JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Jeszcze niedawno wypisywal glupoty na forum, a teraz... oh wait.
2
@Schoogs *Ugarte - moim zdaniem sredniak. Najlepiej z nowych transferow wyglada Zirkzee.
3
@Pnog37 Wyjazdy z Rayo to ostatnimi czasy trudne mecze, wiec ja bym jednak dal mu pelne 90 minut, chyba ze jakims cudem szybko zamkniemy mecz to wtedy mozna sie pokusic o wczesniejsza zmiane.
2
@tomek8756 A to akurat zgoda
1
@tomek8756 Kolejny cringe, nie ma podjazdu do oryginalu.
1
@MadafakinGuy Pamietaj zeby przefiltrowac przez chlebek.
0
@MichuZ44 Mamy 2024, a ktos jeszcze doszukuje sie realizmu w zrecznosciowce.
4
@ranger3120 Za to nie ma zycia ;)
0
@MeAndSwan @jacobFCB, Twoja produkcja? ;)
1
@Culer9002 haha zloto!
1
@Lucyfffer No zobaczymy, czy Flick mu da szanse i czy bedzie w stanie cos pokazac.
2
@Lucyfffer Wtedy zachwycal, ale po pierwsze doznal bardzo ciezkiej kontuzji, po ktorej jest cieniem samego siebie, a po drugie jego podejscie do treningow nie napawa optymizmem.
Reasumujac: tak, uwazam ze byl dobry, ale teraz jest slaby. Niemniej szanse powinien dostac.
11
@Lucyfffer Nie pogral wlasnie dlatego, ze jest slaby i do tego brak mu odpowiedniego podejscia do treningow, o czym mowil sam de Zerbi.
12
@Lucyfffer Udowodnil w Brighton jak potrafi grac w pilke, i to w dodatku u trenera, ktory lubil stawiac na mlodych.
2
@Bulbulator No wmurowalo ja ze stresu, wiadomo ze powinna odbic w lewo.
3
@Bulbulator Nie takie glupoty ludzie robili pod wplywem stresu i braku czasu na reakcje.
4
@Bulbulator Panika i tyle, ja bym pewnie odbil w lewo, ale tak naprawde nikt z nas nie wie jak by sie zachowal w takiej sytuacji.
0
@Rastafarnianin Abstrahujac od tych smieszkow, jaki sens mialaby obecnie sprzedaz Erica - to pozostawialoby nas praktycznie z dwoma zdrowymi stoperami (Inigo i Cubarsi) - nie licze Kounde bo on musi obsadzic PO.
0
@Marian_Pazdzioch Blitzkrieg Pop ;)
7
@Linnox Raptem pare dni temu opublikowal swoje pozegnanie :( Niech spoczywa w pokoju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Dobra, zarty zartami, ale gdzie ten Leao?
6
@ranger3120 Szczescia Mlodej Parze!
5
@Bogan Argentyna Francja 2022
1
@ferdas_rawa U nas tez nie trzeba by stawiac zamaskowanych fotoradarow gdyby wiekszosc kierowcow przestrzegala przepisow.
Poza tym mowa jest nie tylko o autostradach, bo to w zasadzie jedyny rodzaj drog w DE, gdzie nie ma limitow predkosci.
0
@ferdas_rawa Raczej mialem na mysli, ze tam panuje kultura przestrzegania przepisow dlatego mnie ludzi ginie u nich na drogach.
0
@ferdas_rawa To ze w Niemczech ludzi ginie mniej nie wynika stricte z braku ograniczen tylko z zupelnie innej kultury jazdy kierowcow.
2
@ferdas_rawa "nie predkosc zabija" Z calym szacunkiem, ale wiekszej bzdury dawno nie przeczytalem tutaj.
0
@Deltta Taktyczny
4
Flickswagen się rozpędza! Naprawdę dobry mecz Barcy :)