JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A czemu chcesz to zrobić anonimowo?
1
Nie jest poprawne, jest powszechnie uznawane za poprawne. Poza tym strasznie to wygląda, no ale trudno, już tak mam, że jestem uczulony na punkcie poprawnej polszczyzny.
2
Przecież i tak w razie czego namierzą skąd przyszedł donos.
0
Też tak może być.
3
Mam nadzieję, że w meczu z Ukrainą w końcu zagra Zieliński. Po tak udanym sezonie w Serie A naprawdę zasłużył aby dostać choć trochę minut.
0
To nie wygra.
2
Oby w drugiej udało się przynajmniej zremisować ;)
1
Mi się to właśnie podoba, dwie bitwy polsko-niemieckie w tym samym czasie ;)
1
Przecież tu praktycznie nie ma nikogo takiego, a szkoda bo czasem fajnie można sobie z nimi podyskutować.
2
Sam się trochę z tym męczyłem za czasów szkolnych, ale kiedy później już sobie dla przyjemności czytałem to naprawdę fajnie się czytało :)
10
A co ma lecieć? Krzyżacy to całkiem ciekawy film, zresztą książka również :)
2
Niech idzie, żadne to wzmocnienie dla Realu.
2
Wolę Masche w podstawie niż Umtitiego, Bellerin nie przejdzie, reszta ok. Ewentualnie zastanowiłbym się nad wyborem Nolito zamiast Gameiro, ale to już kwestia subiektywna.
1
Trzeba go mocno wspierać aby odzyskał wysoką formę, bo szkoda byłoby stracić zawodnika o tak wysokich umiejętnościach.
0
Internet explorer?
4
Ukraina Irlandia 0:0.
3
Ależ skąd :) A skąd wiedziałeś?
2
We wcześniejszym sezonie miał 7 goli i około 20 asyst więc to nie jest tak, że dopiero teraz jego talent eksplodował.
3
No to fajnie.
1
Vallejo to rzeczywiście transfer wszechczasów.
7
Przyznam że kibicowałem Francuzom, ale szkoda mi Albańczyków bo ładnie walczyli.
40
Na zdjęciu wygląda jak Alves z bujną czupryną.
1
Tak, ale przyzwyczaisz się, to nie boli ;)
2
A ja bardzo liczę na Turcję i mam nadzieję, że awansują do fazy pucharowej.
2
Widać nie bez przyczyny ipla ma te same litery co lipa ;)
5
Do oglądających mecz: jak tam atmosfera na trybunach? Czy krzesełka już latają, czy Ruscy się jeszcze pilnują?
10
No tak, skoro TVN tak podał to już nie ma wątpliwości.
1
I to by było na tyle, powiadasz. Szkoda tylko, że Grosicki jest jednym z niewielu piłkarzy w kadrze który dysponuje przyzwoitą szybkością (oprócz Peszki) i dryblingiem (tutaj dałbym jeszcze Błaszczykowskiego). Ja zawsze będę wysoko cenił takich zawodników, bo to właśnie oni potrafią jedną akcją przesądzić o losach meczu.
1
Myślę, ze na tle pozostałych zawodników w kadrze spokojnie można go nazwać gwiazdą. Zresztą nikt tu nie mówi o jakichś wielkich rotacjach, zwłaszcza, że gdyby Grosicki był w pełni sił to na pewno byłby pierwszym wyborem Nawałki.
5
Na tej samej zasadzie mogę nie wierzyć w 20 mln za Pedro. Poza tym Nolito też zna klub, bo trochę czasu to spędził i jest obecnie w wyższej formie niż Pedro.