0

@Criss18Barca Na pewno jeśli chłopcy są za nim, to nie należało tego tak załatwić. Skoro ma pomysł to proszę bardzo, niech działa dalej. Ten sezon można potraktować jako pewien rodzaj zmęczenia organizmów.

0

Pamiętajcie, na igrzyskach będzie superkompensacja!

1

@Kgorecki2500 orzechowe M&M's

1

@Luciano99 Jakby Polo do mnie zadzwonił to jestem w stanie rzucić wszystko i już od środy pracować z chłopakami. No niech mają te 2 dni wolnego.

1

Ja tam dzisiaj jestem zadowolona z chłopaków, chociaż tego miejsca na podium brakuje. Kamil mimo gorszej formy bije kolejny rekord. W styczniu nikt by się nie spodziewał, że jeszcze zaświeci jakiś promyczek nadziei :)

1

@kamiVeB Bo tak. Mi np strona FIS-u nie działa. Gdyby nie skijumping.pl czekałabym do 10

0

@Tomek54321 Nie żałuj kogoś kto ma Cię gdzieś. Daj sobie teraz czas i luz, oczyść głowę i idź dalej.

1

@Fizzy Womack Jak chcesz to jedz. Nie musisz szukać akceptacji na la rambli. Wystarczy, że ja pozwalam.

2

@tomek8756 Mi dziś odwołali jedne zajęcia "bo Biden przyjeżdża".

0

@Cule1234 Pan Sygnalista

3

@BART97 Nie wiem, ale jak chodzę po mieście i widzę młode Ukrainki same z dziećmi w wózkach to chce mi się płakać na myśl, że są w takim położeniu.

1

@Commandement Ja napisałam rozdział licencjatu w jeden dzień. No i tak od 3 tygodni nic nie tknęłam dalej :(

1

@RomanHoffer Można przeczuwać, zarówno swoją jak i kogoś. Ale jeśli te myśli nie mają realnych podstaw, to idź do psychologa, bo takie myśli są uciążliwe i autodestrukcyjne.

2

@MesQueUnClub96 I tylko 35 pkt straty w klasyfikacji małej kryształowej kuli :)

3

@Kengo Ja się nawet cieszę, bo znając moje szczęście to ja bym musiała ten obiad na kuchence zostawiać xddd

0

Biedna belka, jakby ona co komu zawiniła. Jeszcze głupią z niej robią.

0

@FCMichalo A ja jak słyszę hymn Realu przed klasykiem to coś we mnie wrze...

0

@Sulimo Zdecydowanie milka z całymi orzechami laskowymi, albo ta z toffee i orzechami laskowymi :)

5

@Kapitan hawk Czym jest prawdziwa włoska kawa?

0

To losowanie całych drabinek jakoś mi nie przypadło. Wolałam jak każdy etap losowali na bieżąco.

3

@Lola120 Ej no, ale tak dwóch na raz? Zostawiłabyś jednego dla mnie...

0

@AdamaTraore nie ma za co ;)

17

@patry295 ten Gavi to taki dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry na klatce powie

11

@AdamaTraore Siaba daba da amore

0

@SuperGamon Również Moltes gracies :)

1

@maciar Dzięki :)

1

Gdyby komuś jeszcze umknęło, to jeszcze raz zamęczę Was swoją ankietą. Brakuje mi kilkudziesięciu wypełnień, więc liczę na Was :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

1

@barcelonaLM I dobrze, i niech Ci ta pamięć nie wraca

0

@marko111122 Xddddddddddd

0

Gavi na boisko i jeszcze ich przetrzepią

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?