JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Odpala sie jak menora chanukowa.
0
@Hosh Taktyczny
4
@Ojciec5tkidzieci A na koncu Arab zatanczyl pakinstanskie disco, a maszynista przyszedl z lokomotywy i bil brawo.
0
@Joe_Barbaro Turcja 1:0
Portugalia 2:1
0
@abram3k Ok, dzieki za info.
2
@skyline94p Portugalia-Czechy -2.5 gola, Turcja-Gruzja - Turcja bez straty bramki.
0
@Kgorecki2500 W sensie, ze nie wyjezdzaja od razu po odpadnieciu z grupy tylko zostana sobie dluzej popatrzec jak inni graja?
4
@AlphaNumeric Prosze zdjac wszystkie znaki z ograniczeniem predkosci do 30 km/h, gdyz czuje sie przez nie dyskryminowany ze wzgledu na wiek, dziekuje i pozdrawiam.
1
Mógł jeszcze te dzieci nakarmić piersią jak Keanu Reeves.
1
@tomek8756 Licho nie śpi
0
@Benz Podejrzewam, ze by to wybronil
5
@MesQueUnClub96 Tez uwazam, ze Courtois powinien pojechac na Euro.
24
@Arden Uwielbiam ten filmik, piekny spokoj grubego i na koncu ebnal nim jak workiem pyrów o glebe.
0
Ale brama Stanciu
11
Ciutke wyprzedza komentarz na TVP Sport...
1
Ukraina po wygrana, jazda z ta Rumunia
1
@usztafik Na szczescie tutaj tylko zabili czlowieka.
3
@usztafik Strach pomyslec, co by byly gdyby ich mocno ponioslo.
0
@sen Moim zdaniem Anglia grala troche na zaciagnietym hamulcu recznym, chcieli przejsc przez ten mecz jak najmniejszym nakladem sil.
0
@KamQiX Az nie do wiary patrzac na to, ze mieli az 22 okazje.
1
@Sulimo Z takim tytulem to powinien krecic w Sosnowcu.
1
Czy jakis zespol na Euro mial wyzsze xG niz Holandia z Polska?
1
@jacobFCB Najlepszego! Zdrówka, pomyślności i pociechy z powiększającej się rodzinki ;)
0
Poprawnie użyli "tapet" - szanuję.
0
@Encore Piekne to byly koszulki.
4
@Aragorn33 Zero szacunku dla takich ludzi.
6
@Bobo25 Z sutkami? To musisz Vegecie pokazac.
0
@Bobo25 Moze Snood?
2
@HypeR Mam wrazenie, ze jak wymieniacie tych najlepszych raperow to kazdy podaje innego.
2
@Bobo25 Ja zazwyczaj chowam do butow, buty przykrywam kocem i jeszcze na to daje ciuchy, potrojne zabezpieczenie :)