0

@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.

0

@Xavinista Nie za luzno.

0

@mkord W ktorym miejscu napisala cos niepoprawnie gramatycznie albo ortograficznie?

23

@Nazio_87 Jak już nie śpisz to polej.

5

Najlepsze:

Cały mecz oglądałem pod wpływem słuchając GnR po raz pierwszy od niepamiętnych czasów.
Bramka Yamala.
Wciąż jestem pod wpływem.

Najgorsze:

Gavi nie wyciął Callejona.
Wszystko pozostałe.

Napijmy się.
@Danny Gaucho

1

@Colon Giberto Silva/Fernandinho

0

@arsenallondyn0 W tamtym czasie ależ to był top!!!

0

@arsenallondyn0 Pewnie po lifcie, ale jest dobra.

0

0

@arsenallondyn0 Nie mój typ

0

@michal26 Taktyczny

1

@Rewolucja123 Waran*

0

@michal26 Jasna sprawa, właśnie oni za dużych kawałów nie lubię a ja, podobnie jak Ty, uwielbiam :)

0

@michal26 Dzięki za info, w takim razie biorę przepis :)

Pewnie zrobię trochę mniej ostre żeby moje chłopaki też mogły zjeść.

0

@michal26 Bardzo ostre czy bardziej pikantne?

0

@michal26 I jak wyszło smakowo?

11

@Firestone
Semedo to drugi w historii najlepszy prawy obronca Barcelony
Ona taka nie jest
Wlaczylem i strzelili

2

@Popitek12 Na pewno nie @gumaz bo on zawsze z guma.

3

@FutbolFan Amazing, incredible!

1

@Kidd No z tego co sluchalem wywiadow z prezesem Puszczy to jak narazie wydaje sie to byc calkiem madrze zarzadzany klub i tez dobrze im zycze, ale jednak mimo wszystko z racji polozenia geograficznego wole Lecha ;)

2

@Kidd No i nie podobasz mi sie.

1

@Gaucho Mysle, ze na Granade to byloby dobre rozwiazanie.

Powinnismy sobie poradzic grajac w takim ustawieniu.

1

@Lionel_Messi10 Jak dobrze pamietam to ten patch tez troche kamere zmienial?

2

@Lionel_Messi10 To jest ten patch, gdzie tez jest inny soundtrack? Podrzuc linka jak mozesz na priv.

0

@agaFCB Moze sam odpadl ;)

10

@takisobiektos To pewnie przedwyborczy spisek pisu i policji holenderskiej.


polacz kropki, wylacz tv i wlacz myslenie.

1

@Emhyr hehehe :)

1

@kondzix2115 pytaj specjalisty - @ViscaBarca123

1

@Emhyr Az chyba sobie rewanz obejrze.

18

@DLFCB Nie chce mi sie brac w tym udzialu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?