9

Ale xavi to jest farmer nie trener. Chciałbym go lubić jako trenera ale on jest kompletnym idiota

0

Nogi mi się właśnie zaczęły trząść

0

Ahahahahahhahahahahaha to pograne gg

0

@MesQueUnClub96 roque? Felix?

0

@Gibbon_FCB i co będzie beton w pomocy jeszcze większy?

4

I w takim momencie trener reaguje i robi zmiany a nie teraz sraczka do kocna meczu i zmiany w 80

0

@Encore ale sędzia nie może cofnąć rożnego w takiej sytuacji. Powiedzieli mu ze spalony dlatego nie sprawdzał rpzy monitorku. Nie może cofnąć rożnego przez var

3

@Matheu12 sędzia liniowy metr od akcji, główny nie widzi ale jest faul XD

0

Nie ma karnego bo był spalony, przecież to oczywiste, ze gdyby nie to by dał 11 Napoli

0

@Encore był spalony dlatego nie ma karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Muevertigo spalony był mądralo

1

Roque za raphinie bym zobaczył

1

@Culer9002 i mimo wszystko gundogan patrząc na to na ile go stać

0

Ferran wróć proszę

3

@Forsyth a może taki żeby wsadzić więcej bramek? Bo jak nie strzelimy to oni wsadza coś na 100%. Lewy nie istnieje a jest ogrom miejsca dla takiego zawodnika jak roque. Pokazał ostatnio z mallorca jak potrafi się urwać

7

Kutwa raphinia to jest po prostu bezmózgi typ. Zawodnik bez iq

1

Szczerze? Do tak otwartego meczu jak znalazł byłby roque. Dużo miejsca jest bardzo na boisku wiec jego zrywy mogłyby zrobić robotę

14

Ja pindole ale ten cubarsi to jest diament. Jakie on Piły daje. A fermin wkurza mnie tym napalaniem sie. Jest bliżej bramki to głowa do dołu i wali z byle pozycji

2

Typowa drużyna bez jąder

2

@Albatros tak to właśnie ten zlodziejaszek

0

To było oczywiste, ze oni spokojnego meczu nie zagrają

0

Mam nadzieje, ze teraz tradycyjnie się nie cofną, tylko włożą 3

0

A to nie jest tak, ze spalony nie dyskwalifikuje czerwonej?

6

Cubarsi jakby co mam siostrę w twoim wieku

1

10 min a ja mam ochotę tego sedziego wypier… ze stadionu

0

Mam nadzieje, ze dziś wygramy jednak boje się najbardziej tego środka pola. Christensen w kreacji jest słaby a fermin to swoją gra bardziej przeszkadza niż pomaga. Totalnie nie jestem fanem jego talentu. Taki jeździec bez głowy, biega aby biegać

0

@MarioVeB! Med czysto

0

Oby rublow zrobił 2;0, gdyż zamyka mi kupon

0

@FcPortoFan1999 może dobrze by mu zrobiło zmiana trenera czy cos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?