0

@Kozinho. Pozwól, że tego nie skomentuję…

1

@esem91 ja chyba jednak wolę brameczkę :p

0

@esem91 ja tam jednak czekam na brameczkę pięknego Kanaryjczyka z utęsknieniem

1

@VamoSBarca88 Luz, dołączyłeś do mojej drużyny misiów :D

5

@esem91 i po golu Ferrana i Pedriego

2

@macio_944 Y que fue u mnie na głośnikach!

1

@VamoSBarca88 wziąć* misiu…

1

@misterio dlatego właśnie na wszelki wypadek ja robię sobie coś a’la kebab sama, bo nie ufam żadnemu pan xD

0

@Kazragore no trudno…

0

@Jonyx jagodowe nie aż tak bardzo

0

@Kazragore to bym wiedziała, że to ktoś z La Rambli xD

2

0

@FcPortoFan1999 Nie jestem kłamczuchą. Przyznał mi się wczoraj, że jest u niego.

0

@Giwera Ty mu nie dawaj okupu żadnego, bo to @Kozinho. porwał Eklerka

2

@Kgorecki2500 mogę dla kolegi prosić

1

@Kazragore No taki argument, że ja bym się nie dała na to zrobić. Ktoś inny może tak, ale ja nie. Nie lubię dzielić się kasą.
@Marusek jestem za mało perfidna haha

1

@Kapitan hawk mógłby już strzelić, bo moje końcówki potrzebują obcięcia, a powiedziałam sobie, że nie obetnę włosów, dopóki nie trafi.

2

@Marusek to też by nie zadziałało. Pedri ma za dużo kasy, bym miała go dotować.

11

@LAMC_10 to i tak lepiej, niż dać się zrobić na zakochanego nigeryjskiego księcia.

1

@TR3YWAY wychodzi na to, że Ania to kobieta petarda.

0

@TR3YWAY Mój też haha
„Kolega się spocił” - genialne!

1

@Dari0G Moi to najchętniej by mnie opchnęli pierwszemu chętnemu, aby pozbyć się problemu :p

(Chociaż jeszcze bardziej koleżanki)

1

@Dari0G podałam kolegi. Gdyby znalazł się desperat, to napisałabym, że podałam desperata.

2

@DragonxNF wypełnione ;)
@Dari0G ja podałam kolegi

5

@BorzyKrzys dobrze, że nie mam żony, to przynajmniej nikt mnie nie rozczarowuje.

0

@Dieselzor przecież wiadomo, że madrycioki to zboczeńcy.

3

@macio_944 będzie przyjemnie, gdy już się to wydarzy. Na razie nie ma co się ekscytować, bo to w końcu real.

0

@MesQueUnClub_87 No za moich czasów też to było, ale H2O wystarczy kropla było życiem :P

0

@MesQueUnClub_87 Nie było tam takiej. Poza tym, imię Ariel mi się źle kojarzy przez pewnego pana o tym imieniu.

0

@MesQueUnClub_87 Ja byłam Emmą, ale teraz pewnie wybrałabym Bellę, bo ładniejsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?