4

@TR3YWAY Jakby co ja jestem jak ta druzyna z Boliwii:

https://en.wikipedia.org/wiki/Club_Always_Ready

2

@MesQueUnClub_87 Ja wlasnie musze sobie odswiezyc niektore z tych pozycji, bo np Dawno temu w Ameryce, czy Prawo Bronxu juz daaawno nie widzialem.

1

@Comentateiro Jak ktos lubi sie wiazac to moze byc i z Ukrainka, byle nie za ciasno zeby krew doplywala.

3

@macio_944 Pewnie gdyby go krecili teraz to wyszloby znacznie lepiej z AI wlasnie. Niby tylko 5 lat roznicy, ale przy obecnym rozwoju AI to przepasc technologiczna.

2

@macio_944 Ja odnioslem wrazenie, ze nie tyle zawiodla technologia odmladzania twarzy, co aktorom trudno bylo zagrac znacznie mlodszych niz w rzeczywistosci sa.

2

@MesQueUnClub_87 I jednak po obsadzie tez bylo widac uplyw czasu niestety.

7

@MesQueUnClub_87 Oj ciezko by mi bylo, ale wiem na pewno ze w piatce nie byloby Irlandczyka - dla mnie byl strasznie przeciagniety.

46

@Emhyr On zawsze jest ofiara.

0

@Messi1992 To w takim razie Ty tez lap herbik.

7

@lntrowertyk Gavi - za zaangazowanie jakie prezentuje.

11

@DLFCB Po prostu umarl smiercia naturalna.

20

@macio_944 Ciekawe, czy wypluloby filmik przedstawiajacy Pajacjusza Juniora dostajacego czerwona kartke za protesty od Gila Manzano.

8

@Forsyth To akurat byl opozycjonista wiec nie ma zbytnio sie z czego cieszyc.

8

@Compadre Po co mieliby wyjsc? Opozycja w Rosji jest praktycznie sladowa.

0

@Pawlusek Sposrod tych zawodnikow ktorych wymieniles zaden nie jest defensywnym pomocnikiem, no nie widze tego, a juz na pewno nie Rabiota z chorymi żądaniami finansowymi jego mamuśki.

2

@Kidd Ja juz je kiedys spelnilem we Francji, ale chcialbym jeszcze :)

Swoja droga te mozliwosci AI sa niesamowite.

0

@Pawlusek Aaa, to zmienia postac rzeczy.

2

@Kidd Ale bym sobie zrobil takiego freeride'a...

1

@bartekvisca Wspanialy srodek obrony: Araujo, Eric, Riad i Faye - Europo drżyj!

1

@Popitek12 Myslalem, ze na turniejach skrzatow sie nie fauluje.

1

@cules100pro Nico Williams dopiero co przedluzyl umowe z Bilbao.

Jakos tez nie widze tych kolejek chetnych ustawiajacych sie po Romeu, Alonso, Lengleta, Dest Erica, czy Torre...

8

@mekston Zwykly troll

0

5:0, co ta Legia?

1

@FutureFCBarcelona Zdecydowanie Brożek do Recreativo


4

@Roobo Wstawaaaaj

1

@kubix05 Barwy Ochronne - kapitalny film ze swietna rola Zapasiewicza, bardzo polecam!

6

@Kluivert_P Ale trzeba przyznac, ze calkiem wiarygodnie to napisal.

1

@Emhyr Sebatian Szymanski na wypozyczenie z opcja wykupu rozlozona na 4 raty i odroczona o 2 lata.

42

Ale takiego sci-fi, ze ktos uzna Raphinhe za lepszego od Mbappe to sie nie spodziewalem.

Pozazdroscic towaru.

4

@Danny Gaucho Raphinha w City robilby 20 goli i 10 asyst a Mbappe w City by tego nie robil, logiczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?