2

@Kozinho. A po co mi taki wieżowiec? Żeby kark mi pękł???

1

@Kgorecki2500 to dobrze, bo już się bałam, że na głodniaka lecisz

2

@Kozinho. Chyba zauważyłam, ale mu nie mów…

1

@Kgorecki2500 a zjadłeś coś poza drożdżówką?

1

@Eklerek brokat mi nie straszny :D

1

@Eklerek z tym Ciałem Boga to nie przesadzajmy, to w końcu 7,5/10 a nie 11/10 :P

0

@Eklerek bo wszyscy pouciekają od tego anielskiego śpiewu haha

0

@Eklerek podobno mam niedostępną aurę

4

@Kozinho. Dla babci to ja jestem 11/10 (:

@MirusAmisz niektórym łamanie przestrzeni osobistej innych nie sprawia dyskomfortu :/

@Eklerek ale żaden nie doceni mojej skromności, tylko od razu zarzuty, że babcia mi podwyższyła overall’a xD

4

@Eklerek ja jestem 7,5/10 i zawsze usiądzie koło mnie gruby pan, któremu wystaje brzuch spod koszulki i rozpycha się na moje miejsce…

4

@Kgorecki2500 dobrze, że z borówkami, zdrowe odżywianie to podstawa ;)

8

@Chimera jeszcze nie wszystkie szkoły skończyły lekcje

0

@Gaucho gorzej dla niego, że popytu brak.

2

@Eklerek może lepiej, że nie będę w tym cyrku uczestniczyć

5

@MessiForeverTheBest przynajmniej dzieci z tego nie będzie

1

@Dari0G i słusznie. Bój się ;)

0

@Dari0G kto powiedział, że u tego pracodawcy??? :P

0

@Commandement no do tego perspektywa, że już wiem, że i tak nie przedłużą mi umowy za kilka miesięcy i tak, nie mówiąc już o nawet minimalnej podwyżce. Może, gdyby była szansa zostać, dostać większą kasę i robić coś ambitniejszego, starałabym się bardziej.

1

@Commandement ja sobie nie daję wejść, tylko dlatego, że za mało mi płaci. Gdyby płacił więcej, to pewnie bym się przejmowała.

1

@lajcior herbatniki to jakieś fit, czy normalne?

Punkt za jedyne słuszne kakao.

0

@Eklerek nie boję się :P

2

@Jakchcesz Arsenal musi być czwarty. Chociaż chyba nie powinnam tak mówić, bo podobno jestem w ambasadzie kanonierów.

1

@shinthps Yamala do PSG można było się spodziewać, ale kto by pomyślał, że Raphinha pójdzie do realu???

7

@tbas jak nie będzie del Cerro Grande to jest nadzieja, że pół napastnika mamy akurat…

6

@fumador Moim zdaniem nie, bo ludzie są za głupi i traktują pierwszeństwo, jako chroniącą ich, niewidzialną bańkę i nie zważają, że jeden kierowca się zatrzyma, a drugi może nie, bo przecież niewiadomo kto siedzi za kółkiem, i będzie tragedia. Za mało instynktu samozachowawczego ma nasze społeczeństwo.

3

@Jakchcesz no właśnie chyba przydałby się ktoś nowy…

2

@RoberDzik moją największą fantazją na ten moment jest spec od przygotowania fizycznego.

3

@Jakchcesz który to tam od nas Robercikowi podpowiada jak żyć?

0

@esem91 też się nie spodziewałam…

0

@Nazio_87 to chyba przeoczyłam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?