0

@Luciano99 idealny to za duze słowo. Idealny byłby Jakby się niee łamał

0

Zreszta przykładów mógłbym ci dać dużo więcej @Damian11

4

@Damian11 A ronaldinho messiego czy Ronaldo to jako obrońcę kwalifikujesz?

3

@gumaz ja uważam, ze lek na raka już dawno powstał, jednak ta choroba niestety również kumuluje bardzo duze pieniądze dla pewnych osób i dlatego takie lekarstwo nie ujrzało światła dziennego

0

Patrząc na formę Ence lekka nadzieje mam na wygrana w całym turnieju

0

@MOLESTA ja mam gola sociedad

0

La Liga Madryt proszę państwa

0

2

@Commando dał radę

22

Mój przyjaciel przeszedł z Radomiaka do Molde. Niesamowita duma

0

@panczo szkoda tylko, ze przeszedł do klubu takiego jak Tottenham. Nie widzę tego rozwoju u niego w tym klubie

0

@panczo No tak, ja rozumiem ale należy pamiętać, ze zawodnicy ofensywni są dużo bardziej pompowani jeśli chodzi o talenty. Według mnie to chłop ma wszystko żeby być wielkim zawodnikiem. Warunki fizyczne i technika tu wszystko się zgadza. Zobaczymy

13

@bartas97 jakos trzeba tuszować drukowanie dla was. Bezpieczny mecz, wiadomo było, ze Real nie straci pkt to pomyłki wliczyli

0

@panczo chłop akurat wyglada na spory talent ale No tak nie do nas to trzeba umniejszyć

1

@Faro Yamal, roque, gundogan,Cancelo

0

Ej chłopaki Var działa :O

1

Przecież oni nas cisna w 10 XD

2

Nie było faulu hahahahahhaha

0

Smutne jest to, ze gramy jednego więcej a ja i tak mam przeczucie ze coś nam wcisnął

2

Ograbieni z karnego haha

0

@Gacu95 spokojnie, mamy oriola

6

Hahahahahahhaha Kocham tego wiktorka, robi nam mecz

0

Goat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ciary

0

Klaun i tyle xddd

0

@WiernyKibicToJa mi się wydawało, ze to endric

1

@szkudi7 xavi tez dalej kmini

0

@PaPo xavi się boi, ze piątkę wyłapie kolejna wiec od początku meczu zagęszcza środek pola i gramy jednym zawodnikiem ofensywnym

1

Się zastanawiam co xsvi ma na celu, przecież ten roque to mu psycha napewno leci w dół po takim policzku co mecx

0

Pedri chyba kuleje xd

2

Po co wpuścić Roque. Wystarczyło przejść na 3 obrońców i zagrac yamalem na prawej i Cancelo na lewej. Niestety xavi jeszcze tej formacji nie odblokował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?