2

@Dzemix111 Swoją drogą List z Nigerii to świetny odcinek.

0

@badej60 Odmrożona. Osobiście dzisiaj widziałam

2

@damianex10 I kto je profesur?
A jeszcze dobre było: -Ksiądz Maciej je u siebie?
-Nie, nie je, czyta.

1

@Pertezm zdolna jak na 4 latka

1

Dobranoc dzieciaki

6

Mówta co chceta ale ja bym chciała, żeby moje kitki były tak ładne jak Antka.

2

@GadulkiGembulki Śliczna dziewczynka z niego ;)

2

@macio_944 Też taki chce

0

@DawidekFCB Ja myślę że i jedno i drugie.

0

@VirtuoZ Jak dla mnie zupełnie normalnie.

0

@Triv44 6 serii po dwie na skoczni normalnej, dużej i mamucie?

0

@tristan87 o to dziwne. Mnie o negatywnym nie informowali, za to mając przypadek pozytywny w rodzinie walili drzwiami i oknami

0

@LuisSalvano Znam osobę, którą wypuszczono ze szpitala z niejako negatywnym testem, a po kilku godzinach zadzwonił sanepid, że wynik pozytywny.
@tristan87 Sanepid dzwoni tylko jak jest pozytywny

1

@Szpenser Ja tak samo... Zresztą intuicja mnie nie pomyliła co do wyniku losowania

0

@draxidox Łyżeczki bym nie zjadła a co dopiero 5 słoików. Też pytanie jakich słoików bo są różne objętości.

4

Polska mistrzem Polski!!!!

0

Andżej, ale mi zaimponowałeś w tym momencie :)

1

@NeroTFP Ja wiem, ale bardziej chodzi mi o to, że mu nie wychodzi, a nie o reakcję na to. Wydaje mi się, że jakaś wewnętrzna blokada się pojawiła.

2

Z Kamila emituje frustracja. Ewidentnie coś mu głowa nie styka z resztą.

0

@MesQueUnClub96 Ale zadzwonić po Tomka, żeby sprawdził nie zawadzi ;)

1

@MesQueUnClub96 Halko? Morgi? Gdzie jesteś? FiS nie umie w matematykę!

0

Surprajsik !

1

@NeroTFP To jest właśnie, kurka, sprawiedliwość.

4

Z całą sympatią do Markusa... te noty to farsa.

0

@MarioVeB! W Młocinach byłam tylko w Primarku i się zmęczyłam, Arkadia tak samo nie do obejścia, do GalMoku chodzę najczęściej i nigdy nie miałam problemu z obejściem całej.

2

@LuisSalvano Galeria Mokotów największa w Warszawie? Coś dobudowali od stycznia bo nie byłam?

1

Za mocno się odbił...

1

@tobiasson92 Pozwól chłopakowi mieć marzenia. Podobno to nic złego ;)

2

@Ojciec5tkidzieci Perfect Christmas i Gdy śliczna Panna.

0

@l0Messini To znaczy, że ona już prawdopodobnie podjęła decyzję, ale możliwe, że sama nie jest tego świadoma. Tu potrzebny jest czas. Przynajmniej wg mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?