3

@LAMC_10 @Kozinho. @esem91 mówiłam, że zaraz ktoś będzie narzekał? Mówiłam xd

4

@Kgorecki2500 a jest jakiś zestaw w tej cenie bez tej zapychającej buły? Dla kolegi pytam…

3

@Kessie domyślam się

2

@Luciano99 zamkniętym?

1

@LAMC_10 ja jestem zimna, ale nie jestem zła.

1

@LAMC_10 chleb może i jeszcze się znajdzie, ale zupy to już nie ma

0

@Bzyczekk Żurek jest kwaśniejszy od barszczu. Żurek jest na zakwasie żytnim, a barszcz na pszennym.

0

@LAMC_10 a co? Chcesz się wprosić?

1

@Bzyczekk u mnie tylko barszcz biały

1

@Karzel to inna sprawa xd

2

@Szczygiel06 podobno bycie „oblanym” świadczyło o atrakcyjności i zbliżającym się ożenku czy zamążpójściu.
Także tego…

1

@Szczygiel06 mnie nikt nie zaatakował, także szykuje się kolejny rok w samotności :/

5

@Faro Ja właśnie siedzę i obserwuję dzika.
@LAMC_10 zauważyliśmy :P

1

@addept Nie ma.
Maciek myślał, że będzie konkurencją dla Pedriego, ale nie wyszło.

0

@Kozinho. To nie takie proste, zmienić się w @jowita to sztuka dla najwytrwalszych :P

1

@TR3YWAY o to mi właśnie chodziło… tam jeszcze podobno między babcią a tą drugą żoną było wiele różnych pań na krótki dystans.

1

@TR3YWAY ten dziadek nawet nie był jakimś chadem. Oczywiście ja go poznałam już jako starszego pana, ale niski, nieciekawy. Kasą nabity też nie był, więc chyba miał inny argument w kieszeni, że te baby tak leciały.
Dla mnie to trochę brak szacunku do samej siebie, że wchodzę w układ bycia jedną z wielu, ale jak widać, dla niektórych kobiet to nie problem.

0

@TR3YWAY grunt, że paniom odpowiadał ten układ…

0

@LAMC_10 Nie chcę zgadywać, pytam po co mnie oznaczyłeś?

2

@TR3YWAY moja przyjaciółka miała takiego dziadka:
Miał żonę kościelną czyli babcię.
Miał żonę cywilną.
I miał też konkubinę.

Na święta nie przyjeżdżał do jedynego syna i wnuków, bo spędzał czas z rodziną konkubiny. Prosił syna, by na ten czas zapraszał jego oficjalną żonę, by nie była sama, więc żona cywilna spędzała święta z żoną kościelną.
Na wszelkie uroczystości chodził z żoną cywilną, podczas gdy na codzień ciupciał konkubinę.

Umarła żona kościelna, potem cywilna, a w niedługim czasie umarł i on.
Wychodzi na to, że on wykończył żony, a konkubina jego.

0

@LAMC_10 mnie pytasz czy @gumaza?

0

@esem91 @Kozinho. na początku każdy tak mówi, a potem życie weryfikuje :P

1

@Faro ja nie lubię podróbek.

7

@Esteban_ ubogacenie kulturowe

1

@Faro Helena, mam zawał…

1

@Kozinho. A potem porzucić, bo tylko kebaby żre, to zaraz gruba będzie xD

2

@Kessie istnieje taka możliwość xd

2

@tomek8756 tylko dżentelmeni z La Rambli nie stoją za mną w biedronce :(

2

@tomek8756 finalnie nie zaprosił…

2

@tomek8756 jak chcesz, mogę oddać :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?