JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@TR3YWAY Jakby co ja jestem jak ta druzyna z Boliwii:
https://en.wikipedia.org/wiki/Club_Always_Ready
2
@MesQueUnClub_87 Ja wlasnie musze sobie odswiezyc niektore z tych pozycji, bo np Dawno temu w Ameryce, czy Prawo Bronxu juz daaawno nie widzialem.
1
@Comentateiro Jak ktos lubi sie wiazac to moze byc i z Ukrainka, byle nie za ciasno zeby krew doplywala.
3
@macio_944 Pewnie gdyby go krecili teraz to wyszloby znacznie lepiej z AI wlasnie. Niby tylko 5 lat roznicy, ale przy obecnym rozwoju AI to przepasc technologiczna.
2
@macio_944 Ja odnioslem wrazenie, ze nie tyle zawiodla technologia odmladzania twarzy, co aktorom trudno bylo zagrac znacznie mlodszych niz w rzeczywistosci sa.
2
@MesQueUnClub_87 I jednak po obsadzie tez bylo widac uplyw czasu niestety.
7
@MesQueUnClub_87 Oj ciezko by mi bylo, ale wiem na pewno ze w piatce nie byloby Irlandczyka - dla mnie byl strasznie przeciagniety.
46
@Emhyr On zawsze jest ofiara.
0
@Messi1992 To w takim razie Ty tez lap herbik.
7
@lntrowertyk Gavi - za zaangazowanie jakie prezentuje.
11
@DLFCB Po prostu umarl smiercia naturalna.
20
@macio_944 Ciekawe, czy wypluloby filmik przedstawiajacy Pajacjusza Juniora dostajacego czerwona kartke za protesty od Gila Manzano.
8
@Forsyth To akurat byl opozycjonista wiec nie ma zbytnio sie z czego cieszyc.
8
@Compadre Po co mieliby wyjsc? Opozycja w Rosji jest praktycznie sladowa.
0
@Pawlusek Sposrod tych zawodnikow ktorych wymieniles zaden nie jest defensywnym pomocnikiem, no nie widze tego, a juz na pewno nie Rabiota z chorymi żądaniami finansowymi jego mamuśki.
2
@Kidd Ja juz je kiedys spelnilem we Francji, ale chcialbym jeszcze :)
Swoja droga te mozliwosci AI sa niesamowite.
0
@Pawlusek Aaa, to zmienia postac rzeczy.
2
@Kidd Ale bym sobie zrobil takiego freeride'a...
1
@bartekvisca Wspanialy srodek obrony: Araujo, Eric, Riad i Faye - Europo drżyj!
1
@Popitek12 Myslalem, ze na turniejach skrzatow sie nie fauluje.
1
@cules100pro Nico Williams dopiero co przedluzyl umowe z Bilbao.
Jakos tez nie widze tych kolejek chetnych ustawiajacych sie po Romeu, Alonso, Lengleta, Dest Erica, czy Torre...
8
@mekston Zwykly troll
0
5:0, co ta Legia?
1
@FutureFCBarcelona Zdecydowanie Brożek do Recreativo
4
@Roobo Wstawaaaaj
1
@kubix05 Barwy Ochronne - kapitalny film ze swietna rola Zapasiewicza, bardzo polecam!
6
@Kluivert_P Ale trzeba przyznac, ze calkiem wiarygodnie to napisal.
1
@Emhyr Sebatian Szymanski na wypozyczenie z opcja wykupu rozlozona na 4 raty i odroczona o 2 lata.
42
Ale takiego sci-fi, ze ktos uzna Raphinhe za lepszego od Mbappe to sie nie spodziewalem.
Pozazdroscic towaru.
4
@Danny Gaucho Raphinha w City robilby 20 goli i 10 asyst a Mbappe w City by tego nie robil, logiczne.