0

@Gosciuu No ja podobnie mam teraz, ale staram się wygospodarować sobie trochę czasu na aktywność fizyczną, głównie jakieś ćwiczenia na kręgosłup i faktycznie czuję poprawę ;)

4

@michaleu troszkę zmężniał, ale nadal dzieciaczek :D

1

@Gosciuu No moje babcie i dziadkowie podobnie. Ciężka fizyczna praca ponad siły, bardzo złe nawyki żywieniowe, dużo niepotrzebnych nerwów. Wszystko się potem odbija.

3

@Gosciuu mam podobnie, widząc stan moich babć staram się nie popełniać ich błędów i o wszystko zadbać, żeby mając te 80 lat być w lepszej formie, ale… spokojnie. Popełnimy inne błędy.

2

@Kgorecki2500 matko, to u mnie to dopiero była dyskryminacja, jak za pasek jechało się na całodniową wycieczkę na jakieś trampoliny czy inne parki rozrywki, a reszta siedziała w szkole…

4

@MessiForeverTheBest wygrałby, gdyby chciał. Mundial nic nie znaczy. Sezon zaczyna się w sierpniu, nie w czerwcu.

3

@Tridente2015 to już obsesja :P

2

@MesQueUnClub_87 odpowiedź jest prosta i niejednoznaczna: to zależy.
Niektórzy w okularach wyglądają zdecydowanie na minus, niektórzy wręcz na plus. Myślę, że to w dużej mierze też kwestia ogólnego wyglądu + dobrania odpowiednich oprawek.

1

@gumaz tylko, że dla niektórych dzieci to może być jedyna szansa na jakikolwiek posiłek.

1

@gumaz racjonalnie wydaje mi się, że wybrałabym bycie dalej sama, ale życie to zagadka i może zaskoczyć. Na pewno musiałoby to być z miłości, a nie z wyrachowania, że lepiej być z kimkolwiek niż sama.

0

@Kozinho. Ja bym się bała jej śniadań przygotowywanych na fochu dla nich obu xd

0

@Kozinho. Mi mówił rekin, on jest jednak najbliżej :P

2

@VamoSBarca88 próbowałam i mi nie odpowiada.

0

@Kozinho. Pedri nie je śniadań
@VamoSBarca88 ale to ja do aż takiego poziomu to nie ścinam. Ale nie może być lejące się.

1

@Kozinho. Ale kto powiedział, że robię tylko dla siebie?
@VamoSBarca88 dlaczego od razu podeszwę?

2

@Kozinho. 1-2, zależy jak duże jajko i na ile mam ochotę.

@VamoSBarca88 ja samo jajko, mocno ścięte, a wszelkie dodatki obok, ale najbardziej preferuję ze słodkim pomidorem i szczypiorkiem.

1

@VamoSBarca88 jutro będzie jajecznica z jajek, które dostałam od rodziny ze wsi + pomidorek malinowy ze szczypiorkiem :D

1

@allien18 taką przemrożoną, smakującą jak roztopiony lód.

2

@Eklerek Nooo te z krzaczka to zapaszek taki specyficzny. Tego nie kupisz.

2

@Eklerek chrupiący chleb, masło, pomidor malinowy z krzaczka u babci, szczypiorek, sól i pieprz :D

1

@Eklerek @Kozinho. Kacpi jest jeszcze młody, nauczy się.

5

@Kgorecki2500 pasztet pomidorowy z bananem?

2

@MessiForeverTheBest ona ogarnęła jaki był wynik i w jakich strojach graliśmy?

3

@Faro ja ostatnio wracałam ze sklepu, a babka stała przy bramie i rzucała dzikowi chrupki do ryjka.

1

@Dari0G miałam na myśli tego najtragiczniejszego ;)

1

@gumaz mnie się zawsze najlepiej pisało o bohaterach tragicznych.

5

@PIWOSZ89 u idiotów niestety nigdy.

0

@TR3YWAY ja na 6 lat studiów nie miałam września 2 razy. Raz nawet miałam warunek. To o niczym nie przesądza.

3

@TR3YWAY Miłość jest światłem życia, a małżeństwo to rachunek za prąd ;)

0

@TR3YWAY i to po egzaminie poprawkowym. Miałam taką babkę. Co najlepsze - prowadziła sama cały przedmiot, więc wszystko zależało od niej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?