JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arekfanBarcy Dzieki!
1
@don'T.R.I.P.e Dzieki, musze zobaczyc.
4
@FcPortoFan1999 Trwa kontrofensywa na Zaporozu w rejonie Werbowego, na niewielka skale, ale zawsze. Trwaja starcia na poludnie od Bahmutu w rejonie Kliszczewki. Co chwile Ukraincy robia akcje specjalne na Krymie dronami i innymi srodkami. To ze front w duzym stopniu zamarl to nie znaczy, ze nic sie nie dzieje.
2
@FcPortoFan1999 Juz nie raz byla patowa sytuacja jak chocby pod Bahmutem i nie zaprzestali relacji, poza tym caly czas cos sie tam dzieje
0
Zdjeli z Onetu relacje na zywo z wojny na Ukrainie. Nie ukrywam, ze praktycznie codziennie sledzilem tam doniesienia z frontu.
Wyglada na to, ze wszyscy juz powoli maja dosyc tej wojny...
20
@DonCarletto Resetuje Ci sie postac i trzeba od nowa zbierac zasoby i expic.
2
@tristan87 Aaa dobra, jakos mi to umknelo, dzieki.
2
@tadzik447
*Ferdek Kiepski, 2023, Norkowane*
0
Warto isc na to do kina?
0
@Popitek12 Boty glosuja.
0
@lucca87 A Taylor jeszcze jest? Bo go nie wymieniles, a tez sie dobrze zapowiadal.
0
@MarioVeB! Off top: był tam może Skazi?
0
@Rifek Zacznij od PC Lab - oni powinni Ci przedstawić ciekawe propozycje konfiguracji.
4
@Ptasior Zwolnienie Overmarsa, dyrektora sportowego (za jakieś seksualne akcje) i w konsekwencji nietrafione decyzje trenerskie i niestety jest jak jest.
1
@magister97r Chyba to była próba rozgrzeszenia przed samym sobą, ale mimo wszystko wierzę, że został rozliczony za to wszystko u Wyższej Instancji.
1
@magister97r Ciekaw jestem na ile to była szczera spowiedź.
1
@Comentateiro Już żona narzeka że wiecznie narzekam, wystarczy.
2
@Waniliowy Ja, co jest dość nietypowe, staram się prowadzić rozmowy w internetach w podobny sposób jak robiłbym to na żywo, czyli bez obrażania drugiej osoby (z nielicznymi wyjątkami).
2
@macio_944 Zacne grzybki milordzie.
6
@Comentateiro Głosuję na drag queens i jadę na platformie Tuska.
1
@Gibson A co jesli on ma 50+ lat i druty pod nosem?
Caly Twoj wywod wlasnie rozsypal sie jak domek z kart.
0
@FcPortoFan1999 Przy kazdych wyborach sie dalo, wiec tym razem dlaczego mialoby byc inaczej?
1
@sevs Dzieki za info. Ja zatrzymalem sie na 20 na PC i caly czas ogrywam :) Moze w tym roku w koncu siegne po 24.
0
@Kengo Wyspy Owcze z podporka pewniak.
1
@Trojanek23 A byles trzezwy?
5
@barcelonaLM Ter Stegen.
0
@bartekvisca Tak, rynek pierwotny.
Znajomy jest w takiej sytuacji, ze chce wykorzystac ten program 2%, wiec generalnie teraz albo nigdy w jego przypadku.
1
@bartekvisca Znajomy jest aktualnie na etapie kupna kawalerki w Warszawie i to bynajmniej nie w centrum i musi za nia dac okolo 600k. Przypominam, mowimy tu o kawalerce o metrazu ~40 m2
2
@bartekvisca 500k za mieszkanie to chyba za kawalerke albo maly domek w jakims malym miasteczku.
2
@esem91 Hahahaha