JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dawno nie widzialem tak slabo grajacej Chorwacji, ale czasu sie nie oszuka, a mlodych obiecujacych zawodnikow nie widac, poza Gvardiolem.
23
Kazimierz "hehehe" Węgrzyn
Zawsze chcialem sprobowac tego towaru co on bierze.
3
@Ojciec5tkidzieci Zapomnialem o najwazniejszym.
21
@krefi10 Szybkosc, drybling, zdrowie.
6
@Sysia11 Bo korty trawiaste sa bardzo trudne i drogie w utrzymaniu.
8
@FabianekMrozek Cos koślawe te modele symulacyjne.
0
@clyde Wszystko wskazuje, ze maz ja zabil, bo ponoc chciala wziac rozwod...
0
@andrzejek_yamal A do tego jak gral!
1
@tbas Nie porownuj systemu skandynawskiego systemu szkolnictwa do polskiego... Przede wszystkim w Finlandii zupelnie inaczej podchodzi sie do przekazywania dzieciom wiedzy, wiekszy nacisk kladzie sie na te przedmioty, ktorymi dziecko faktycznie sie interesuje, a mniejszy (ale nie marginalny) na te pozostale. Tam, szkola ma za zadanie zaciekawic, zachecic dziecko do nauki, a nie wtlaczac go w ramy uposledzonego systemu, gdzie wszyscy maja byc tacy sami.
Problem zadan domowych to tylko wierzcholek gory lodowej jaka jest kulejace szkolnictwo w Polsce.
0
@tristan87 Szybko ale bezpiecznie.
0
@Colon Taktyczny
18
Tam powinien być faul Semedo...
0
hahahaha gooool Czesi
5
@Encore w Fifie czy PESie?
1
Brawo sędzia
Żółta kartka za dajwing
1
@MesQueUnClub96 kiedy?
0
@ACMaldini3 Wolves
0
Kamera go szuka
0
Piękne niebo nad stadionem.
0
@Encore Pieknie
1
@blakkudium Liczylem, ze Akturkoglu zagra w podstawie.
9
@Kgorecki2500 Nie sadzilem, ze mozna miec ujemne iq, ale tutaj wlasnie chyba mamy tego przyklad.
0
@Faro Bardzo lubie Turcje, wiec wybor prosty.
2
@paweldunajecfcb Ja gralem w noge
1
@insp1re Ja placilem kolo 500, ale to bylo 5 lat temu. Tak ja @pt9 pisal, wazne zeby sie podobal.
5
@insp1re Niestety mam.
3
@Herato Przede wszystkim mial przeciag miedzy uszami i byl leniem, a takie polaczenie nigdy nie wrozy dobrze.
2
@escarabajo Di Natale, Immobile, Vieri
4
@macio_944 O co chodzi z tym Mentzenem wrzucajacym zawsze fotki z piwem? Czy on ma jakis problem z alkoholem?
1
@Comentateiro Odpala sie jak menora chanukowa.