2

@PaulFCB U mnie też...

0

@Janas11224 Ciężko stwierdzić bo tak naprawdę nie wiemy jak by było.

2

@Piotr89Sand Kto się kanarkiem urodził orłem nie zdechnie...

0

@payn100 Gratulacje i dużo zdrówka:)

2

@NeroTFP A naukowcy mówili, że nie da się śnić o osobach nieznajomych... Być może to uosobienie jakiejś postaci z literatury, która mocno wryła się w Twoją podświadomość.

1

Im dłużej tu jestem, tym bardziej chcę stąd uciec, ale stąd nie ma ucieczki.

2

@tomono Ja nic do tego nie mam o ile nie jest nadmiernie eksponowane.

6

@Mesi12 Uważam, że nie.

0

@Triv44 No i opozycja w dużej mierze sama od siebie odraża. La Rambla jej tylko pomaga w tym dziele.

0

@Lola120 Jeśli pracuje to tak.

1

@tadzik447 Pod celą, pod celą,
Majową niedzielą,
Jak bzy oraz freeeezje,
Tak kwitną poeeeeeeeeeeeeeeeeeezje

0

@SuperPatsonFCB Ogólnie to zależy od sytuacji, ale po ostatnim meczu z Sociedadem to byłam potwornie zła na naszych.

0

@kamilos1214 Bardziej takiego bezpieczeństwa, trochę złudnego, że zawsze przy niej będziesz.
@Bykunn widzę, że mój odmienny pogląd na te sprawę (jak i na wiele innych) jest dla Ciebie tak niewygodny, że chyba lepiej zakończyć tę rozmowę.

2

@kamilos1214 Można. Pewnie że można. Ale uwierz mi, jako stuprocentowej kobiecie że jednak większość z nas (nie wszystkie) traktujemy to jako dowód jakiegoś bezpieczeństwa.
@Bykunn dlatego napisałam, że małżeństwo powinno być przemyślane. A co do papierka: nakłada on pewne obowiązki, których wolny związek nie nakłada. Nikt was do ślubu nie zmusza i nie krytykuję Cię za to, że nie chcesz tego ślubu brać. Taka jest moja opinia jako kobiety.

3

@Bykunn Tak, bo jest tego potwierdzeniem, zwieńczeniem, jasnym dowodem na to. (I żeby nie było, nie uważam, że należy się pochopnie pakować w małżeństwo, wręcz przeciwnie, powinno być przemyślane )

8

@kamilos1214 Może dlatego, że Cię bardzo kocha i chce się z Tobą związać do końca życia....hmmm pewnie to nie to

1

@lukas10 Mimo wielu bardziej lub mniej fortunnych pomyłek itp w trakcie komentowania, gadania czasem bardzo od rzeczy(umówmy się komentarz na żywo nie może być idealny) to uwielbiam, gdy Pan Szpakowski komentuje mecze. Od razu nadaje to inną atomsferę spotkaniu.

14

@Stoiczkow Mi tam szkoda, że Pani Małgorzata się wycofała. Nie dano jej szansy skompromitować się do końca.

0

@damianex10 A ja mam ciągle w uszach go jako biskupa Wacława Sądeckiego: Michałowo!

1

@kubix05 Puk, puk ~ jako Mamusia Alinki
Taka moja rola, wiedzieć ~ jako Michałowa

Uwielbiam!!!

0

@Piorun Nie tą zamrażarkę wyłączył...

0

@Zoker Ja chyba mam też tak samo...

0

@Douglasinho Skąd wiesz, że mówiąc że to fajny klub też by nie skłamał?

0

@michaleu A co ma mówić? Nie chciałem tu być ale musiałem coś ze sobą zrobić?

0

@jedrek7000 Pochwalony :)

1

@NeroTFP Ja osobiście wole caramel&peanuts albo toffee&wholnuts ale każdy ma swoje smaki ;)

1

@SkN To się nie nudzi :)

0

@Danny Gaucho A ja wciąż pamiętam tego przystojniaka jako 25-latka na Euro2012 ❤

1

@Szicek10 Heh... nie poddawaj się. Trzeba być cierpliwym. Nic na siłę, ale szukaj cierpliwie dzień po dniu. Staraj się podążać jej śladem :)

0

@tobiasson92 Bo widzisz: polityka to biznes. Trzeba wiedzieć czy masz wiatr w plecy czy pod narty i dostosować technikę lotu do panujących warunków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?