0

@plutonio Iniesta duzo pozniej wchodzil do zespolu niz Pedri.

1

@plutonio Iniesta notowal nieporownywalnie lepsze liczby od Pedriego.

0

@bartekvisca Ale za to ladnie wyglada z pilka przy nodze, nie czepiaj sie szczegolow.

0

@Azi Kogo zjechal? Co bylo?

1

@Rust_Cohle Szok :O

0

@lambard Nico przedłużył kontrakt, niestety.

2

@Faro Doszukiwanie się przyczyn porażki w nieobecności jednego tylko piłkarza jest mocno naiwne.

11

@VegetaPolska No i zdają sobie z tego sprawę od początku istnienia klubu, a i tak nigdy nie spadli z Primera, jako jedyny klub oprócz realu i FCB.

0

@Transu96 wstyd, kompromitacja, żenada, frajerstwo - wracajcie do domu!

2

@Hosh Nie piłeś - wypij.

7

@VegetaPolska Bardzo dobrze, że Bilbao ma taką politykę, a nie inną.

Zostali jako jedyni, którzy wyznają jakieś wartości inne niż kult pieniądza.

1

@Compadre Jeśli chodzi o Alonso to tylko Fernando.

2

@tristan87 Albo ogrodnika.

1

@macio_944 A w czerwcu Mats dostanie zielone światło od lekarzy.

0

@Korsain Raczej dryf ku przeciętności.

1

Czas wpuścić z ławki Ballantinesa, może on zrobi różnicę...

0

@TridenteMSN No a kto stracił piłkę?

0

Niestety, ale kolejna bramka na konto Yamala.

0

Zaraz wejdzie game changer!

8

Nie było spalonego przy akcji Ferrana.

6

Ćwiczyli to na treningach.

4

Uff, wróciły schematy.

0

@koksik2700 On lubi takie lolitki.

2

@PatrychoO wiadomo, ze dwie, co za ludzie...

0

@Kitek1640 Maly, czarny, pulchniutki, kontuzjowany - nic sie nie zmienilo.

3

@regatta52 Tak.

6

@Rust_Cohle Jeden z moich ulubionych memow, klasyk.

13

@bartekvisca Ludzie mysla, ze tabletki dzien po kosztuja tyle co rutinoscorbin :)

3

@lucas/catalan Przypomina mi sie polska grupa kolarska Mróz Supradyn Witaminy.

2

@macio_944 Scena, gdzie sa na karaoke i Chris spiewa Don't Stop Till You Get Enough zawsze mnie rozwala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?