0

100%. Butelka w kształcie kryształowej kuli :)

1

Wszystko pięknie póki nie dowiadujesz się że pierwszego meczu z Romą na pewno nie obejrzysz a a drugiego prawdopodobnie też nie.

0

Od Stocka preferuje Stocha :)

28

No chciałem lądować tam, jak ten zielony placyk ~ Kamil Stoch

Mistrz normalnie

0

Mnie martwi gdzie jest inny Sztefan...

0

Ale licencję wciąż będzie miał Eurosport, który jest zadowolony ze współpracy z TVP więc to raczej oni dostaną sublicencję.

0

Nie mówię że tak nie jest ale mowa tu o protestujących z opozycji.

1

Ciężko ocenić co smakuje lepiej skoro Polacy jeszcze mistrza nie zdobyli ale raczej jednak MŚ. Zwłaszcza że na tryplet szanse są co roku.

4

Jeżeli chodzi o totalną opozycję to większość należała do UB, SB, PZPR bądź miała nieformalne powiązania z UB czy SB.

1

Świetny prezent

0

Na przyszłość jakby się powtórzył

0

Słuchajcie mam pytanko. O co chodzi z tym że jak wejdę w Google Chrome to telefon mi się automatycznie uruchamia ponownie i nagle ten problem znikł???

0

Ja również Hiszpania i Argentyna. Szkoda mi tylko że Chile nie jedzie :(

1

Najbardziej upośledzeni są sezonowcy. Nie ma to jak zostać fanem Deportivo dlatego że biali są obecnie słabi, jednocześnie wyklinając Barçe i nosić czapkę z jej herbem.

0

Powiem tak: przed Euro też myślałam że nie mają szans. Ba! Nawet nie powinni wyjść z grupy a tu bam.

0

Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą.... Ups chyba jednak nie

2

Że tak powiem historia zatoczyła koło

0

Znicz i urne... Nawet widać było jak bardzo mu się podobały. Położył je na śnieg. Normalnie to zawodnicy dają nagrody komuś innemu żeby im popilnowali.

1

Za to Ewa bardzo.... :D

0

Cicho wszędzie, głucho wszędzie. Co to będzie? Co to będzie?

0

W dodatku bardzo skromnym geniuszem :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Achhhhh...........

1

Skok liczy się w miejscu w którym obie stopy, nie narty, dotkną zeskoku także wszystko jest ok pod tym względem.

4

Ppppolowy pppppunkt medyczny

2

A to dzisiaj leciał jeden z tych odcinków... Chyba na TVP HD

0

Fajnie że i tak nie będę mogła obejrzeć bo będę w drodze do Barcelony :(

11

Tak sobie spojrzałam na prędkości najazdowe w dzisiejszym konkursie skoków i stwierdzam że Wolny jest serio wolny. Pod względem prędkości był przedostatni a wolniejszy od niego był tylko Jernej Damjan. (oczywiście bez spiny tylko takie spostrzeżenia :D )

3

To ile równy jest sinus zależy od nauczyciela

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?