1

A ja Wam powiem tak: Czy wygra Leo czy Robert to będę się tak samo cieszyć.

3

@Michu94 U Solskich żadnej córki nie było, nie ma i nie będzie.

0

@dasouzar11 Kamil to przede wszystkim udziela wywiadów w zależności od humoru. Jak humor nie dopisuje to nie pogada.

0

@mielniczas hah... wywołałeś u mnie pusty śmiech panie Aguilar

0

@VanBest Powodzenia

3

@Mario96w Zrób jej rebus

1

@Bobrowik Najważniejsza jest powtarzalność

0

@AmigoBlancos Tego, co w końcowym rozrachunku będzie dla Barçy lepsze. Ad hoc nie jestem w stanie przewidzieć, która z tych opcji.

1

@Rust_Cohle Godzinka i dopiero się zacznie zachrzan na dziś...

0

@ElKamil Zagra tylko gorzej rozstawiona (trudniejszy rywal)

0

@Azi Powiat Otwocki, chyba na wszystkich tu ta cena

0

@Azi U mnie jest 5,97

0

@Kukiz FCB No ja mistrzem matematyki nie jestem, ale nie no panie...

0

@Dzemix111 5 groszy

0

Jakoś tak młodziej się człowiek poczuł

0

@ArterkHD Jeśli to ta jedna to dacie z tym radę. Jeśli nie, to będzie to tylko pretekst do rozstania.

0

@MrPGG Jest świadom tego, co go czeka.

2

@bartulek98 To prawda. Nawet ostatnio w telewizji rozmawiali o tym, żeby nie robić rewii mody na cmentarzu bo to nie o to tu chodzi.

1

Halo, panie Xavi, gdzie Pan?

4

@JohnnyBarca 27 października to ewidentnie nasz dzień. Visca el Barça!

2

A tak mi się wstawać nie chciało, a tu takie niusy :)

0

@Foesum Którego z nas każdy żądał

2

@Bykunn Nie obrażaj dziadów

0

Raz się przegrywa, raz się przegrywa...

2

@Messibestplayerintheworld On był przejściowy do bycia przeciętniakiem.

0

@kkbarca zawsze ufająca

1

@martin3131 Żadnej telewizji nie należy wierzyć. Zwłaszcza tym dwu.

0

Trochę to już nudne...

0

@Dankhog Ja jestem paralityczką i współczuję każdemu kto ze mną tańczy.

0

@TheNekro94 bo zgłosili się tylko reklamodawcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?