0

@Faro Aż się zdziwiłam. Przecież Ty jesteś mój hejter nr 1.

12

@Croocers wiedzieli kiedy wylecieć w kosmos

0

@Faro raczej nie

8

@Sinirsey jak mam woleć Ciebie, skoro Ty się ciągle zapinasz z Popitkiem?

1

@ranger3120 w sumie, to nie musisz szukać nowej pracy xd

7

@LAMC_10 jakie to ma znaczenie, skoro i tak nie poru… nie porozmawiacie ze mną na żywo xd

1

@MessiForeverTheBest ja myślę, to jest już tak rozsławiony cytat, że wiadomo czyj.

0

@agaFCB dzięki szefowi, że czuwasz

2

@tadzik447 Jeśli to ostatni w życiu dzień
Jeśli jutra nie ma być na pewno
Z każdym łykiem żal mi coraz mniej
Jest mi doskonale wszystko jedno

2

@MessiForeverTheBest wyłączcie TV, włączcie myślenie.

3

@Irmscher10 kurde, ale jeszcze tam nie ma jutra xd

2

@tadzik447 Z wyrazami szacunku, itp.

2

@MichalVamos na tym polega bycie kobietą (osobą podającą się za kobietę) na La Rambli. Wszystko sprowadza się do jednego.

0

@Vegeta88 słabo czytasz…
@MirusAmisz Pedri już wie, że go kocham xd

1

@MirusAmisz @Sinirsey @Vegeta88 a dlaczego Wy od razu zakładacie, że chodzi o wyznanie miłosne?

3

@MichalVamos Nie, bo nie powiedziałam komuś czegoś bardzo ważnego.

1

@agaFCB niech nic nie ebie bo ja się wymiksowałam z pracy jutro…

2

@Faro ja to Bajka, wiadomo ;)

0

@Roobo podobno powiedział, że tej nocy cała cywilizacja może przestać istnieć.

9

Ja mam nadzieję, że z tymi atomówkami, to mowa o tych postaciach z kreskówki…

1

@Azazel_Pazuzu to się nazywa „fałszywy prorok”.

2

@qbsonFCBarca w takim razie ostatni mecz jaki obejrzałam, to Barça - Atleti

3

@LAMC_10 Nawet tak nie mów. Jeszcze ja to ja, ale od Pedrunia mojego niech się trzyma z dala.

6

@tbas mogą go w porę zawinąć w kaftan bezpieczeństwa i zamknąć w odizolowanym pomieszczeniu?

3

@LAMC_10 Ja bym jednak wolała tego dożyć xd

4

@ranger3120 szybko poszło xd

0

@esem91 ja Ci tylko to sugeruję uzupełnić (:

1

@qbsonFCBarca a no można tak. Da się tak.

14

@don'T.R.I.P.e ja pamiętam. 8 meczów, 8 trofeów. GOAT totalny!

1

@qbsonFCBarca chyba, że się jej nie zrobiło, to wtedy nie trzeba ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?