0

@NaFazieHitman cóż, jak pisałam to nie było żadnego... ://

0

@arcziFCB Żegnaj przyjacielu

0

@LeoMessi1994 Peszko chociaż jest mistrzem w robieniu atmosfery ;)

1

@tobiasson92 Młoda... hahaha

0

@tomek8756 Haruje na lepszą przyszłość

2

@Comentateiro To nie tak dokładnie 15 lat temu, bo nawet 13 nie ma ;

2

@kubix05 Miałam mieć te przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panem Pieczką, ale niestety strajk nauczycieli skutecznie temu zapobiegł.

5

@MesQueUnClub22 Promotorka chyba Cię nie lubi...

1

@Cariones 11/10 rudych jest wrednych i tyle.

1

@Encore Polska w pigułce

0

@IronSanHybrid ujujuj jak piknie ujujuj jak magicznie

0

@Dosq To wiem, ale czy jest podany jakiś konkretny powód bo nigdzie nie mogłam się doszukać?

0

O co chodzi z Wują?

1

@michaleu Dumni po porażce, wierni po zwycięstwie

6

@NaFazieHitman jedną różę

1

@Barcza223 Mnie piłka Antułana zdmuchnęła z kanapy.

1

@Janiama Ja się absolutnie nie cieszę. Powiem więcej: nie uważam, że jest do oddania. Moim zdaniem trzeba z chłopakiem przepracować pewne rzeczy, np. Skuteczność, może głowę.

0

@skakun95 Szkoda tylko, że zajęty (z całym szacunkiem do Dani)

0

@mekston Pal licho 11 jak wygraliśmy. Ogólnie rzecz biorąc Antek ma problem ze skutecznością czy też czasem z decyzją na oddanie strzału i może fajnie, gdyby ktoś to z nim przepracował. Jasne, zaraz poleje się "mistrzowi świata takie rzeczy tłumaczyć?". A to tylko człowiek, a mistrzem świata został prawie 3 lata temu i dużo mogło mu się w głowie pozmieniać.

1

Można by zrobić Grizowi jakiś trening strzelecki, tak dla odblokowania mu głowy? Bo tak naprawdę, w wielu momentach brakuje mu skuteczności i już nawet mnie to zaczyna irytować....

1

@avanes Najlepsi

0

@kuz To brzmi trochę jak Tur z PPU i Kozioł Mocny.

1

@VamosRakieta dajesz Rakieto!!!

1

@Ojciec5tkidzieci Ani tych, którzy parkują samochód na wyjeździe z parkingu

0

@TheNekro94 Fantastycznie;)

0

@TheNekro94 Duża kawka z małym mleczkiem, dużym cukrem (1 czubata łyżeczka) is all I need now

2

Eee ty, Granulat! See you in Zakopane :)

0

@kamilop Nie wiem jak inni, ale ja wybaczam.

1

Boli Was, że potężny Stoch też jest tylko człowiekiem?

1

@max1982 W aplikacji Barcelony jest że 21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?