July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek najpierw trzeba by było zarabiać 3500 tys
3
@Eklerek o nie! Ja się na centrum już nie wybieram przez najbliższe dwa tygodnie, nie wrobicie mnie w to XD
0
@ranger3120 trochę nieładnie śmiać się z tych, którym ułożyło się gorzej i zostali madryciokami xD
2
@Kessie Nie byłam dzisiaj w Złotych Tarasach
1
@lajcior aha… nie wiem, mnie to nie bawi. Ja też zakładam rajstopy pod spodnie jak jest zimno.
Pytanie tylko, skąd oni wiedzą, że zakładasz??? :P
0
@lajcior i co w tym śmiesznego?
0
@lajcior nie mam, od jakiegoś 15 roku życia podejmuje swoje decyzje sama…
7
@Kapitan hawk jak nudne trzeba mieć życie, żeby kilka lat wcześniej założyć konto i z niego nie korzystać, żeby wejść tu po takim meczu, napisać kilka wysrywów i najlepiej dostać perma?
1
@lajcior coooo????
2
@8stoichkov8 Nie no, aż tak to nie xd
Za dużo podaje do przodu.
2
@ranger3120 po kiej Ty tam w ogóle wchodzisz?
2
@MirusAmisz No trochu by się tu takich znalazło…
4
@michaleu ja bym stworzyła ambasadę Pedriego, ale pewnie byłabym w niej tylko ja i @MirusAmisz
0
@MirusAmisz cóż no… ja Ci osobiście nie jestem w stanie z tym pomóc :(
7
@MirusAmisz haha a ja dzisiaj miałam picke na śniadanie, bo została ze wczoraja :P
Ale jak chcesz z sosem szefa, to wiem kto może Ci to ogarnąć: @Kessie
0
@koniczila pij mniej
6
@Peciak once a cule, alwaye a cule
1
@Marusek pogoda jaka je każdy widzi… przez najbliższy miesiąc ma być tak samo
2
@barcanawieki oj my im jeszcze zrobimy „grrrr” w przyszłym sezonie. Już mogą szykować pieluchy na zmianę.
5
@norbi77 a jeszcze nie tak dawno temu nie wychodziliśmy nawet z grupy w Lidze Mistrzów…
1
@mekston nasi lubią komplikować proste rzeczy akurat
0
@regatta52 uszatego? Gerarda Martina można podnieść bez powodu :P
1
@regatta52 to mnie już kompletnie nie interesuje. Teraz aby dowieźć ligę.
0
@MysticCat Ty teraz o Ferranie czy Ferminie?
0
@ProMILs wiadomo, że to tylko gdybanie, ale szanse byłyby dużo większe bo wczoraj:
Ferran >>> (Rashford + Lewy)
1
@michaleu dla mnie bez Barcelony te rozgrywki nie istnieją :(
1
@FcPortoFan1999 jeszcze się trochę pobawimy.
2
@Bykunn dlatego kompletnie nie rozumiałam, dlaczego go zdjął. Myślę, że Rekin aktualnie jest w takim gazie, że przydałby się, szczególnie w potencjalnej dogrywce.
0
@FcPortoFan1999 mnie została już tylko La Liga.
1
@FcPortoFan1999 liga fraudów skończyła się wczoraj i teraz do września już jej nie ma.