July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Jaca27 A ja mogę odpowiedzieć czy tylko oznaczone sąsiady?
0
@Zoker Nie wszyscy zapraszają daleką rodzine, niektórzy po prostu mają duże rodziny i wielu znajomych
2
@PaulFCB U mnie też...
0
@Janas11224 Ciężko stwierdzić bo tak naprawdę nie wiemy jak by było.
2
@Piotr89Sand Kto się kanarkiem urodził orłem nie zdechnie...
0
@payn100 Gratulacje i dużo zdrówka:)
2
@NeroTFP A naukowcy mówili, że nie da się śnić o osobach nieznajomych... Być może to uosobienie jakiejś postaci z literatury, która mocno wryła się w Twoją podświadomość.
1
Im dłużej tu jestem, tym bardziej chcę stąd uciec, ale stąd nie ma ucieczki.
2
@tomono Ja nic do tego nie mam o ile nie jest nadmiernie eksponowane.
6
@Mesi12 Uważam, że nie.
0
@Triv44 No i opozycja w dużej mierze sama od siebie odraża. La Rambla jej tylko pomaga w tym dziele.
0
@Lola120 Jeśli pracuje to tak.
1
@tadzik447 Pod celą, pod celą,
Majową niedzielą,
Jak bzy oraz freeeezje,
Tak kwitną poeeeeeeeeeeeeeeeeeezje
0
@SuperPatsonFCB Ogólnie to zależy od sytuacji, ale po ostatnim meczu z Sociedadem to byłam potwornie zła na naszych.
0
@kamilos1214 Bardziej takiego bezpieczeństwa, trochę złudnego, że zawsze przy niej będziesz.
@Bykunn widzę, że mój odmienny pogląd na te sprawę (jak i na wiele innych) jest dla Ciebie tak niewygodny, że chyba lepiej zakończyć tę rozmowę.
2
@kamilos1214 Można. Pewnie że można. Ale uwierz mi, jako stuprocentowej kobiecie że jednak większość z nas (nie wszystkie) traktujemy to jako dowód jakiegoś bezpieczeństwa.
@Bykunn dlatego napisałam, że małżeństwo powinno być przemyślane. A co do papierka: nakłada on pewne obowiązki, których wolny związek nie nakłada. Nikt was do ślubu nie zmusza i nie krytykuję Cię za to, że nie chcesz tego ślubu brać. Taka jest moja opinia jako kobiety.
3
@Bykunn Tak, bo jest tego potwierdzeniem, zwieńczeniem, jasnym dowodem na to. (I żeby nie było, nie uważam, że należy się pochopnie pakować w małżeństwo, wręcz przeciwnie, powinno być przemyślane )
8
@kamilos1214 Może dlatego, że Cię bardzo kocha i chce się z Tobą związać do końca życia....hmmm pewnie to nie to
1
@lukas10 Mimo wielu bardziej lub mniej fortunnych pomyłek itp w trakcie komentowania, gadania czasem bardzo od rzeczy(umówmy się komentarz na żywo nie może być idealny) to uwielbiam, gdy Pan Szpakowski komentuje mecze. Od razu nadaje to inną atomsferę spotkaniu.
14
@Stoiczkow Mi tam szkoda, że Pani Małgorzata się wycofała. Nie dano jej szansy skompromitować się do końca.
0
@damianex10 A ja mam ciągle w uszach go jako biskupa Wacława Sądeckiego: Michałowo!
1
@kubix05 Puk, puk ~ jako Mamusia Alinki
Taka moja rola, wiedzieć ~ jako Michałowa
Uwielbiam!!!
0
@Piorun Nie tą zamrażarkę wyłączył...
0
@Zoker Ja chyba mam też tak samo...
0
@Douglasinho Skąd wiesz, że mówiąc że to fajny klub też by nie skłamał?
0
@michaleu A co ma mówić? Nie chciałem tu być ale musiałem coś ze sobą zrobić?
0
@jedrek7000 Pochwalony :)
1
@NeroTFP Ja osobiście wole caramel&peanuts albo toffee&wholnuts ale każdy ma swoje smaki ;)
1
@SkN To się nie nudzi :)
0
@Danny Gaucho A ja wciąż pamiętam tego przystojniaka jako 25-latka na Euro2012 ❤