0

@barcelonaLM Z tymi wyborami to jest grubsza sprawa i to nie jest już kwestia samego PiS-u, a nieudolności naszego systemu prawnego (który powstawał przez ostatnie 31 lat). W obecnej sytuacji tak naprawdę niewiadomo jakie rozwiązanie byłoby najlepsze bo niewiadomo ile ta sytuacja potrwa.

0

@NeroTFP Zgodnie z przykazaniami to jak najbardziej. Aczkolwiek wiele też zależy od jej aktualnego stanu zdrowia psychicznego, bo jeśli kobieta taka ma depresję, jest w szoku itp. co w tej sytuacji jest praktycznie oczywiste i nie działa zupełnie trzeźwo to ten grzech może być rozpatrywany jako lżejszy niż w normalnych okolicznościach co ułatwia uzyskanie odpuszczenia win (w normalnych okolicznościach kobieta, która dopuściła się aborcji, będąc w pełni poczytalna musi wystąpić o odpust do Watykanu, a w takim przypadku chyba wystarcza sama spowiedź, ale za to ręki nie dam sobie uciąć). Ale mimo wszystko, przykazanie zostało złamane.

1

@Gwyn Weź nie przepraszaj że żyjesz, co ;)

0

@AnnaMarianna Zależy którą wersję mnie xD

1

@Hiacynk Przeanalizowałam jego statystyki i na ten moment sezonu ma w każdych rozgrywkach o jedną bramkę mniej niż Neymar w swoim pierwszym sezonie. Patrząc na to, że zatrzymaliśmy się w momencie w którym się zatrzymaliśmy, są duże szanse, że gdyby wszystkie mecze rozegrano to miałby dużo lepsze staty od Neya. Ale niektórzy przecież wiedzą lepiej....

4

@Mesi12 To że już lepiej żeby się nazwajem obrzucali kupą, niż żeby zawsze zgodnie twierdzili to samo jak to było kiedyś.

0

@BarcaInfo Chyba ktoś na siłę chce, żeby w sztani źle się działo :(

1

@Ermitano Nie wiem czy to dobrze czy niedobrze hahahaha :D

10

@DonAndrzejos Świetny żart. Lubię ludzi z poczuciem humoru ;)

0

@Koors Wydaję mi się, że powinno bo przy problemach z tarczycą mocno ograniczona jest możliwość oddawania krwi. Trzeba mieć hormony utrzymane blisko normy.

0

@Lola120 Mi właśnie zdiagnozowali problemy z tarczycą tuż przed maturą. Tak naprawdę to zwykłe badanie krwi.

0

@Lola120 Wiadomo, że teraz tego nie załatwisz, ale gdy sytuacja się ustabilizuje to lepiej to sprawdzić. Bo właśnie takie problemy z niewyspaniem są objawem.

0

@Lola120 A nie myślałaś może żeby przebadać się na hormony tarczycy???

2

@Lola120 Też tak mam :(

1

@Rogalson Casillas- Piszczek- Pique-Bartra-S.Roberto-Cesc Fabregas-Riqui Puig - Denis Suarez - Antoine Griezmann - Alexis Sanchez - David Villa

0

@SeeleyBooth Griezmann i Xavi

0

@Misugi14 Ja tam na niego nie narzekałam (mimo, iż z przyczyn takich a nie innych widziałam w jego wykonaniu tylko 2 ostatnie sezony w Barcelonie). Dużo zrobił fajnego, zwłaszcza gdy Messi miał kontuzje. Weźmy pod uwagę, że trochę nim rzucano po pozycjach jak zapchajdziurą więc nie można wobec niego stosować krytycyzmu.

0

@NeroTFP A na koniec wicepremier i kandydat na premiera.... Ciekawe co by było dalej, gdyby nakręcili nową część rancza....

0

@Szicek10 pomocz w wodzie z sodą

3

@krissu8 To chyba musisz typa wybadać, bo być może jest mniej poważnie niż myślisz. Znam wielu chłopaków, którzy są troszkę zniewieściali i po prostu łatwiej im się kumplować z dziewczynami, przy czym takie serduszka itp., które mogą świadczyć o czymś więcej są czysto przyjacielskie.

0

Ranczo Wilkowyje na TVP Seriale jakby ktoś się nudził :)

0

@tombard znam ten ból bardzo dobrze :(

0

@sendesara Z tym Villą to się wystraszyłam

5

Z okazji świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Wam wszystkim zdrowia, dobroci i przełamania Griezmanna w Barcelonie :)

1

@l0Messini Wyluzuj :) pamięć zawsze jest miła i w porę ;)

4

@l0Messini Dlaczego jutro miałoby nie wypadać? To właśnie jutro zaczynają się święta więc jak najbardziej wypada :)

1

@FranzMaurer Na miazgę... i ta fantastyczna muzyka ajj

1

@Hiacynk Najlepsi

0

@Piotr89Sand Nie to miałam na myśli, ale może to też zadziała hahahaha

0

@Piotr89Sand O to jeszcze lepiej. Chyba lepiej poszukaj w rzeczywistości, bo w Internecie to raczej nie wypali :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?