JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Baros1990 O tym argumencie słyszałem, ale lipa w takim razie...
0
@Bobo25 Dlaczego? Możesz rozwinąć?
0
@Baros1990 Poważnie? Jak niby?
1
@Comentateiro Jego zdecydowany przeciwnik Tuska muszę przyznać, że wypadł tragicznie, ale i tak lepiej od Morawieckego.
2
@Ptasior Na tym polega genialność tego filmu, że można to interpretować dwojako :)
0
@BorzyKrzys A ja pójdę od razu żeby się z tym zmierzyć.
0
@Piorun Dzięki!
0
@MOLESTA Szczerze? Wolę żeby czytał te dane z kartki, bo widać że zależy mu na precyzyjnym przekazie, niż gdyby miał rzucać z głowy liczbami nie będąc ich pewnym.
0
@Mathew16 Dlaczego Maj tak nisko?
1
@koziar Tak, jako niezdecydowany, po obejrzeniu debaty najprawdopodobniej oddam głos na Bezpartyjnych. Chcę w końcu zagłosować na kogoś spoza układu.
4
@MOLESTA Chyba ogladales inna debate jesli uwazasz ze ktokolwiek z popisu kogos zaoral.
5
1. Maj
2. Bosak
3. Holownia
4. Szlezwig-Wielgus
Dno i wodorosty. Tusk
Row Marianski. Morawiecki
8
Nie wytrzymal ten kolek zeby nie wtracic swoich 3 groszy.
1
@michal26 Najlepiej Bosak, Holownia i Bezartyjni, w miare Lewica.
Tusk dno i wodorosty, Morawiecki row marianski.
0
@TheNekro94 Dobra karateka.
2
25% podwyzki dla calej budzetowki - spoko, inflacja wytrzyma!!!
1
Holownia znowu top, tak samo jak Bezpartyjni.
4
Morawiecki jest tak zenujacy ze to jest dramat.
0
Easy win Donny teraz.
0
@Prorokk juz wole jego niz tych durni z popisu
4
Pieknie Holownia teraz zaoral :)
0
@ProMILs hahahah mistrz!
2
Pieknie teraz Wielgus teraz punktuje, wow.
1
@The Game 10 W sumie w calym tym szczuciu nie wylapalem tego.
0
@krol211 Przeciez on nawet nie odpowiedzial na pytanie lol
2
Ciekawe, czy Morawieckiemu uda sie odpowiedziec na jakies pytanie, chociaz przez przypadek.
1
Szlezwig jak poetycko o tym cieplym wrzesniu, chyba jednak glosuje na lewice.
1
Swietna odpowiedz Maja, Holownia tez dobrze.
2
@agaFCB Powinien zwolnic siebie z funkcji zawodnika.
2
@_barti Chyba w gimnastyce za najlepsze fikolki.