JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie moge sie juz doczekac rewanzu zeby znow zobaczyc taktyczna majestrie Xaviego.
0
@Colon Ale mecz mlodego, jesli glowa i zdrowie wytrzymaja to moze daleko zajsc.
5
@Faro Nie, juz przylecial.
5
@vangoor Bez tego czeka nas spadek w dol
1
@paweldunajecfcb Ja tylko FWB moge polecic.
0
@BorzyKrzys taktyczny
34
@Arys Wypij na odwage jeszcze dwa, tylko uwazaj zeby nie spowodowac wypadku samochodowego, bo jeszcze ktos zginie.
2
@Arden Tam juz nie ma co zabijac.
1
@macio_944 A to teraz nie mamy peaku?
3
@HighestInTheRoom Akcja ladna, ale pisanie przez goscia, ze to byl jeden z najlepszych rajdow gracza Arsenalu jakie w zyciu widzial to tak jakby nie ogladal Henry'ego, czy Bergkampa.
1
@Herato Balotelli!!!
Ech, 2 minuty...
1
@Pedri16Future "piosenka" to zbyt duzo powiedziane, bardziej skowyt plastikowego pojemnika na sperme.
1
@Emhyr Dla mnie najbardziej kompletny pillkarz w historii.
0
@gumaz Tak jest!
0
@Emhyr Wszyscy oprocz Ruchu Chorzow.
1
@Colon Oj bedzie sluchane dzisiaj.
2
@Stagiryta @turbojez @elmayakos @Coutinho007 @Stoiczkow @doc
2
@Visca_barca Psv i Inter
8
@Popitek12 @Popitek12 bo ciagle zasypywalby mnie durnymi pytaniami.
3
@P33ck *wujasowi juz staje
0
@msbigd Zwlaszcza, ze Davies chce 12 mln na czysto.
2
@Albatros To troll, mozna spokojnie olac jego wpisy.
0
@MESSIah16 I gdzie ja zabral w tej walizce?
1
@macio_944 Nie ma miękkiej gry.
0
@Felipe_PL Mialo byc "dzien po" i jest "dzien po" - czego nie rozumiesz?
0
@marcin62 Tak cos tracala zdechlym kotem.
5
@msbigd dokladnie, tez uwazam, ze z formacji 4-3-4 wycisnelibysmy wiecej.
1
@Kratos1990 Dzisiaj wyjatkowo nic.
0
@tristan87 Ja juz wybiegam do przodu po wpisach, ktore widze :)
0
Ktos tu sie czai na hattrick w goracych, 2 wpisy juz byly, zaraz pewnie bedzie trzeci :)