July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Z tymi wyborami to jest grubsza sprawa i to nie jest już kwestia samego PiS-u, a nieudolności naszego systemu prawnego (który powstawał przez ostatnie 31 lat). W obecnej sytuacji tak naprawdę niewiadomo jakie rozwiązanie byłoby najlepsze bo niewiadomo ile ta sytuacja potrwa.
0
@NeroTFP Zgodnie z przykazaniami to jak najbardziej. Aczkolwiek wiele też zależy od jej aktualnego stanu zdrowia psychicznego, bo jeśli kobieta taka ma depresję, jest w szoku itp. co w tej sytuacji jest praktycznie oczywiste i nie działa zupełnie trzeźwo to ten grzech może być rozpatrywany jako lżejszy niż w normalnych okolicznościach co ułatwia uzyskanie odpuszczenia win (w normalnych okolicznościach kobieta, która dopuściła się aborcji, będąc w pełni poczytalna musi wystąpić o odpust do Watykanu, a w takim przypadku chyba wystarcza sama spowiedź, ale za to ręki nie dam sobie uciąć). Ale mimo wszystko, przykazanie zostało złamane.
1
@Gwyn Weź nie przepraszaj że żyjesz, co ;)
0
@AnnaMarianna Zależy którą wersję mnie xD
1
@Hiacynk Przeanalizowałam jego statystyki i na ten moment sezonu ma w każdych rozgrywkach o jedną bramkę mniej niż Neymar w swoim pierwszym sezonie. Patrząc na to, że zatrzymaliśmy się w momencie w którym się zatrzymaliśmy, są duże szanse, że gdyby wszystkie mecze rozegrano to miałby dużo lepsze staty od Neya. Ale niektórzy przecież wiedzą lepiej....
4
@Mesi12 To że już lepiej żeby się nazwajem obrzucali kupą, niż żeby zawsze zgodnie twierdzili to samo jak to było kiedyś.
0
@BarcaInfo Chyba ktoś na siłę chce, żeby w sztani źle się działo :(
1
@Ermitano Nie wiem czy to dobrze czy niedobrze hahahaha :D
10
@DonAndrzejos Świetny żart. Lubię ludzi z poczuciem humoru ;)
0
@Koors Wydaję mi się, że powinno bo przy problemach z tarczycą mocno ograniczona jest możliwość oddawania krwi. Trzeba mieć hormony utrzymane blisko normy.
0
@Lola120 Mi właśnie zdiagnozowali problemy z tarczycą tuż przed maturą. Tak naprawdę to zwykłe badanie krwi.
0
@Lola120 Wiadomo, że teraz tego nie załatwisz, ale gdy sytuacja się ustabilizuje to lepiej to sprawdzić. Bo właśnie takie problemy z niewyspaniem są objawem.
0
@Lola120 A nie myślałaś może żeby przebadać się na hormony tarczycy???
2
@Lola120 Też tak mam :(
1
@Rogalson Casillas- Piszczek- Pique-Bartra-S.Roberto-Cesc Fabregas-Riqui Puig - Denis Suarez - Antoine Griezmann - Alexis Sanchez - David Villa
0
@SeeleyBooth Griezmann i Xavi
0
@Misugi14 Ja tam na niego nie narzekałam (mimo, iż z przyczyn takich a nie innych widziałam w jego wykonaniu tylko 2 ostatnie sezony w Barcelonie). Dużo zrobił fajnego, zwłaszcza gdy Messi miał kontuzje. Weźmy pod uwagę, że trochę nim rzucano po pozycjach jak zapchajdziurą więc nie można wobec niego stosować krytycyzmu.
0
@NeroTFP A na koniec wicepremier i kandydat na premiera.... Ciekawe co by było dalej, gdyby nakręcili nową część rancza....
0
@Szicek10 pomocz w wodzie z sodą
3
@krissu8 To chyba musisz typa wybadać, bo być może jest mniej poważnie niż myślisz. Znam wielu chłopaków, którzy są troszkę zniewieściali i po prostu łatwiej im się kumplować z dziewczynami, przy czym takie serduszka itp., które mogą świadczyć o czymś więcej są czysto przyjacielskie.
0
Ranczo Wilkowyje na TVP Seriale jakby ktoś się nudził :)
0
@tombard znam ten ból bardzo dobrze :(
0
@sendesara Z tym Villą to się wystraszyłam
5
Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Wam wszystkim zdrowia, dobroci i przełamania Griezmanna w Barcelonie :)
1
@l0Messini Wyluzuj :) pamięć zawsze jest miła i w porę ;)
4
@l0Messini Dlaczego jutro miałoby nie wypadać? To właśnie jutro zaczynają się święta więc jak najbardziej wypada :)
1
@FranzMaurer Na miazgę... i ta fantastyczna muzyka ajj
1
@Hiacynk Najlepsi
0
@Piotr89Sand Nie to miałam na myśli, ale może to też zadziała hahahaha
0
@Piotr89Sand O to jeszcze lepiej. Chyba lepiej poszukaj w rzeczywistości, bo w Internecie to raczej nie wypali :(