0

@Baros1990 O tym argumencie słyszałem, ale lipa w takim razie...

0

@Bobo25 Dlaczego? Możesz rozwinąć?

0

@Baros1990 Poważnie? Jak niby?

1

@Comentateiro Jego zdecydowany przeciwnik Tuska muszę przyznać, że wypadł tragicznie, ale i tak lepiej od Morawieckego.

2

@Ptasior Na tym polega genialność tego filmu, że można to interpretować dwojako :)

0

@BorzyKrzys A ja pójdę od razu żeby się z tym zmierzyć.

0

@Piorun Dzięki!

0

@MOLESTA Szczerze? Wolę żeby czytał te dane z kartki, bo widać że zależy mu na precyzyjnym przekazie, niż gdyby miał rzucać z głowy liczbami nie będąc ich pewnym.

0

@Mathew16 Dlaczego Maj tak nisko?

1

@koziar Tak, jako niezdecydowany, po obejrzeniu debaty najprawdopodobniej oddam głos na Bezpartyjnych. Chcę w końcu zagłosować na kogoś spoza układu.

4

@MOLESTA Chyba ogladales inna debate jesli uwazasz ze ktokolwiek z popisu kogos zaoral.

5

1. Maj
2. Bosak
3. Holownia


4. Szlezwig-Wielgus


Dno i wodorosty. Tusk


Row Marianski. Morawiecki

8

Nie wytrzymal ten kolek zeby nie wtracic swoich 3 groszy.

1

@michal26 Najlepiej Bosak, Holownia i Bezartyjni, w miare Lewica.

Tusk dno i wodorosty, Morawiecki row marianski.

0

@TheNekro94 Dobra karateka.

2

25% podwyzki dla calej budzetowki - spoko, inflacja wytrzyma!!!

1

Holownia znowu top, tak samo jak Bezpartyjni.

4

Morawiecki jest tak zenujacy ze to jest dramat.

0

Easy win Donny teraz.

0

@Prorokk juz wole jego niz tych durni z popisu

4

Pieknie Holownia teraz zaoral :)

0

@ProMILs hahahah mistrz!

2

Pieknie teraz Wielgus teraz punktuje, wow.

1

@The Game 10 W sumie w calym tym szczuciu nie wylapalem tego.

0

@krol211 Przeciez on nawet nie odpowiedzial na pytanie lol

2

Ciekawe, czy Morawieckiemu uda sie odpowiedziec na jakies pytanie, chociaz przez przypadek.

1

Szlezwig jak poetycko o tym cieplym wrzesniu, chyba jednak glosuje na lewice.

1

Swietna odpowiedz Maja, Holownia tez dobrze.

2

@agaFCB Powinien zwolnic siebie z funkcji zawodnika.

2

@_barti Chyba w gimnastyce za najlepsze fikolki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?