JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@derekszmid79 No Vinicius bedzie wjezdzal jak w maslo.
0
@Xavinista Nie za luzno.
0
@mkord W ktorym miejscu napisala cos niepoprawnie gramatycznie albo ortograficznie?
23
@Nazio_87 Jak już nie śpisz to polej.
5
Najlepsze:
Cały mecz oglądałem pod wpływem słuchając GnR po raz pierwszy od niepamiętnych czasów.
Bramka Yamala.
Wciąż jestem pod wpływem.
Najgorsze:
Gavi nie wyciął Callejona.
Wszystko pozostałe.
Napijmy się.
@Danny Gaucho
1
@Colon Giberto Silva/Fernandinho
0
@arsenallondyn0 W tamtym czasie ależ to był top!!!
0
@arsenallondyn0 Pewnie po lifcie, ale jest dobra.
0
@arsenallondyn0 Diva!
0
@arsenallondyn0 Nie mój typ
0
@michal26 Taktyczny
1
@Rewolucja123 Waran*
0
@michal26 Jasna sprawa, właśnie oni za dużych kawałów nie lubię a ja, podobnie jak Ty, uwielbiam :)
0
@michal26 Dzięki za info, w takim razie biorę przepis :)
Pewnie zrobię trochę mniej ostre żeby moje chłopaki też mogły zjeść.
0
@michal26 Bardzo ostre czy bardziej pikantne?
0
@michal26 I jak wyszło smakowo?
11
@Firestone
Semedo to drugi w historii najlepszy prawy obronca Barcelony
Ona taka nie jest
Wlaczylem i strzelili
2
@Popitek12 Na pewno nie @gumaz bo on zawsze z guma.
3
@FutbolFan Amazing, incredible!
1
@Kidd No z tego co sluchalem wywiadow z prezesem Puszczy to jak narazie wydaje sie to byc calkiem madrze zarzadzany klub i tez dobrze im zycze, ale jednak mimo wszystko z racji polozenia geograficznego wole Lecha ;)
2
@Kidd No i nie podobasz mi sie.
1
@Gaucho Mysle, ze na Granade to byloby dobre rozwiazanie.
Powinnismy sobie poradzic grajac w takim ustawieniu.
1
@Lionel_Messi10 Jak dobrze pamietam to ten patch tez troche kamere zmienial?
2
@Lionel_Messi10 To jest ten patch, gdzie tez jest inny soundtrack? Podrzuc linka jak mozesz na priv.
0
@agaFCB Moze sam odpadl ;)
10
@takisobiektos To pewnie przedwyborczy spisek pisu i policji holenderskiej.
polacz kropki, wylacz tv i wlacz myslenie.
1
@Emhyr hehehe :)
1
@kondzix2115 pytaj specjalisty - @ViscaBarca123
1
@Emhyr Az chyba sobie rewanz obejrze.
18
@DLFCB Nie chce mi sie brac w tym udzialu...