1

@Stinger_ Jak dla mnie moze byc, przynajmniej bede mogl sie skupic na robocie.

0

No, Saszka, teraz albo nigdy.

0

@Kgorecki2500 Ciekawe jak Szwecja "przekonala" Orbana

4

@Encore Przedawkowal vibovit junior.

1

Czyli jednak Alcaraz w 5 setach.

1

Bedzie sie musial nameczyc Zverev zeby zamknac ten mecz.

1

@draxidox Alez oni musza go tam uwielbiac.

0

@mekston Oby nie ;)

0

@MESSIah16 Czyli nie bylo ani zolnierzy ani pociskow.

2

@mekston Z Djokoviciem byloby pewnie z 50% znajac zycie.

1

90% pierwszego serwisu, bestia.

1

Alez punkt teraz

1

@Colon Szkoda, ze ta druga akcja w tak kiepskiej jakosci, ale i tak imponujace.

1

Piekne miniecie Zvereva.

2

Zverev w gazie na razie.

0

@tristan87 A nie wiem, nie przepadam za nimi.

0

@Colon male kroczki najwazniejsze.

8

@vangoor Nie no, ja bym widzial raczej Felix-Ferran-Yamal.

4

Tradzikowy chloptas na razie slabo.

0

@Bykunn Tez je lubie :)

0

@Prorokk Moim zdaniem powinny sie tym zainteresowac odpowiednie sluzby!

0

@Bykunn a to nie sa ser-pomidor?

2

@hayek Chwila, czyli sa w dalszym ciagu poslami tylko dlatego, ze Marszalek zlozyl odwolanie do niewlasciwego sadu?

0

@Colon Gulbis to był talent czystej wody.

0

@Peciak W sensie chodzilo mi o "analize" pracy sedziow przez real madrid TV.

1

@Peciak Przede wszystkim nie moze byc takich cyrkow jak te z wypuszczaniem filmikow o pracy sedziow...

2

@Rust_Cohle Szkoda, ze sie tak szybko skonczyl.

1

@MOLESTA The Sun - i wszystko jasne.

1

@clyde Smak Afryki i Pringles Cheesy Cheese

10

@maciar Dobrze placa chociaz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?