1

@Michael24 Jak Bambi to jelonek tej pani to nie znam .

16

Chyba Pena musi strzelić samobója żeby Wojtek go zastąpił. Kiedyś był artykuł że niby szatnia się nie zgadza. Nie ma logicznego powodu na to że Wojtek dalej nie broni .

1

@esem91 Dobrze że nie mieszkam w Warszawie bo nie wiem czy bym wytrzymał. Chyba większość Warszawy to lubi bo nie słychać żeby były jakieś marsze czy manifestacje przeciwko.

0

@BORO_12 Ale mi chodzi to że nie powinno się brać zawodnika bo za darmo albo że okazja rynkowa. Już nie raz na tych okazjach Barcelona za dobrze nie wyszła. Patrzę na gościa i mi się kojarzy Depay który miał super liczy a potem mu nie wyszło.

1

@BORO_12 Gazety muszą o czymś pisać . Uparłes się na tego Davida bo mu się kontrakt kończy. Dlaczego nikt go wcześniej nie kupił ? Może nie jest taki super. Trzeba rozważyć każdą opcję A nie tylko brać bo za darmo . Jemu też trzeba będzie zapłacić za podpis i pensje większą niż normalne dać. Potem jak się nie sprawdzi i nie będzie chciał odejść to kolejny problem. Napastnika to bym szukał w niemieckiej czy w angielskiej. Takiego co się sprawdził nie tylko w jednej lidze czy zespole .

2

Nie wierze że Wojtek jest tragiczny na treningach . Pena sie nawet nie ruszył

0

Brawa dla kapitana

0

@Deeespacito Czyli Ania nie miała spokojnej nocy. Jeszcze jedno niech zmajstruje bo potrzeba zawodnika na przyszłość .

0

@Commando A dla mnie mógłby być odpowiedzialny za argentyński rynek .

1

@ViscaelBarca2007 Na skrzydła jest ten talent z Afryki i jeszcze w szkółce co po kontuzji wraca . Dodatkowo był artykuł o jakiejś perle co ma Barcelona pozyskać i on też jest skrzydłowym . Boki obrony najważniejsze i bramkarz . Co do napastnika to ciężko będzie zbierać nowemu minuty przy Lewandowskim jeśli utrzyma formę. Fati, Ferran i De jong ta trójka musi zostać sprzedana bo nic nie wnosi.

0

@IAmLegend Taki ch.. co ludzi dręczy. Tych jego wyznawców razem z nim wydalić.

1

@krol211 Co ci Torre zrobił ? Zagrał 203 minuty w 6 spotkaniach a i tak ma 3 bramki i 1 asystę . On potrzebuje więcej minut bo to dalej młody chłopak.

2

A może młody Pau Prim.

0

@partymaker Cody Gakpo na druga połowę . Nie jest to typowa 9 ale czy można gorzej ?

1

@K1ngKong7 Florian Wirtz ma podobno do nich przejść za 120 mln . Maja kasę tylko co z tymi zarzutami .

0

@mate92 Fermin ale obu bym zmienił

1

Każdy mądry po spotkania ale Fermin i De jong nie dali nic i przez to był chaos . W całym spotkaniu maiłem wrażenie że piłkarze chwilami sobie przeszkadzają . Torre i Victor powinien wejść za Gaviego i Pedriego . Wtedy Casado , Torre i Olmo pomoc a Victor na atak. Punktów już nie odzyskamy ale boli ich strata jak się prowadzi 2-0 .

0

Dlatego uważam że najważniejsza pozycja do wzmocnienia to lewa obrona . Wypadnie Balde na dłużej i jesteśmy w czarnej dupie.

0

@juarez Być bogatym ale jej o tym nie mówić .

8

@Tridente2015 nie zapomniałem w top 4 się nie mieści. Tam tylko PSG i nic więcej.

1

Tak jak pisałem zostaje w MC . Z top lig do zdobycia została mu jeszcze włoska. Może kiedyś jeszcze ja zdobędzie.

9

Ja włoskiej ligi nie oglądam ale pamiętam jak w spotkaniu z Barcelona nie istniał . Kounde wyłączył go ze spotkania i tyle było z jego gry.

1

@Arekvip Barcelona robiła transfery tak nieprzemyślane że głowa mała. Nawet teraz za Laporty wywalili kasę w błoto np Roque czy Torres. Jak już kogoś pozyskać to takiego co zrobi różnice i od razu będzie mógł wskoczy do 11. Czy David da rade , nie wiem ale ni dziwi cię to że jeszcze nie zmienił klubu i siedzi cały czas w średniaku ligi francuskiej . Jeszcze jedno sporo tu osób pisze kupcie Nico czy Leao na skrzydło. To jest wydatek i nie wiadomo czy będzie potrzebny bo jeden młody ma do Barcy przyjść a jeszcze inny jest w szkółce. Jak ma przyjść David to na normalnym kontrakcie.

1

@Arekvip A jak będzie to niewypał i się nie zgodzi odejść do innego klubu bo np mu się w Barcelonie spodoba . W klubie są już tacy co nie grają a trzeba ich utrzymywać .

0

@Litman Lewandowski powinien powiedzieć dość i odejść z kadry . Nie ważne jak dobry jest z tą kadrą i tak same porażki A młody nie jest.

0

Pierwszy lepszy z kanapy by gorzej nie poprowadził tej reprezentacji . Tyle kasy na trenerów a prawie same rozczarowania.

1

Czytałem że jest dobry ale w Barcelonie pomocników jest wystarczająco .

2

@MesQueUnClub96 Najgorsze co może być prezydent i premier z jednej partii. Co by Donald i je ludzie nie powiedzieli to i tak się wyprą nawet jak będzie nagrane .

2

Zamiast grać woli siedzieć na ławce i pobierać pensje . Gość jest młody i dla niego minuty i rytm meczowy powinien być najważniejszy . W Barcelonie nigdy się nie naucza ze nie powinno się dawać tak wysokich kontraktów.

0

@Coutinho007 „Jeżeli wstanie pewnego dnia i coś mu przeskoczy w głowie, będziemy mieli zawodnika, którego będą nam zazdrościć wszyscy na świecie” Może tego dożyjemy tak samo u Fatiego .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?