KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 idealny to za duze słowo. Idealny byłby Jakby się niee łamał
0
Zreszta przykładów mógłbym ci dać dużo więcej @Damian11
4
@Damian11 A ronaldinho messiego czy Ronaldo to jako obrońcę kwalifikujesz?
3
@gumaz ja uważam, ze lek na raka już dawno powstał, jednak ta choroba niestety również kumuluje bardzo duze pieniądze dla pewnych osób i dlatego takie lekarstwo nie ujrzało światła dziennego
0
Patrząc na formę Ence lekka nadzieje mam na wygrana w całym turnieju
0
@MOLESTA ja mam gola sociedad
0
La Liga Madryt proszę państwa
0
@wojopancer nie
2
@Commando dał radę
22
Mój przyjaciel przeszedł z Radomiaka do Molde. Niesamowita duma
0
@panczo szkoda tylko, ze przeszedł do klubu takiego jak Tottenham. Nie widzę tego rozwoju u niego w tym klubie
0
@panczo No tak, ja rozumiem ale należy pamiętać, ze zawodnicy ofensywni są dużo bardziej pompowani jeśli chodzi o talenty. Według mnie to chłop ma wszystko żeby być wielkim zawodnikiem. Warunki fizyczne i technika tu wszystko się zgadza. Zobaczymy
13
@bartas97 jakos trzeba tuszować drukowanie dla was. Bezpieczny mecz, wiadomo było, ze Real nie straci pkt to pomyłki wliczyli
0
@panczo chłop akurat wyglada na spory talent ale No tak nie do nas to trzeba umniejszyć
1
@Faro Yamal, roque, gundogan,Cancelo
0
Ej chłopaki Var działa :O
1
Przecież oni nas cisna w 10 XD
2
Nie było faulu hahahahahhaha
0
Smutne jest to, ze gramy jednego więcej a ja i tak mam przeczucie ze coś nam wcisnął
2
Ograbieni z karnego haha
0
@Gacu95 spokojnie, mamy oriola
6
Hahahahahahhaha Kocham tego wiktorka, robi nam mecz
0
Goat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciary
0
Klaun i tyle xddd
0
@WiernyKibicToJa mi się wydawało, ze to endric
1
@szkudi7 xavi tez dalej kmini
0
@PaPo xavi się boi, ze piątkę wyłapie kolejna wiec od początku meczu zagęszcza środek pola i gramy jednym zawodnikiem ofensywnym
1
Się zastanawiam co xsvi ma na celu, przecież ten roque to mu psycha napewno leci w dół po takim policzku co mecx
0
Pedri chyba kuleje xd
2
Po co wpuścić Roque. Wystarczyło przejść na 3 obrońców i zagrac yamalem na prawej i Cancelo na lewej. Niestety xavi jeszcze tej formacji nie odblokował