0

@arekfanBarcy Dzieki!

1

@don'T.R.I.P.e Dzieki, musze zobaczyc.

4

@FcPortoFan1999 Trwa kontrofensywa na Zaporozu w rejonie Werbowego, na niewielka skale, ale zawsze. Trwaja starcia na poludnie od Bahmutu w rejonie Kliszczewki. Co chwile Ukraincy robia akcje specjalne na Krymie dronami i innymi srodkami. To ze front w duzym stopniu zamarl to nie znaczy, ze nic sie nie dzieje.

2

@FcPortoFan1999 Juz nie raz byla patowa sytuacja jak chocby pod Bahmutem i nie zaprzestali relacji, poza tym caly czas cos sie tam dzieje

0

Zdjeli z Onetu relacje na zywo z wojny na Ukrainie. Nie ukrywam, ze praktycznie codziennie sledzilem tam doniesienia z frontu.
Wyglada na to, ze wszyscy juz powoli maja dosyc tej wojny...

20

@DonCarletto Resetuje Ci sie postac i trzeba od nowa zbierac zasoby i expic.

2

@tristan87 Aaa dobra, jakos mi to umknelo, dzieki.

2

@tadzik447

*Ferdek Kiepski, 2023, Norkowane*

0

Warto isc na to do kina?

0

@Popitek12 Boty glosuja.

0

@lucca87 A Taylor jeszcze jest? Bo go nie wymieniles, a tez sie dobrze zapowiadal.

0

@MarioVeB! Off top: był tam może Skazi?

0

@Rifek Zacznij od PC Lab - oni powinni Ci przedstawić ciekawe propozycje konfiguracji.

4

@Ptasior Zwolnienie Overmarsa, dyrektora sportowego (za jakieś seksualne akcje) i w konsekwencji nietrafione decyzje trenerskie i niestety jest jak jest.

1

@magister97r Chyba to była próba rozgrzeszenia przed samym sobą, ale mimo wszystko wierzę, że został rozliczony za to wszystko u Wyższej Instancji.

1

@magister97r Ciekaw jestem na ile to była szczera spowiedź.

1

@Comentateiro Już żona narzeka że wiecznie narzekam, wystarczy.

2

@Waniliowy Ja, co jest dość nietypowe, staram się prowadzić rozmowy w internetach w podobny sposób jak robiłbym to na żywo, czyli bez obrażania drugiej osoby (z nielicznymi wyjątkami).

2

@macio_944 Zacne grzybki milordzie.

6

@Comentateiro Głosuję na drag queens i jadę na platformie Tuska.

1

@Gibson A co jesli on ma 50+ lat i druty pod nosem?

Caly Twoj wywod wlasnie rozsypal sie jak domek z kart.

0

@FcPortoFan1999 Przy kazdych wyborach sie dalo, wiec tym razem dlaczego mialoby byc inaczej?

1

@sevs Dzieki za info. Ja zatrzymalem sie na 20 na PC i caly czas ogrywam :) Moze w tym roku w koncu siegne po 24.

0

@Kengo Wyspy Owcze z podporka pewniak.

1

@Trojanek23 A byles trzezwy?

5

@barcelonaLM Ter Stegen.

0

@bartekvisca Tak, rynek pierwotny.

Znajomy jest w takiej sytuacji, ze chce wykorzystac ten program 2%, wiec generalnie teraz albo nigdy w jego przypadku.

1

@bartekvisca Znajomy jest aktualnie na etapie kupna kawalerki w Warszawie i to bynajmniej nie w centrum i musi za nia dac okolo 600k. Przypominam, mowimy tu o kawalerce o metrazu ~40 m2

2

@bartekvisca 500k za mieszkanie to chyba za kawalerke albo maly domek w jakims malym miasteczku.

2

@esem91 Hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?