July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100%. Butelka w kształcie kryształowej kuli :)
1
Wszystko pięknie póki nie dowiadujesz się że pierwszego meczu z Romą na pewno nie obejrzysz a a drugiego prawdopodobnie też nie.
0
Od Stocka preferuje Stocha :)
28
No chciałem lądować tam, jak ten zielony placyk ~ Kamil Stoch
Mistrz normalnie
0
Mnie martwi gdzie jest inny Sztefan...
0
Ale licencję wciąż będzie miał Eurosport, który jest zadowolony ze współpracy z TVP więc to raczej oni dostaną sublicencję.
0
Nie mówię że tak nie jest ale mowa tu o protestujących z opozycji.
1
Ciężko ocenić co smakuje lepiej skoro Polacy jeszcze mistrza nie zdobyli ale raczej jednak MŚ. Zwłaszcza że na tryplet szanse są co roku.
4
Jeżeli chodzi o totalną opozycję to większość należała do UB, SB, PZPR bądź miała nieformalne powiązania z UB czy SB.
1
Świetny prezent
0
Na przyszłość jakby się powtórzył
0
Słuchajcie mam pytanko. O co chodzi z tym że jak wejdę w Google Chrome to telefon mi się automatycznie uruchamia ponownie i nagle ten problem znikł???
0
Ja również Hiszpania i Argentyna. Szkoda mi tylko że Chile nie jedzie :(
1
Najbardziej upośledzeni są sezonowcy. Nie ma to jak zostać fanem Deportivo dlatego że biali są obecnie słabi, jednocześnie wyklinając Barçe i nosić czapkę z jej herbem.
0
Powiem tak: przed Euro też myślałam że nie mają szans. Ba! Nawet nie powinni wyjść z grupy a tu bam.
0
Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.... Ups chyba jednak nie
2
Że tak powiem historia zatoczyła koło
0
Znicz i urne... Nawet widać było jak bardzo mu się podobały. Położył je na śnieg. Normalnie to zawodnicy dają nagrody komuś innemu żeby im popilnowali.
1
Za to Ewa bardzo.... :D
0
Cicho wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie? Co to będzie?
0
W dodatku bardzo skromnym geniuszem :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Achhhhh...........
1
Skok liczy się w miejscu w którym obie stopy, nie narty, dotkną zeskoku także wszystko jest ok pod tym względem.
4
Ppppolowy pppppunkt medyczny
2
A to dzisiaj leciał jeden z tych odcinków... Chyba na TVP HD
0
Fajnie że i tak nie będę mogła obejrzeć bo będę w drodze do Barcelony :(
11
Tak sobie spojrzałam na prędkości najazdowe w dzisiejszym konkursie skoków i stwierdzam że Wolny jest serio wolny. Pod względem prędkości był przedostatni a wolniejszy od niego był tylko Jernej Damjan. (oczywiście bez spiny tylko takie spostrzeżenia :D )
3
To ile równy jest sinus zależy od nauczyciela
2
Komentarz usunięty przez użytkownika