July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kozinho. A po co mi taki wieżowiec? Żeby kark mi pękł???
1
@Kgorecki2500 to dobrze, bo już się bałam, że na głodniaka lecisz
2
@Kozinho. Chyba zauważyłam, ale mu nie mów…
1
@Kgorecki2500 a zjadłeś coś poza drożdżówką?
1
@Eklerek brokat mi nie straszny :D
1
@Eklerek z tym Ciałem Boga to nie przesadzajmy, to w końcu 7,5/10 a nie 11/10 :P
0
@Eklerek bo wszyscy pouciekają od tego anielskiego śpiewu haha
0
@Eklerek podobno mam niedostępną aurę
4
@Kozinho. Dla babci to ja jestem 11/10 (:
@MirusAmisz niektórym łamanie przestrzeni osobistej innych nie sprawia dyskomfortu :/
@Eklerek ale żaden nie doceni mojej skromności, tylko od razu zarzuty, że babcia mi podwyższyła overall’a xD
4
@Eklerek ja jestem 7,5/10 i zawsze usiądzie koło mnie gruby pan, któremu wystaje brzuch spod koszulki i rozpycha się na moje miejsce…
4
@Kgorecki2500 dobrze, że z borówkami, zdrowe odżywianie to podstawa ;)
8
@Chimera jeszcze nie wszystkie szkoły skończyły lekcje
0
@Gaucho gorzej dla niego, że popytu brak.
2
@Eklerek może lepiej, że nie będę w tym cyrku uczestniczyć
5
@MessiForeverTheBest przynajmniej dzieci z tego nie będzie
1
@Dari0G i słusznie. Bój się ;)
0
@Dari0G kto powiedział, że u tego pracodawcy??? :P
0
@Commandement no do tego perspektywa, że już wiem, że i tak nie przedłużą mi umowy za kilka miesięcy i tak, nie mówiąc już o nawet minimalnej podwyżce. Może, gdyby była szansa zostać, dostać większą kasę i robić coś ambitniejszego, starałabym się bardziej.
1
@Commandement ja sobie nie daję wejść, tylko dlatego, że za mało mi płaci. Gdyby płacił więcej, to pewnie bym się przejmowała.
1
@lajcior herbatniki to jakieś fit, czy normalne?
Punkt za jedyne słuszne kakao.
0
@Eklerek nie boję się :P
2
@Jakchcesz Arsenal musi być czwarty. Chociaż chyba nie powinnam tak mówić, bo podobno jestem w ambasadzie kanonierów.
1
@shinthps Yamala do PSG można było się spodziewać, ale kto by pomyślał, że Raphinha pójdzie do realu???
7
@tbas jak nie będzie del Cerro Grande to jest nadzieja, że pół napastnika mamy akurat…
6
@fumador Moim zdaniem nie, bo ludzie są za głupi i traktują pierwszeństwo, jako chroniącą ich, niewidzialną bańkę i nie zważają, że jeden kierowca się zatrzyma, a drugi może nie, bo przecież niewiadomo kto siedzi za kółkiem, i będzie tragedia. Za mało instynktu samozachowawczego ma nasze społeczeństwo.
3
@Jakchcesz no właśnie chyba przydałby się ktoś nowy…
2
@RoberDzik moją największą fantazją na ten moment jest spec od przygotowania fizycznego.
3
@Jakchcesz który to tam od nas Robercikowi podpowiada jak żyć?
0
@esem91 też się nie spodziewałam…
0
@Nazio_87 to chyba przeoczyłam :D