JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Odskoczyła mu, zdarza się nawet najlepszym ;) ogólnie i tak dobry mecz w jego wykonaniu
2
Od kilku sezonów się czaję, żeby kupić koszulkę Argentyny, ale jakoś nie mogę nigdzie znaleźć...
10
i za 3 gole z Armenią, potęgą reprezentacyjnego futbolu.
0
będzie dobrze
0
Messi
0
No to pewnie dzisiaj albo najpóźniej jutro powinieneś dostać potwierdzenie :)
2
Gra bardzo cofnięty i przez to trudniej mu się przebić do przodu, bo nie ma co się oszukiwać: ma tu gorszych partnerów do gry niż w Barcelonie.
0
Może przelew jeszcze nie dotarł, o której godzinie dokonałeś płatności?
2
Kapitalny mecz Pastore, w końcu zaczyna pokazywać swoją formę z Palermo, ciekaw jestem w jakiej kwocie zamknąłby się jego transfer; również bardzo dobry mecz Di Marii chociaż i tym razem nie ustrzegł się kilku głupich strat; Messi 3 asysty, w tym jedna z pozycji leżącej, on jest niesamowity, szkoda tylko, że nie udało mu się zdobyć bramki. Co prawda zanotował kilka strat (w tym również na swojej połowie), ale trzeba przyznać, że momentami Paragwajczycy stosowali intensywny pressing, choć koniec końców obróciło się to przeciwko nim - finał zapowiada się szalenie interesująco (i w końcu będę mógł się wyspać bo grają w sobotę).
1
Właśnie o najnowszą historię mi chodzi, wiadomo że jeśli chodzi o całokształt osiągnięć to jeszcze jakiś czas potrwa zanim Barca zbliży się do Realu, ale w ostatnich latach ta przewaga klubu z Madrytu w liczbie zdobytych trofeów zaczyna topnieć co raz szybciej.
1
Miała też więcej zdobytych mistrzostw kraju i w ogólnym rozliczeniu wyraźnie więcej pucharów, tak więc radzę przestać żyć zamierzchłą przeszłością i zauważyć, że obecnie jest klub, który przewyższa Real Madryt.
0
?
3
No niestety, samemu ciężko mi na to patrzeć, ale trzeba powiedzieć, że sam sobie zgotował taki los.
0
$$$ i tyle w temacie.
0
Dlaczego nie? Tworzyłby ciekawą parę z Eto'o
1
Pewnie więcej będzie imprezował niż grał, ale miejmy nadzieję, że pokaże jakiś błysk ;)
2
R10 też przeszedł do Antalyasporu? Muszę to powiedzieć kumplowi bo akurat siedzi w Turcji, żeby mi załatwił koszulkę Ronniego ;)
1
Błąd, jakby P$G go puściło to Barca by go kupiła (o ile by nie chciał przejść do Realu)
16
Taki z niego Hiszpan jak ze mnie - wyraźnie była mowa o hiszpańskim pomocniku, chyba że Barto coś kręci, co by mnie specjalnie nie zdziwiło.
1
Prawda, pytanie tylko jak ma się talent Sampera do talentu Busquetsa i czy z tej mąki będzie chleb
19
Scenariusz: MD, Sport
Reżyseria: J.M. Bartomeu
Dialogi: A. Braida
15
"Pogba, zgłoś się"
1
Mam wątpliwości co do tego, czy Samper by podołał w pierwszym składzie, ale chciałbym żeby w niedalekiej przyszłości stał się jego częścią.
28
Ja chcę podwyżkę, urlop i premię.
0
Niech sobie biorą tego Mustafiego, będzie o jednego pachołka do objeżdżania w realu więcej.
2
Też mnie to cieszy, a co transferu Pogby, to te kwoty zaczynają mnie co raz bardziej przerażać, już praktycznie dobijamy do setki...
63
O, dzisiaj dla odmiany Pogba na okładkach.
0
Polemizowałbym kto z tej dwójki jest lepszy
2
Za Suareza Ronalidinho za czasów jego świetności i nie ma mocnych na tę ekipę.
2
Mam podobne zdanie jak Ty, chciałbym żeby to był Isco, ale pewnie to będzie Koke, ewentualnie Parejo.