July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Pozwól, że tego nie skomentuję…
1
@esem91 ja chyba jednak wolę brameczkę :p
0
@esem91 ja tam jednak czekam na brameczkę pięknego Kanaryjczyka z utęsknieniem
1
@VamoSBarca88 Luz, dołączyłeś do mojej drużyny misiów :D
5
@esem91 i po golu Ferrana i Pedriego
2
@macio_944 Y que fue u mnie na głośnikach!
1
@VamoSBarca88 wziąć* misiu…
1
@misterio dlatego właśnie na wszelki wypadek ja robię sobie coś a’la kebab sama, bo nie ufam żadnemu pan xD
0
@Kazragore no trudno…
0
@Jonyx jagodowe nie aż tak bardzo
0
@Kazragore to bym wiedziała, że to ktoś z La Rambli xD
2
@MesQueUnClub_87 owocki
0
@FcPortoFan1999 Nie jestem kłamczuchą. Przyznał mi się wczoraj, że jest u niego.
0
@Giwera Ty mu nie dawaj okupu żadnego, bo to @Kozinho. porwał Eklerka
2
@Kgorecki2500 mogę dla kolegi prosić
1
@Kazragore No taki argument, że ja bym się nie dała na to zrobić. Ktoś inny może tak, ale ja nie. Nie lubię dzielić się kasą.
@Marusek jestem za mało perfidna haha
1
@Kapitan hawk mógłby już strzelić, bo moje końcówki potrzebują obcięcia, a powiedziałam sobie, że nie obetnę włosów, dopóki nie trafi.
2
@Marusek to też by nie zadziałało. Pedri ma za dużo kasy, bym miała go dotować.
11
@LAMC_10 to i tak lepiej, niż dać się zrobić na zakochanego nigeryjskiego księcia.
1
@TR3YWAY wychodzi na to, że Ania to kobieta petarda.
0
@TR3YWAY Mój też haha
„Kolega się spocił” - genialne!
1
@Dari0G Moi to najchętniej by mnie opchnęli pierwszemu chętnemu, aby pozbyć się problemu :p
(Chociaż jeszcze bardziej koleżanki)
1
@Dari0G podałam kolegi. Gdyby znalazł się desperat, to napisałabym, że podałam desperata.
2
@DragonxNF wypełnione ;)
@Dari0G ja podałam kolegi
5
@BorzyKrzys dobrze, że nie mam żony, to przynajmniej nikt mnie nie rozczarowuje.
0
@Dieselzor przecież wiadomo, że madrycioki to zboczeńcy.
3
@macio_944 będzie przyjemnie, gdy już się to wydarzy. Na razie nie ma co się ekscytować, bo to w końcu real.
0
@MesQueUnClub_87 No za moich czasów też to było, ale H2O wystarczy kropla było życiem :P
0
@MesQueUnClub_87 Nie było tam takiej. Poza tym, imię Ariel mi się źle kojarzy przez pewnego pana o tym imieniu.
0
@MesQueUnClub_87 Ja byłam Emmą, ale teraz pewnie wybrałabym Bellę, bo ładniejsza.