1

Szacun!!!!!!!!!!!!!

2

Skromny to on jest z tą prawą nogą xd

0

To był pogrom

0

Szacun za skrót

0

Przy dwóch bramkach przewagi nic by nie było pogrzebane od tego zacznijmy bo to Barcelona

0

Dla pewnych rzeczy warto zarwac nockę

2

Jest też autorem książki FC Barcelona

0

Zdecydowanie Polska zrobiła się mocna, ale i poziom jest coraz wyższy... Jeszcze niedawno skoki ok. 130 m przy punkcie K-120/125 dawały wysokie miejsca, teraz trzeba grubo przekraczać 135 m

0

Właśnie o to samo pytałam ale widzę że nie byłam pierwsza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tomisława Tajnera

1

I się ścieśniło jeszcze bardziej (nwm czy takie słowo istnieje xddd)

0

Spokojnie tragedii nie było....

1

Jak masz możliwość to zadzwoń na infolinię z innego numeru

1

Najlepsze klozety w Japonii wg Pietera

0

Tak ale linia jest liczona przed startem a w ocenie biorą wiatr z którym skakał więc to też się zmienia

0

Jeszcze jutro pewnie Welli bd sb mrukał hymn polski jak często to bywa

1

Niech się zmierzy z Kamilem to zobaczy jaka bida z nyndzą

0

I dobre jest :)

0

Ja np wiedziałam od razu po patrzę na str fisu i te "emocje" były dla mnie po prostu śmieszne

0

Smakowicie jak to mówią

1

Czemu jak to przeczytałam to pomyślałam o Pawlaku z Samych Swoich :')

0

Jakoś nic szczególnego się nie dzieje bo nawet ja zapominam że trwają

1

Tabletkę możesz wziąć ok.6-8h po wzięciu tamtej... A tak wgl to współczuję. Znam ten ból gdyż towarzyszy mi już jakieś 3 tygodnie po wizycie a dentyska powiedziała że być może czeka mnie kanałowe

0

Niestety nie bo gramy we wt a oni pokazują tylko w środy

0

Akurat Realem się nie przejmuje ale po niektórych meczach przeżywam aż za bardzo... Zwłaszcza po obu meczach z PSG w zeszłym roku

0

I Kubackiego a najlepiej od razu wszystkie Tonio Tajnera

0

O nie ten hymn realu....aż prąd mnie przeszedł

0

Jak to pięknie brzmi :)

1

Może się nie znudziły... Może się skończyły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?