0

@Sulimo Jeszcze nie wygrał... jeszcze nie wygrał.

1

@michal26 Ja tam wolę jak Kamil atakuje niż broni

3

Płynie mydło w płynie po polskiej krainie, po polskiej krainie...

1

Markus, dzieciaku, krzywdę sobie zrobisz!!!

3

@barcelonaLM U baby

1

@IronSanHybrid I teraz bądź tu alergikiem w grupie ryzyka

0

@MSN1998 To ci nowina

1

@pawelfcb2010 Tak samo jak dziwnie się ogląda Planicę pustą i nocą

4

Planica to Planica, to też ta jedyna i niepowtarzalna melodia :)

1

@KimBassinger1 Nie jesteś

0

@Pablit Ja uważam, że Messi jest obciążony psychicznie bo obarcza się go winą za całe zło na świecie. Dać mu więcej luzu i gdy poczuje radość z gry znów będzie wybawieniem. Gorąco w to wierzę.

0

@Mathew16 No właśnie pytanie co teraz taki trener miałby zrobić? Tu chyba trzeba zacząć od głów.

2

Ogółem nie jestem zbyt pochopna, lubię dawać szansę, ale dzisiaj coś we mnie pękło i jasno wyraziłam się kto na co nie zasługuje. Rzucać nazwiskami nie muszę. Wszyscy wiedzą.

0

Kiedy nie wiesz czy oglądasz Barçę, czy Reprezentację Polski.

0

@YoNoEntiendoNada Każda skrajność i nachalność jest zła.

2

@YoNoEntiendoNada To była metafora...

3

@BARCA_FOR_EVER Nie lubię komuś zaglądać do łóżka, a jeszcze bardziej, gdy ktoś mi to łóżko sam eksponuje przed oczami.

4

Imminiuted? Słyszał pan?

2

@FC1899Barca Biedny Tomcio :(

0

Sprawa jest prosta. Kibice Barçy (czyli my) nie byli w tym roku dostatecznie grzeczni więc dostali rózgi... tyle

0

@zadafcb A to z tym akurat nie miałam problemu. Bardziej jak dokładnie jest z tym jemmutet, jemmuted jimmuted czy może jak mówił Jerry Imminiuted.

1

@zadafcb Z przyjaciółką tak zapisywałyśmy w zeszycie od wosu na cześć rancza :)
*popamiętata

2

@Chaoss U mnie pełnia słońca

1

I gdzie jesteście, szydercy?

2

@MesQueUnClub96 Chyba Leo sam najlepiej wie jak z nim jest. Nikomu to oceniać.

0

@eryk0501 Pojechać do Hiszpanii (oczywiście nie teraz) i zmuszać się do mówienia po hiszpańsku.

0

@FilipeX Zawsze gdy wstaje niewyspana i mówię "dzisiaj położę się wcześniej " to się nie położę bo to oznacza, że dzień meczowy ;)

1

@Barwindg Przynajmniej jest autentyczny

0

@Pianist00 Piotrek nie lubi stać koło Dawida (lub Markusa, bo ze śmiechu nie dosłyszałam o którego chodzi) bo bąki puszcza

2

@MSN1998 Na pewno dla mnie to byłby akt desperacji szukać miłości w Internecie, ale chyba każdy ma do tego swoje podejście + też to jest zagadka czy osoba po drugiej stronie to nie oszust(ka).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?