July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kozinho. Ale kto powiedział, że robię tylko dla siebie?
@VamoSBarca88 dlaczego od razu podeszwę?
2
@Kozinho. 1-2, zależy jak duże jajko i na ile mam ochotę.
@VamoSBarca88 ja samo jajko, mocno ścięte, a wszelkie dodatki obok, ale najbardziej preferuję ze słodkim pomidorem i szczypiorkiem.
1
@VamoSBarca88 jutro będzie jajecznica z jajek, które dostałam od rodziny ze wsi + pomidorek malinowy ze szczypiorkiem :D
1
@allien18 taką przemrożoną, smakującą jak roztopiony lód.
2
@Eklerek Nooo te z krzaczka to zapaszek taki specyficzny. Tego nie kupisz.
2
@Eklerek chrupiący chleb, masło, pomidor malinowy z krzaczka u babci, szczypiorek, sól i pieprz :D
1
@Eklerek @Kozinho. Kacpi jest jeszcze młody, nauczy się.
5
@Kgorecki2500 pasztet pomidorowy z bananem?
2
@MessiForeverTheBest ona ogarnęła jaki był wynik i w jakich strojach graliśmy?
3
@Faro ja ostatnio wracałam ze sklepu, a babka stała przy bramie i rzucała dzikowi chrupki do ryjka.
1
@Dari0G miałam na myśli tego najtragiczniejszego ;)
1
@gumaz mnie się zawsze najlepiej pisało o bohaterach tragicznych.
5
@PIWOSZ89 u idiotów niestety nigdy.
0
@TR3YWAY ja na 6 lat studiów nie miałam września 2 razy. Raz nawet miałam warunek. To o niczym nie przesądza.
3
@TR3YWAY Miłość jest światłem życia, a małżeństwo to rachunek za prąd ;)
0
@TR3YWAY i to po egzaminie poprawkowym. Miałam taką babkę. Co najlepsze - prowadziła sama cały przedmiot, więc wszystko zależało od niej.
8
@gumaz cytując moją wychowawczynię z liceum: pić trzeba umieć.
7
@lucas/catalan Twoja historia brzmi znajomo
4
@Kgorecki2500 Rakitić, bo taka trochę chorwacka ta kratka.
2
@Encore Pops nie wyznaje mojej zasady: the longer you wait, the hotter you date xD
1
@Kozinho. To sobie doczepię
0
@Kozinho. Zły outfit? Przecież nie wypada przyćmić pary młodej ;)
1
@Popitek12 a zaprosisz nas?
6
@Popitek12 i co Ty z nią zrobisz?
1
@Katalończyk 99 a ja czuję, mimo że nie jedziemy.
1
@TR3YWAY wzajemnie ;)
1
@TR3YWAY też właśnie jem śniadanie, ale za pracowym biurkiem :P
0
@BorzyKrzys to daj mu działać, może akurat zarobi xd
0
@BorzyKrzys no nie wiem, zależy w jak bardzo otwartym związku jesteście ^^
1
@Kozinho. Zamówiłeś już pomidory i jajka?