2

@JaSzymon ale mnie ten Japoniec wkurweja

1

@Chwytliwy z De Ligtem

0

@kewin Muzaj I Kwolek a brak Hubera I Komendy

0

@michal26 napisalem tych, którzy swoją grą zasłuzyli na awans. Nie biorę pod uwagę jakich mają konkurentów.

0

@soczeq co ty gadasz jedyni, którzy zasłużyli to Bednorz, Kłos , Huber I Komenda

6

Bednorz zasługuje na pierwszą drużyne

0

@BarcaInfo super transfer jakby się udało. Jak myślisz De Ligt trafi ostatecznie do Juve?

1

@ViscaBarca123 wywalone na tego gościa. Wybrał kase

0

@jedrek7000 zero kultury! Ręce w kieszeni

0

Jakiś czas temu powiedziałem, że wiem, gdzie zagra Matthijs De Ligt w przyszłym sezonie. Podtrzymuje to wszystko. Czytałem o tym, że są problemy w negocjacjach z Ajaksem, ale zobaczymy. Nie mogę powiedzieć więcej na ten temat, zainteresowane strony mogą jedynie coś ogłosić. Koniec końców to piłkarz decyduje o tym, gdzie chce grać i kiedy to ogłosić. Mogę was jednak zapewnić, że wiem, gdzie będzie występował.


Właśnie miałem konwersację z kibicem Juve. Nie zwróciłem wcześniej uwagi na to zdanie: "zainteresowane strony jedynie mogą coś ogłosić. To by pasowało Juve I De Ligt

1

Ma ktoś link do cytatu Bartomeu z przed pół roku gdzie mówił, że wie gdzie zagra De Ligt

0

@BarcaInfo idealnie za 3 lata

0

@kerouac wydaje mi się, że to nie fejk

2

Jose Mourinho:
"Myślałem, że Greizmann chce wygrać Ligę Mistrzów, ale chyba się myliłem - ktoś opuścił Liverpool na rzecz Barcy, aby to wygrać „zapomniałem jego imienia :)”.


0

@chudym czasami zdarzają się takie sytuacje

0

@czosnekfcb nie przesadza. To co on dzisiaj gra to porażka jakaś

0

Ten Heynen ten dobry. Nie widzi co ten Kwolek odwala?

0

Czemu Muzaj, który zawsze ryzykował raptem zapomniał jak się serwuje?
Kwolek to nie wiem za co on gra. Ani ataku ani przyjęcia. Warunki też przeciętne

1

Kocham Goretzke !!! Znaczy Bednorza

1

Czy oni nie potrafią zaryzykować mocną zagrywką?

0

Nie wiem co się stało z chłopakami. Kompletnie inna drużyna

0

@kewin I wszystko jasne

1

@Wajper raczej napewno gorszy

0

Wie ktoś co się stało z Bartkiem Lemańskim? Jeszcze w tamtym roku grał w reprezentacji

0

@Makalu konsekwencja czerwonej kartki

0

@D10SLEO a co ma być?

0

@bartoszekkk fajnie by bylo

1

Czy tylko dla mnie Bednorz wygląda jak Goretzka?

0

@Bord jaka statystyka???
nawet kolega kibic (normalny) Realu powiedział, że robisz z siebie debila. Kto się nie sprawdzil?
Arthur?
Lenglet?
Umtiti?
Dembele?
Coutinho?

0

@KacperVEB wracaj na swój notatnik I tam zgrywaj eksperta. Może jakąś oferte do młodzieżowej reprezentacji dostaniesz. Myślę, że błazen by się przydał naszej reprezentacji żeby po ewentualnych porażkach poprawić humor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?