0

@LAMC_10 Iced caramel latte w grycanie raz na rok.

2

@LAMC_10 u mnie jest zawyżona średnia, bo mam kręcony licznik.

2

@Criss18Barca myślałam, że więcej.

0

@MessiForeverTheBest chyba chodziło o rozdzielenie stanu stałego i ciekłego.

1

@LAMC_10 ja to wiadomo, że swoim.

3

@Luciano99 Lucek, napij się, bo zacząłeś gadać sam do siebie.

9

@michaleu ale to jest niestety wada niewybaczalna.

2

@Raphinha11 ja się obawiam, że Ty jesteś taką osobowością.

1

@michaleu możesz iść ze mną :p

@Ilka ja postanowiłam wyspać się, bo dawno nie miałam okazji :)

1

@FcPortoFan1999 to u mnie na 11:30.

2

@FcPortoFan1999 ja po swojej też byłam, ale na połowie, bo akurat drugi ołtarz jest tuż przy mojej chacie.

1

@FcPortoFan1999 No i się wydało…

1

@FcPortoFan1999 ja idę na wieczór, bo rano niezmierzone tłumy.

0

@FcPortoFan1999 w takim razie jaką masz funkcję na procesji?

0

@krzywy sama nie wiem. Wszystko ma zalety i wady :)

0

@krzywy najpierw trzeba mieć teściową, a ciężko z tym…

0

@Nazio_87 w sensie, jak na Boże Ciało? :P

0

@Batys najgorzej, że teraz już wszystko wiem.

1

@Eklerek nie musisz xd

0

@Nazio_87 z jednej strony chciałabym to zobaczyć, a z drugiej chyba to dla mnie za dużo…

0

@Batys Ja właśnie się szanuję. Już raz zaufałam takiej osobie, co wiedziała, ale nie powiedziała, ale mówiła, że wie. I bardzo źle na tym wyszłam.

1

@Nazio_87 myślisz, że ma do tego wianuszek na głowie?

2

@Batys Nie lubię takich ludzi…

0

@Kozinho. On sztandary nosi.

1

@Dari0G jestem szybkością. Jak zygzak mcqueen.

0

@TR3YWAY ja bywałam, po podpisy w dzienniczku do bierzmowania ;)

5

@krzywy dlatego dzień święty się świeci, a nie robi ryzykowne rzeczy ;)

0

@Faro jeszcze jest nadzieja. Może jeszcze przestanie lubić kobiety.

3

@martusiaaaa nie przepraszaj, nic złego nie zrobiłaś ;)

0

@TR3YWAY zamieszkałeś w zakrystii, że widzisz Boże Ciało w lustrze? ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?