JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
31
@Emhyr Nietykalny
2
@PatrychoO Ciekawe, czy bylo cos robione na bakstejdżu.
0
@Colon Piekna ta bramka, taka absurdalna bo z przygotowania akcji nie wynikalo zeby cos moglo z tego byc
0
@Colon Crepo, CREPO!
2
@Khajio Fati bazował na bebzolu.
0
@vangoor Husain Bolt?
3
@July_6_BcN Ale z tym chłopakiem to zrobiłaś komplement @Comentateirowi
1
@macio_944 Oznacz prosze jak bedziesz wrzucal :)
10
@Popitek12
5
@macio_944 Taktyczny
5
@Pawel13sz Na ogol nie zycze zadnemu pilkarzowi kontuzji, ale w przypadku tego blazna naprawde chcialbym zeby ktos go solidnie wycial.
4
@MesQueUnClub_87 Byle jak, byle gdzie, byle zgodnie z BHP!
2
@NeroTFP1 Mnie jeszcze jako taka trzymaja mecze Barcelony, ale to coraz bardziej zaczyna przypominac syndrom sztokholmski.
Natomiast znacznie mniej interesuja mnie wlasnie turnieje reprezentacyjne, chyba wlasnie przez brak tego polotu i coraz wieksze kunktatorstwo.
0
@Kidd Dzieki bardzo, dwie pierwsze czesci mam :)
1
@Messi1000000 W 2014 roku to byla partyzantka, teraz jest pelnoskalowa wojna.
1
@Messi1000000 Czyli ta dwuletnia trzydniowa operacja specjalna to tylko zabawa ruskich w ciuciubabke? Logiczne.
2
@Arden "Wylacz tv, wlacz myslenie" "rozgrywaja was jak chca"
1
@8stoichkov8 Uwielbiam Annie, kapitalne to bylo duo z Dave'm.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise Zdrowia!
0
@Aragorn33 Troche slabo zabezpieczona wizyta jak nie bylo OPL z prawdziwego zdarzenia w poblizu.
0
@Kidd Dzieki, w takim razie jak znajde chwile to przeczytam :)
9
@Striker Nawet zlodziejow porzadnych juz nie ma w tym kraju...
1
@Kidd Ja przymierzam sie od dluzszego czasu do Metro 2034, ale podobno jest duzo gorsze niz pierwsza czesc. Czytales moze?
0
@kondzix2115 Oczywiscie, ze tak.
1
@Cochise Taktyczny
6
@Bobo25 Zeby tylko zolnierzom nie zachcialo sie protestowac...
2
@ToWinaSedziego Koniecznie pod krawatem!
8
@Saviola88 Ach ci niewinni, pokojowo demonstrujacy rolnicy.