July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Jeszcze nie wygrał... jeszcze nie wygrał.
1
@michal26 Ja tam wolę jak Kamil atakuje niż broni
3
Płynie mydło w płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie...
1
Markus, dzieciaku, krzywdę sobie zrobisz!!!
3
@barcelonaLM U baby
1
@IronSanHybrid I teraz bądź tu alergikiem w grupie ryzyka
0
@MSN1998 To ci nowina
1
@pawelfcb2010 Tak samo jak dziwnie się ogląda Planicę pustą i nocą
4
Planica to Planica, to też ta jedyna i niepowtarzalna melodia :)
1
@KimBassinger1 Nie jesteś
0
@Pablit Ja uważam, że Messi jest obciążony psychicznie bo obarcza się go winą za całe zło na świecie. Dać mu więcej luzu i gdy poczuje radość z gry znów będzie wybawieniem. Gorąco w to wierzę.
0
@Mathew16 No właśnie pytanie co teraz taki trener miałby zrobić? Tu chyba trzeba zacząć od głów.
2
Ogółem nie jestem zbyt pochopna, lubię dawać szansę, ale dzisiaj coś we mnie pękło i jasno wyraziłam się kto na co nie zasługuje. Rzucać nazwiskami nie muszę. Wszyscy wiedzą.
0
Kiedy nie wiesz czy oglądasz Barçę, czy Reprezentację Polski.
0
@YoNoEntiendoNada Każda skrajność i nachalność jest zła.
2
@YoNoEntiendoNada To była metafora...
3
@BARCA_FOR_EVER Nie lubię komuś zaglądać do łóżka, a jeszcze bardziej, gdy ktoś mi to łóżko sam eksponuje przed oczami.
4
Imminiuted? Słyszał pan?
2
@FC1899Barca Biedny Tomcio :(
0
Sprawa jest prosta. Kibice Barçy (czyli my) nie byli w tym roku dostatecznie grzeczni więc dostali rózgi... tyle
0
@zadafcb A to z tym akurat nie miałam problemu. Bardziej jak dokładnie jest z tym jemmutet, jemmuted jimmuted czy może jak mówił Jerry Imminiuted.
1
@zadafcb Z przyjaciółką tak zapisywałyśmy w zeszycie od wosu na cześć rancza :)
*popamiętata
2
@Chaoss U mnie pełnia słońca
1
I gdzie jesteście, szydercy?
2
@MesQueUnClub96 Chyba Leo sam najlepiej wie jak z nim jest. Nikomu to oceniać.
0
@eryk0501 Pojechać do Hiszpanii (oczywiście nie teraz) i zmuszać się do mówienia po hiszpańsku.
0
@FilipeX Zawsze gdy wstaje niewyspana i mówię "dzisiaj położę się wcześniej " to się nie położę bo to oznacza, że dzień meczowy ;)
1
@Barwindg Przynajmniej jest autentyczny
0
@Pianist00 Piotrek nie lubi stać koło Dawida (lub Markusa, bo ze śmiechu nie dosłyszałam o którego chodzi) bo bąki puszcza
2
@MSN1998 Na pewno dla mnie to byłby akt desperacji szukać miłości w Internecie, ale chyba każdy ma do tego swoje podejście + też to jest zagadka czy osoba po drugiej stronie to nie oszust(ka).