JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@plutonio Iniesta duzo pozniej wchodzil do zespolu niz Pedri.
1
@plutonio Iniesta notowal nieporownywalnie lepsze liczby od Pedriego.
0
@bartekvisca Ale za to ladnie wyglada z pilka przy nodze, nie czepiaj sie szczegolow.
0
@Azi Kogo zjechal? Co bylo?
1
@Rust_Cohle Szok :O
0
@lambard Nico przedłużył kontrakt, niestety.
2
@Faro Doszukiwanie się przyczyn porażki w nieobecności jednego tylko piłkarza jest mocno naiwne.
11
@VegetaPolska No i zdają sobie z tego sprawę od początku istnienia klubu, a i tak nigdy nie spadli z Primera, jako jedyny klub oprócz realu i FCB.
0
@Transu96 wstyd, kompromitacja, żenada, frajerstwo - wracajcie do domu!
2
@Hosh Nie piłeś - wypij.
7
@VegetaPolska Bardzo dobrze, że Bilbao ma taką politykę, a nie inną.
Zostali jako jedyni, którzy wyznają jakieś wartości inne niż kult pieniądza.
1
@Compadre Jeśli chodzi o Alonso to tylko Fernando.
2
@tristan87 Albo ogrodnika.
1
@macio_944 A w czerwcu Mats dostanie zielone światło od lekarzy.
0
@Korsain Raczej dryf ku przeciętności.
1
Czas wpuścić z ławki Ballantinesa, może on zrobi różnicę...
0
@TridenteMSN No a kto stracił piłkę?
0
Niestety, ale kolejna bramka na konto Yamala.
0
Zaraz wejdzie game changer!
8
Nie było spalonego przy akcji Ferrana.
6
Ćwiczyli to na treningach.
4
Uff, wróciły schematy.
0
@koksik2700 On lubi takie lolitki.
2
@PatrychoO wiadomo, ze dwie, co za ludzie...
0
@Kitek1640 Maly, czarny, pulchniutki, kontuzjowany - nic sie nie zmienilo.
3
@regatta52 Tak.
6
@Rust_Cohle Jeden z moich ulubionych memow, klasyk.
13
@bartekvisca Ludzie mysla, ze tabletki dzien po kosztuja tyle co rutinoscorbin :)
3
@lucas/catalan Przypomina mi sie polska grupa kolarska Mróz Supradyn Witaminy.
2
@macio_944 Scena, gdzie sa na karaoke i Chris spiewa Don't Stop Till You Get Enough zawsze mnie rozwala.