Poza tym Nolito też zna klub, bo trochę czasu to spędził i jest obecnie w wyższej formie niż Pedro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?