8

Jakby się wczytać w jego program to nie wszystko co proponuje byłoby złe jednakże nie wzbudza on we mnie zaufania że zrealizował by to co zakłada. Aczkolwiek myślę że jest też on bardzo źle pokazany przez media i dlatego wychodzi na większego świra niż jest.

0

A ok już się bałam że go zdradzasz

0

A co z Giroud?

0

Profesjonalną frzyjerka może nie jestem ale co nieco umiem

0

Spoko ziomek :)

0

Losowanie jest na Polsat Sport Premium 1

0

Tak właśnie mam

0

Nie idź ziomeczku

0

Spoko ja kiedyś widziałam kelnera greka co wyglądał jak nasz Denis

0

Próbowałeś siki pająka???

0

Jak on jest jeszcze zmęczony to co ma powiedzieć nasz Ivan???

0

Rozglądaj się do okoła. Może ta właściwa osoba od dawna jest gdzieś blisko a nigdy dotąd nie zauważyłeś tego że to nie tylko zwykła litość. Pamiętaj że co cię nie zabije to cie wzmocni i te wszystkie przykre wydarzenia z przeszłości tylko umacniaja cie jako człowieka. Głowa do góry!!!

0

Dzisiaj niestety za tydzień stety... Znam ten ból

0

W Otwocku dzisiaj derby xd

0

:(

0

Tak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Dotykałeś????????

0

Wrzeszczą że złe a pierwsi składają wnioski by je wziąć

0

Nie uważam że należy dzieci tresować i trzymać niewiadomo jak w ryzach ale no bez przesady też trzeba nauczyć je żyć normalnie a nie chować niemote...

0

Nawet ok. 100 kg jest okej. Oczywiście wszystko też zależy czy ci przybyło masy mięśniowej czy tłuszczowej.

0

No siema rodaku :)

1

Dzieci z wczesnej podstawówki, które nie ogarniaja o co chodzi bo myślą że każdy piłkarz strzela gole i się jaraja samym faktem że będą mieć zeszyt z piłkarzem???

1

Podejrzewam że na Camp Tito Vilanova rano zaczynają 10-11 niestety nie mogę znaleźć dokładnej rozpiski na ten tydzień

0

Mi się również wydaje że mam olej w głowie, na pewno w tej sprawie go mam.

0

Oo oo para....

1

Praktycznie cały mecz atakowaliśmy, ze str Alaves to były dwie kontry które Ter sprzątnął na 30 metrze a tak poza tym Ter bezrobotny. Mecz na luzie pod kontrolą, kwestią czasu było aż padnie bramka. Oczywiście kilka razy piłka poszła w aluminium bo jakby miało być inaczej.

4

Internet Explorer?

0

Będzie dobrze jak on do końca tego sezonu tam wytrzyma /oni z nim

1

Może mówiąc że są już w lepszym świecie albo że Bóg jeszcze ją obdarzy potomstwem...

0

Zawsze jest spirytus xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?