July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BojanKriKicz Dawid z Zen
0
@tomek8756 Ferran z formą z lutego i marca
5
@LAMC_10 Na 300 mln noc z Beluso w hotelu
0
@Kgorecki2500 na nic nie zabraknie, spokojna głowa
1
@Kozinho. No właśnie xd
1
@19xavi93 ogólnie to ów pan próbuje przekonywać Polaków, że są nienormalni z tymi metrażami. Że klitki 6, 9, 15 metrów, to komfortowe mieszkania, że tak żyją światowi ludzie, a my jesteśmy zaściankiem z manią wielkości.
Jak chcesz to zobaczyć na własne oczy, to Paczul na instagramie często recenzuje jego filmiki.
0
@Kozinho. Z moim darem zjednywania sobie ludzi, to nawet Ty byś na to nie wpłacił xD
3
@BezglutenowyPedri na szczęście nie.
Na nieszczęście, na chore dzieciaki. To znaczy na nieszczęście tych dzieci, że w ogóle są chore.
0
@19xavi93 dla niego to już luksusowy metraż
3
@Kgorecki2500 włoska TOP
0
@Kozinho. Jak mnie będzie stać jej za to zapłacić
0
@michaleu jak ja o pięknym :p
1
@Kozinho. U mnie jest wręcz dua dua lipa xd
Ale przynajmniej piękny wrócił do top formy
0
@Fabik87 wspaniały to był mecz ♥️
1
@michaleu spory tłok
0
@michaleu no ta, bo jest od kotusia pewnie @TR3YWAY
0
@TR3YWAY nie wiem, czy jest czego zazdrościć. U mnie też dua lipa xd
0
@TR3YWAY oj kotuś, kotuś…
0
@Kozinho. Byłeś, widziałeś?
4
@michaleu jak akcja? Widzowie (czytaj Ja) czekają na relacje.
Jest Dua Lipa czy dua lipa?
3
@gumaz To Robert odchodzi, nie Lewandowscy.
1
@TR3YWAY ja Tobie wodę na siłce, Ty mi aktówkę w sądzie, i tak by to było, kotuś ^^
0
@TR3YWAY jak jeszcze coś mądrego wymyślisz, to kiedyś Cię zrobię moim asystentem.
@Aequlibre 100% inicjują kobiety? A to nie w większości mężczyźni się oświadczają przypadkiem?
4
@TR3YWAY Geniusz!
0
@BorzyKrzys tutaj, to ja i tak się powstrzymuję…
4
@clyde Łatwo? Łatwo!
2
@Nazio_87 ale w meczu czy w pokoju???
1
@michaleu jak nie spróbujesz, to na pewno nie wyjdzie ;)
1
@michaleu Ty nie bądź zazdrosny, tylko bądź tam 18:59 z bukietem czerwonych róż!!!
2
@EzioAuditoreDF @michaleu masz konkurencję!!!