JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarcelNJ11 Cieszymy sie razem z Toba!
1
@4drian0 Na pewno nie toster bo z tostera grzanki same wyskakuja.
To jest opiekaczka do sandłiczy.
2
Juz w lecie? To rzeczywiscie lada moment.
1
@jacobFCB I nie na Lewice.
0
@sevs Duzo sie rozni mobilka od normalnej wersji?
2
@mr Barca Strach pomyslec jak bedzie wygladac po 50stce.
1
@tbas To niezla Grazyna.
1
@sevs Ech, szkoda ze tylko mobile.
4
@Barcasub Sam fakt, ze wiesz o zakladzie o twerkowanie sidzej i o pascie dotyczacej skromniejszego zycia swiadczy o tym, ze jestes multi, a pewnie znalazloby sie jeszcze pare innych przeslanek.
1
@Barcasub Nie wierze, ze jakies zaplutki sie daly na to nabrac i sie rozpisuja jeszcze na pol strony.
0
@LM10GOAT Czyli teraz wygraja, bo maja noz na gardle.
0
@LM10GOAT Czechy latwo to biora.
2
@michal26 Jedziemy do Austrii!
3
@Barcasub To @sidzej miala twerkowac a nie @clyde mulciaku.
3
@maatiixx Piekne
2
@Kidd Utrudnienia i zwezenia.
3
@DLFCB Jeszcze mogli dac logo Gazpromu, jak sie bawic to sie bawic.
0
Zhang juz wrocil do swojej normalnej dyspozycji i powinno juz mu lepiej isc teraz.
3
Zhang niespodziewanie przegrywa z Hurkaczem w pierwszym secie.
1
Narazie Hurkacz jak rowny z rownym, moze powalczy nawet o seta.
1
@Faro W jaki sposob kobieta zapracowala na rente wdowia?
25
@kamilop Przeciez fakt, ze Morawiecki znal wczesniej pytania, a w ZADEN sposob merytorycznie sie nie przygotowal tylko byl skupiony na obrzucaniu sie gownem z Tuskiem, jeszcze bardziej go dyskredytuje.
9
@Firestone Na taczke obydwoch i wywiezc w nieznanym kierunku.
0
Forza Jannik!
0
@Esteban_ Boiska La Liga juz zapomnialy
2
@FutbolFan twarz jakby znajoma...
47
@tbas Nie widze w tym naglowku aby wspomnial, ze jest zwolennikiem podniesienia wieku emerytalnego - raczej ubolewa, ze bedzie to konieczne.
1
@Danny Gaucho Ciekawie to wyglada.
3
@koziar Wiele określeń tego starcia Tusk vs Morawiecki przychodzi mi do głowy, ale na pewno nie epickie.
0
@D44H O dziwo nienajgorzej.