2

@Arden Jeszcze niedawno wypisywal glupoty na forum, a teraz... oh wait.

2

@Schoogs *Ugarte - moim zdaniem sredniak. Najlepiej z nowych transferow wyglada Zirkzee.

3

@Pnog37 Wyjazdy z Rayo to ostatnimi czasy trudne mecze, wiec ja bym jednak dal mu pelne 90 minut, chyba ze jakims cudem szybko zamkniemy mecz to wtedy mozna sie pokusic o wczesniejsza zmiane.

2

@tomek8756 A to akurat zgoda

1

@tomek8756 Kolejny cringe, nie ma podjazdu do oryginalu.

1

@MadafakinGuy Pamietaj zeby przefiltrowac przez chlebek.

0

@MichuZ44 Mamy 2024, a ktos jeszcze doszukuje sie realizmu w zrecznosciowce.

4

@ranger3120 Za to nie ma zycia ;)

0

@MeAndSwan @jacobFCB, Twoja produkcja? ;)

1

@Culer9002 haha zloto!

1

@Lucyfffer No zobaczymy, czy Flick mu da szanse i czy bedzie w stanie cos pokazac.

2

@Lucyfffer Wtedy zachwycal, ale po pierwsze doznal bardzo ciezkiej kontuzji, po ktorej jest cieniem samego siebie, a po drugie jego podejscie do treningow nie napawa optymizmem.

Reasumujac: tak, uwazam ze byl dobry, ale teraz jest slaby. Niemniej szanse powinien dostac.

11

@Lucyfffer Nie pogral wlasnie dlatego, ze jest slaby i do tego brak mu odpowiedniego podejscia do treningow, o czym mowil sam de Zerbi.

12

@Lucyfffer Udowodnil w Brighton jak potrafi grac w pilke, i to w dodatku u trenera, ktory lubil stawiac na mlodych.

2

@Bulbulator No wmurowalo ja ze stresu, wiadomo ze powinna odbic w lewo.

3

@Bulbulator Nie takie glupoty ludzie robili pod wplywem stresu i braku czasu na reakcje.

4

@Bulbulator Panika i tyle, ja bym pewnie odbil w lewo, ale tak naprawde nikt z nas nie wie jak by sie zachowal w takiej sytuacji.

0

@Rastafarnianin Abstrahujac od tych smieszkow, jaki sens mialaby obecnie sprzedaz Erica - to pozostawialoby nas praktycznie z dwoma zdrowymi stoperami (Inigo i Cubarsi) - nie licze Kounde bo on musi obsadzic PO.

0

@Marian_Pazdzioch Blitzkrieg Pop ;)

7

@Linnox Raptem pare dni temu opublikowal swoje pozegnanie :( Niech spoczywa w pokoju.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Dobra, zarty zartami, ale gdzie ten Leao?

6

@ranger3120 Szczescia Mlodej Parze!

5

@Bogan Argentyna Francja 2022

1

@ferdas_rawa U nas tez nie trzeba by stawiac zamaskowanych fotoradarow gdyby wiekszosc kierowcow przestrzegala przepisow.

Poza tym mowa jest nie tylko o autostradach, bo to w zasadzie jedyny rodzaj drog w DE, gdzie nie ma limitow predkosci.

0

@ferdas_rawa Raczej mialem na mysli, ze tam panuje kultura przestrzegania przepisow dlatego mnie ludzi ginie u nich na drogach.

0

@ferdas_rawa To ze w Niemczech ludzi ginie mniej nie wynika stricte z braku ograniczen tylko z zupelnie innej kultury jazdy kierowcow.

2

@ferdas_rawa "nie predkosc zabija" Z calym szacunkiem, ale wiekszej bzdury dawno nie przeczytalem tutaj.

0

@Deltta Taktyczny

4

Flickswagen się rozpędza! Naprawdę dobry mecz Barcy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?