JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Poboli i przestanie.
0
@VegetaPolska A jak to jest na kominiarza?
3
@MichuZ44 Mialem okazje ogladac na zywo na Parc des Princes, piekne to bylo jak na koniec spiewalismy au revoir paris saint germain...
2
@LM10GOAT Bez nadruku, Gavi albo Frenkie.
0
@mekston *trzymaj się i nie puszczaj
3
@Ojciec5tkidzieci "Mile widziany alkoholizm"
1
@draxidox Ale bym posmigal, ale niestety nie chodzi mi na Win 10...
1
@Qlimax86 Zabieram rodzine i kierunek Szwajcaria do znajomych.
1
@jakub1906 Ale dobre stylówki.
1
@mrboom Ja tam pamietam imiona swoich najblizszych, nie musze sobie ich nigdzie zapisywac.
21
@udarpawarotam Ech, szkoda ze nie mamy tak dobrych warunkow mieszkalnych, co w 1960...
1
@Danny Gaucho Dalbys rade wrzucic kto jest najblizej Puszkarza z aktywnych graczy?
PS: widze, ze znowu nie policzyles tych 150 bramek Pelego strzelonych w Przedszkolnych Mistrzostwach Faweli w 1940.
0
@mekston Myslalem, ze sie zalapal.
1
@matirix20 @ViscaBarca123 coś?
1
@Herato Morata Alvaro
0
@mekston Ale tylko na chwile, w przerwie MLS.
1
@mekston Henry konczyl w NYRB
2
@bartas97 Pewnie kibic Realu.
3
@osa91 W punkt.
Czyli mozna sie zgodzic, ze Twoja informacja pochodzi z bardziej wiarygodnego zrodla.
0
@Cochise Bylbys w stanie sprobowac rzucic gdyby pracodawca zaproponowal Ci dodatkowe dni wolne?
0
@Cochise Mialem na mysli tych, ktorzy nie lubia, gdy ktos (w tym przypadkue niepalacy) dostaje dodatkowe przywileje.
7
@misterio Ale bylby kwik wolnosciowcow u nas.
14
35 mln na 60 mln to fajne podwojenie...
1
@bari_94 Orban bis.
2
@FutureFCBarcelona To co pisze ten rusofil trzeba traktowac z przymruzeniem oka.
0
@TheNekro94 Moze tak byc.
3
@marcin62 Czyli obrazal, ale go nie wyrzucili tylko sam odszedl.
Swoja droga, niezle czasy, ze dostaje sie nagane jak zwraca sie do kogos po jego biologicznym imieniu.
0
@tristan87 Stam chyba jednak slabszy od Dijka moim zdaniem.
23
@bartas97 Miejmy nadzieje, ze Sevilla ma na tyle odwagi zeby domagac sie powtorzenia meczu.
6
@Emhyr
Suarez
Lewandowski
Benzema
Kane
Ktoś kto w tym zestawieniu umieszcza goscia, ktory jest trzecim najlepszym strzelcem LM na ostatnim miejscu powinien dostac bilet do Choroszczy w jedna strone.