1

@stickie Szczerze nie oglądałem tylko wyniki sprawdzałem .

0

Florian Wirtz już 2 asysta w meczu.

0

Czytałem że Mamadou Mbacke był od niego solidniejszy i mniej popełniał błędów gdy grali razem w rezerwach . W rezerwach jest kilku fajnych zawodników ofensywnych którzy pewnie po sezonie zostaną sprawdzeni .

15

Jak to jest że taki Pablo Torre który gdy dostawał minuty pokazywał swoje zaangażowanie , zdobył 3 bramki i jedna asystę w lidze w siedmiu spotkaniach nie dostaje szansy a Fati mimo że Barcelona dała mu po raz kolejny możliwości prosi o kolejną szanse . Ansu to powinien iść w pierwszej kolejności do psychologa sportowego bo w głowie jest blokada . Gavi czy Wirtz też przeszli ciężkie kontuzje ale grają jakby nigdy ich nie mieli.

0

@Macior79 Jak już Barcelona ma wydawać 70 plus to tylko Jamal Musiala. Mimo młodego wieku ważny zawodnik w BM i swojej kadry. On po prostu robi różnice . Jest jeszcze Florian Wirtz ale on pójdzie za + 130 mln

0

@regatta52 Dele i od razu ta nuta


0

Bayern Monachium przegrywa ale pewnie to odrobią. Ten młody napastnik co im strzelił bramkę Gimenez ma iść podobno do Milanu . Liga holenderska ale statystyki ma dobre .

2

Barcelona musi wygrać lige mistrzów . Rafie za to co pokazuje w tym sezonie złota piłka się należy.

0

Milion podań miedzy obrońcami które są nie potrzebne . Można zrobić dalekie podanie i oszczędzić czas to oni wola po ziemi i jak na treningu . A druga sprawa naprawdę nie da się oddawać strzałów z dystansu ? Jeszcze zawodnicy Getafe to pizdy .

1

Dziwny skład . Mi osobiście brakuje Torre i Victora

1

@LinekMichal Musiala zagra tak samo w pomocy a Nico będzie rezerwowym dopóki Rafa utrzyma forme. Ja sobie nie wyobrażam że Nico ma mieć podstawowy skład bo Yamal będzie niezadowolony. Jeśli jest możliwość pozyskania Niemca to trzeba zrobić wszystko żeby się udało. To jest prawdziwa jakość a Nico miał dobry jeden sezon a teraz słabiej .

2

@LinekMichal Jamal Musiala a nie Nico . Lewe skrzydło i pomoc w jednym a kontrakt kończy mu się w 2026 roku w czerwcu . Pozbywamy się wtedy Fatiego , De jonga i Ferrana a mamy zawodnika co da większa jakość niż ta trójka . Obok Yamala to dla mnie najlepszy młody zawodnik . A jak nie mamy kasy to brać z rezerw bo jak na razie najlepiej na tym wychodzimy.

0

@clyde Może
-Sweet.Home
-All of Us Are Dead

8

@okiemtypera_lucaxx95 Rudiger to menda i powinien wylecieć

7

Tytuł idealnie opisuje tego pana .

4

OLe , ole .. Rudiger to menda każdy to wie.

0

@ArturS Widzisz jednak Lewy taki słaby nie jest .

6

Wojtuś ma wybaczone .

0

Wszedł i brama no normalka . Ale to było nie do obrony

2

A już tak dobrze było

0

Dziękuje , mogę jutro iść do pracy z dobrym humorem

0

Nie wrócą , no chyba sędzia coś odjebie

0

@creative7 Rafa

0

@GeneralXavi Nie patyczkował się. Tyle kosił lewego to się wkur...

2

Podsumowanie 1 połowy
1. Robert mimo wieku dalej to ma
2. Yamal cudo
3. Rafa tak jak mówiłem przed sezonem on liczy zrobi
4. Gavi po poważnej kontuzji a gra tak jakby nigdy jej nie miał bo to wojownik
5. Rudiger to menda
6. Ale im jebli 4-1

0

@sevs Pokaż mi klub który za darmo oddaje swojemu rywalowi do tytułu swoich zawodników. Może się kiedyś naucza by tego nie robić.

0

@pioz123 Spokojnie jako zmiennik da rade . A o Jamala to Barcelona powinna walczyć jeśli tylko będą pieniądze . Wole ta dwójkę niż Leao.

0

@pioz123 Zamiast Nico to brać dwóch zawodników którym się kontrakty kończą 30 cze 2026. Jamal Musiala który może grać jako ofensywny pomocnik i lewy skrzydłowy a drugi zawodnik to Edon Zhegrova który zagra na prawym i na lewym skrzydle . Fati , Ferran i De jong oczywiście aut.

2

Nie zdziwię się jak Juventus max 40 zaproponuje skoro gracz nie chce dłużej być w klubie.

2

Wojtek tylko nie spierdol tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?