0

@Azi Ciekawa sprawa

0

@Homeopata8989 Wow, i to jest prawdziwa ciekawostka!

0

@Foro Dzieki! :)

0

@VeB 1899 afrykanskie szachy

0

@Foro Ciezko sie cieszyc meczami w ostatnich latach.

Syndrom sztokholmski, ot co.

0

@Foro de Jong bedzie zajety naprawianiem bledow Romeu.

0

@tbas Bez przesady, jest Fermin, FdJ - i juz.

3

@Compadre Teraz to juz raczej obojetnosc.

1

@draxidox Gra aktorska tego goscia top

1

Fajnie, ze Guiu w pierwszym skladzie, zycze mu zeby cos strzelil dzis :)

0

@Colon Na pewno mocno to odczuje Med w kolejnych rundach.

2

@Kgorecki2500 przypuszczam, ze te proporcje to bardziej 20% budzetu USA i 30% strat ruskich, no ale z wiadomych wzgledow propaganda musi byc, co w tym przypadku akurat jest dobre.

2

@DLFCB Tutaj tez takich ludzi nie brakuje.

2

@vangoor Teraz sa rozkminy, czy wyciagniemy wnioski przed meczem z trzecioligowcem.

4

@MesQueUnClub96 Oni raczej maja beke z Twojego niedoceniania Alcaraza.

2

@barcelonaLM Pieknie to zagral.

8

@MesQueUnClub96 Nadal gral takie pilki zanim byl znany. Ziew

1

@QQL5 Oczywiscie, ze tak.

1

@mekston Moim zdaniem da rade.

1

@escarabajo dziekowac :)

1

@escarabajo Poprosze o oznaczanie :)

1

@macio_944 Epickie!

2

@Rastafarnianin Giertycha nie lubie, ale tutaj celnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 Nie zdziwilbym sie jakby tam sporo nastrzelal.

0

@Colon Brakuje mu 12 cm.

0

@FcPortoFan1999 To tylko cytat

0

@dominox1998 Wyczulem, ale nie moglem sie powstrzymac przed napisaniem tego komentarza :)

0

@dominox1998 A Ty z pieknym snem.

0

@Colon Wide Enough For Ice Cubes - czyli drineczki mozna robic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?