2

@Eklerek najpierw trzeba by było zarabiać 3500 tys

3

@Eklerek o nie! Ja się na centrum już nie wybieram przez najbliższe dwa tygodnie, nie wrobicie mnie w to XD

0

@ranger3120 trochę nieładnie śmiać się z tych, którym ułożyło się gorzej i zostali madryciokami xD

2

@Kessie Nie byłam dzisiaj w Złotych Tarasach

1

@lajcior aha… nie wiem, mnie to nie bawi. Ja też zakładam rajstopy pod spodnie jak jest zimno.
Pytanie tylko, skąd oni wiedzą, że zakładasz??? :P

0

@lajcior i co w tym śmiesznego?

0

@lajcior nie mam, od jakiegoś 15 roku życia podejmuje swoje decyzje sama…

7

@Kapitan hawk jak nudne trzeba mieć życie, żeby kilka lat wcześniej założyć konto i z niego nie korzystać, żeby wejść tu po takim meczu, napisać kilka wysrywów i najlepiej dostać perma?

1

@lajcior coooo????

2

@8stoichkov8 Nie no, aż tak to nie xd
Za dużo podaje do przodu.

2

@ranger3120 po kiej Ty tam w ogóle wchodzisz?

2

@MirusAmisz No trochu by się tu takich znalazło…

4

@michaleu ja bym stworzyła ambasadę Pedriego, ale pewnie byłabym w niej tylko ja i @MirusAmisz

0

@MirusAmisz cóż no… ja Ci osobiście nie jestem w stanie z tym pomóc :(

7

@MirusAmisz haha a ja dzisiaj miałam picke na śniadanie, bo została ze wczoraja :P

Ale jak chcesz z sosem szefa, to wiem kto może Ci to ogarnąć: @Kessie

0

@koniczila pij mniej

6

@Peciak once a cule, alwaye a cule

1

@Marusek pogoda jaka je każdy widzi… przez najbliższy miesiąc ma być tak samo

2

@barcanawieki oj my im jeszcze zrobimy „grrrr” w przyszłym sezonie. Już mogą szykować pieluchy na zmianę.

5

@norbi77 a jeszcze nie tak dawno temu nie wychodziliśmy nawet z grupy w Lidze Mistrzów…

1

@mekston nasi lubią komplikować proste rzeczy akurat

0

@regatta52 uszatego? Gerarda Martina można podnieść bez powodu :P

1

@regatta52 to mnie już kompletnie nie interesuje. Teraz aby dowieźć ligę.

0

@MysticCat Ty teraz o Ferranie czy Ferminie?

0

@ProMILs wiadomo, że to tylko gdybanie, ale szanse byłyby dużo większe bo wczoraj:
Ferran >>> (Rashford + Lewy)

1

@michaleu dla mnie bez Barcelony te rozgrywki nie istnieją :(

1

@FcPortoFan1999 jeszcze się trochę pobawimy.

2

@Bykunn dlatego kompletnie nie rozumiałam, dlaczego go zdjął. Myślę, że Rekin aktualnie jest w takim gazie, że przydałby się, szczególnie w potencjalnej dogrywce.

0

@FcPortoFan1999 mnie została już tylko La Liga.

1

@FcPortoFan1999 liga fraudów skończyła się wczoraj i teraz do września już jej nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?