0

Wie ktoś jakie prognozy wietrzne w Trondheim??

0

Obniżony i to o dwie belki bo Rysiek też sobie obniżył

0

W pierwszej chwili pomyślałam o Thiago Messim tak jak w jednym z postów niżej o innym Ciro niż Immobile :D

32

Odważnie

0

Rozpoczynają się kwalifikacje w Trondheim. Pan komentator: jak zwykle odbyła się seria próbna no i co tu dużo mówić (kto ją wygrał)

0

Pokaże im i powie: to ja go tak nauczyłem, Stef tylko zbiera plony... :)

0

Chyba niestety to pierwsze

0

Stoch Air to zrobią: Zakopane, Wisła, Szczyrk

0

Ale kolejny wazon to wziął :)

0

Chyba Szpaku i Trzeciak ale nie jestem pewna

5

Pościel łatwiej zmienić niż tapetę hihi

0

Takie w sumie trochę prawdziwe

1

A ja myślałam że Stef to robi dlatego że Kamil jest w kosmicznej formie i żeby po prostu miał punkty... Zauważ że przy innych naszych tak nie robi

0

Indywidualnie poza dzisiejszym zostały chyba jeszcze 4 konkursy... Póki co nad 2. Freitagiem Kamil ma ok. 150pkt przewagi co jest ciężkie do odrobienia

0

Następcy... belki XD

0

Podobno eleven będzie miało przyznane prawa

0

Zwiedzanie Camp Nou dokładnie 25€ wiem że kiedyś był ważny dwa wejścia jak jest teraz nie wiem, z Lloret jeździ kolejka, jest dość sprawna, bilet z tego co pamiętam 4 €. Na pewno nie polecam taksówki, która weźmie ok. 100€. Po Barcelonie najlepiej poruszać się metrem. Jeżeli chodzi o biuro to wycieczka dość droga bo chyba 60€. Też byłam z Itaki, przewodniczka dość ciekawie to prowadziła ale też zależy jak się trafi.

0

Jak tak sobie myślę że został mi tylko rok to też mi się chce płakać....

0

O tak na la rambli lepiej się pilnować i nie chodzi tylko o ataki ale po prostu o kieszonkowców. Braciak był na meczu w ferie i podobno nie wolno zdjęć robić jak są piłkarze na boisku ale jak jest naprawdę to nie wiem. Chyba też będziesz musiał ponieść opłatę klimatyczną ponieważ będziesz na terenie Katalonii.

0

Może niech obejrzy tą w domu na przeciwko.... Tyle że tam mniejszy basen :(

0

Tak już zupełnie się nie czepiając tylko wyjaśniając dla tych, którzy nie koniecznie wiedzą: MŚ w skokach odbywają się co dwa lata więc Kamil miał do tego więcej okazji co nie zmienia faktu że obaj są kosmitami

2

Czyj by (jeśli błąd w pisowni to przepraszam ale mam z tym akurat problem) ten pomysł nie był to ziomków się nie sprzedaje XD

0

W Norwegii jest monarchia xddd

0

Najważniejsze że w generalce i klasyfikacji RAW Air dalej prowadzi Kamil... :)

0

Chyba tak bo z tego co mi się wydaje (ale moge się mylić) to bukmacher to bardziej usługowy niż handlowy

0

Nie.............

0

Rysiu chce skakać jak Kamil to teraz gładziutko :)

0

A tego to nie wiem ale całe szczęście Kamil pozamiatał

0

A tak żeby zrobić nastrój przed muzyką z Planicy

1

Jeśli zakończenie zakładów dziś to może że będzie liderem RAW Air po dzisiejszym konkursie bo mimo że drużynówka to wynik indywidualny idzie do klasyfikacji RAW Air

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?