July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szacun!!!!!!!!!!!!!
2
Skromny to on jest z tą prawą nogą xd
0
To był pogrom
0
Szacun za skrót
0
Przy dwóch bramkach przewagi nic by nie było pogrzebane od tego zacznijmy bo to Barcelona
0
Dla pewnych rzeczy warto zarwac nockę
2
Jest też autorem książki FC Barcelona
0
Zdecydowanie Polska zrobiła się mocna, ale i poziom jest coraz wyższy... Jeszcze niedawno skoki ok. 130 m przy punkcie K-120/125 dawały wysokie miejsca, teraz trzeba grubo przekraczać 135 m
0
Właśnie o to samo pytałam ale widzę że nie byłam pierwsza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tomisława Tajnera
1
I się ścieśniło jeszcze bardziej (nwm czy takie słowo istnieje xddd)
0
Spokojnie tragedii nie było....
1
Jak masz możliwość to zadzwoń na infolinię z innego numeru
1
Najlepsze klozety w Japonii wg Pietera
0
Tak ale linia jest liczona przed startem a w ocenie biorą wiatr z którym skakał więc to też się zmienia
0
Jeszcze jutro pewnie Welli bd sb mrukał hymn polski jak często to bywa
1
Niech się zmierzy z Kamilem to zobaczy jaka bida z nyndzą
0
I dobre jest :)
0
Ja np wiedziałam od razu po patrzę na str fisu i te "emocje" były dla mnie po prostu śmieszne
0
Smakowicie jak to mówią
1
Czemu jak to przeczytałam to pomyślałam o Pawlaku z Samych Swoich :')
0
Jakoś nic szczególnego się nie dzieje bo nawet ja zapominam że trwają
1
Tabletkę możesz wziąć ok.6-8h po wzięciu tamtej... A tak wgl to współczuję. Znam ten ból gdyż towarzyszy mi już jakieś 3 tygodnie po wizycie a dentyska powiedziała że być może czeka mnie kanałowe
0
Niestety nie bo gramy we wt a oni pokazują tylko w środy
0
Akurat Realem się nie przejmuje ale po niektórych meczach przeżywam aż za bardzo... Zwłaszcza po obu meczach z PSG w zeszłym roku
0
I Kubackiego a najlepiej od razu wszystkie Tonio Tajnera
0
O nie ten hymn realu....aż prąd mnie przeszedł
0
Jak to pięknie brzmi :)
1
Może się nie znudziły... Może się skończyły