July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wpisz w google z dopiskiem fcbarca.com
0
Po dwóch dniach praktycznie samego ojca Mateusza Ranczo smakuje jak ambrozja :)
0
Z tym Szybkim to oszaleć można...
0
Zapytaj tak to powie Ci że nigdy.
2
Walentynki w Paryżu były na ostro
4
Dużo miłości Wam życzę z okazji 2 rocznicy blamażu z PSG
1
Barszczyk czerwony
0
Ikss deeeeeeeee
0
They go crazy for football. And you know what? It's totally contagous!
0
Wiecie co ... śniło mi się w nocy że Valverde uczy mnie wfu. #wuefistaOUT
0
To tak dla zmyły. Jak odpalą to sie Real nie pozbiera.
1
Uffffffffffffffffffffffffffff
0
Cóż...Może pisali ten artykuł dwa lata ...
0
29 lat ukończone 7 stycznia
0
Generalnie przedmieścia Barcelony, jak i wielu hiszpańskich miast, przypominają warszawską Pragę z lat 90. Wyjątkowo bardzo te gangi nie lubią Polaków. Podobno Polacy to naród nie tylko najczęściej okradany w tamtych okolicach ale i po twarzy można dostać. To mówiła mi Polka która ładnych parę lat mieszka w Barcelonie więc myślę że to dość wiarygodne źródło.
0
Na pewno nie baw się w przedmieścia. Nie są zbyt bezpieczne.
3
Jutro 13:30 z tego co słyszałam
2
Niemożliwe? Nie istnieje!
1
Polać Ci (oczywiście herbatki, nie siejmy alkoholizmu ;)
0
Jak już to o Marciniaku xd a tak serio niczego sobie nie przypominam. Po wpisaniu w wujka google też nic konkretnego nie wyskakuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Moja była 2 tygodnie temu ale chętnie bym ją powtórzyła :)
0
Szkoda przepony.....
0
Wooow wyobraź sobie że już z niej skorzystałam....
0
Wujek Google już pomógł. Teraz czas na coś bardziej wyszukanego
0
Jako że wy nigdy nie zawodzicie to podajcie mi proszę argumenty przeciw globalizacji bo pilnie potrzebuje....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pytanie do maturzystów z ostatnich kilku lat: czy babka od hiszpańskiego może mnie nie dopuścić do rozszerzenia bo twierdzi że jestem beznadziejna?
1
Myślę że to nienawiść do drugich tak bardzo tu przeważa bo jakby popatrzeć na programy to podejrzewam że nawet członkowie danych partii się w stu procentach z nimi nie zgadzają
0
To chyba po przegranym konkursie na Mistera Uprzejmości