0

@LAMC_10 zależy, czy ktoś patrzy na pieniądze czy na drugiego człowieka. Za dużo wyrachowania mamy.

1

@lithotripter miłość bez zaufania, to nie miłość. A jak to nie miłość, to bez sensu wchodzić w małżeństwo, skoro można żyć na przysłowiową kartę rowerową, nie budować nic wspólnego i rozstać się w dowolnym momencie.

0

@Faro Na dobre i na złe, odc. 1862 pt Edward Warchocki

0

@lithotripter No właśnie, moim zdaniem, jak ktoś zakłada rozwód jeszcze przed ślubem (niezależnie czy to z powodu drugie połówki czy własnej), to wyraźny sygnał, by go nie brać.

4

@Eklerek moda na rok 2005 xD

2

@Encore Bogdan w punkt!

0

@lithotripter pod warunkiem, że ktoś się bierze za wyrachowaną księżniczkę. Ja wiem, że przekaz jest taki, że każda taka jest, ale nie. Nie każda.

@esem91 chyba przed tym jakby chciał mi się oświadczać, to już byśmy trochę poznali swoje charaktery. Załóżmy, że ma dobry.

0

@Eklerek tylko jakie ma to znaczenie, skoro znamy się tylko tu xd

1

@LAMC_10 przecież wiadomo, że jakby z jakichś dziwnych przyczyn Pedri chciałby mnie poślubić, to bym się nie zastanawiała

0

@Eklerek Nie no już trochę się w tym uniwersum znamy xD

1

@LAMC_10 jeśli miałby racjonalne powody, a nie, że na pewno go ograbię przy rozwodzie, to tak.

0

@Eklerek zawsze taka byłam, tylko za słabo mnie znałeś :P

1

@Eklerek muszę, taka moja rola…

2

@Eklerek chyba, że diureza jej się uruchomi i nie da spać…

1

@Ilka na bank jesteśmy :’)

1

@Ilka no pewa, że tak mam… ale najbardziej to mają przerąbane ludzie z nami :P

2

@MessiForeverTheBest jutro wygra

1

@LAMC_10 kibicują, ale mnie ekstraklapa nigdy nie kręciła…

2

@LAMC_10 aż tak to mi się nie nudzi.

@Czajka90 chyba nie.

0

@FcPortoFan1999 a nie może być dobrych wiadomości bez złych? Tak po prostu?

@LAMC_10 czy jutro oglądam pięknego w akcji? Oczywiście.

24

A z dobrych wiadomości, to jutro gra maszyna Flicka :D

2

@Jakchcesz u mnie się tak mówi. Udko to jest bioderko+pałka xd

5

@Kgorecki2500 wygląda jak bioderko kurczaka :D

1

@Kessie ja dziś na działce :D

3

@blakkudium jedyny MILF jakiego uznaje to: Man I Love Flick

1

@Kgorecki2500 z ziemniaków. Frytki to frytki. Z batatów to już by nie były frytki.

1

@Kozinho. Nic nie było. Ale ja jestem starsza od @Kessie.

1

@Ilka to raczej Ty kopiesz prądem :P
My kobiety fatalne już tak mamy ;)

3

@Kgorecki2500 też bym wzięła borówki zamiast węgli i wzmacniaczy smaku.

0

@bartekvisca Art. 9. [Strona podmiotowa czynu. Umyślność i nieumyślność]
§ 1. Czyn zabroniony popełniony jest umyślnie, jeżeli sprawca ma zamiar jego popełnienia, to jest chce go popełnić albo przewidując możliwość jego popełnienia, na to się godzi.
§ 2. Czyn zabroniony popełniony jest nieumyślnie, jeżeli sprawca nie mając zamiaru jego popełnienia, popełnia go jednak na skutek niezachowania ostrożności wymaganej w danych okolicznościach, mimo że możliwość popełnienia tego czynu przewidywał albo mógł przewidzieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?