2

@tomek8756 Czyli tradycyjna kobieta .

21

Pogodził się z tym że na stałe będzie prawym obrońcą i na dobre mu to wyszło . Tylko się cieszyć że mamy takiego pracusiu w Barcelonie .

2

Portugalczyk co robi fochy idealny do Realu Madryt. Jak już wydawać to z głową ale najlepiej oszczędzać i brać ze szkółki.

1

Cubarsi i Martinez się uzupełniają i Ronald nie musi być podstawowym graczem. Obaj nie dają żadnych podstaw żeby zostać na ławce .

0

@Rewolucja123 Scholes był najlepszym pomocnikiem .

5

@JoeSatriani Na stadionach to teraz mogą przy każdym jego kontakcie z piłką krzyczeć Rodri. Vini straci kontrolę bardzo szybko

13

Alves też się nie popłakał a rzucali w niego bananami. Zjadł banana i chyba zaliczył asystę. Yamal i Alves się nie popłakali bo mają ich w dupie.



30

Twarda ręka była potrzebna i to od dawna . Następne spotkanie gramy z rzeźnikami więc rotacje miłe widziane .

1

@Popitek12 Do madrytu pasuje

1

Pułapki ofsajdowe to też ryzyko i trzeba się pilnować . Boli ich to że Barcelona tak dobrze to wykonuje . Jakoś tyle lat były obecnie przepisy i nikt do tej pory ich nie zmieniał.

0

@ArcziArtt To cie docenili . W koszu też kibice Realu obrażali zawodnika Barcelony i cisza .

1

@barcanawieki może gra chujowo ale spełnia swoje marzenie.

1

Ciężki tydzień ale ten mecz to była nagroda . Jakby był normalny sędzia to by przynajmiej jedno czerwo dla Madrytu było. Hans stworzył potwora .

6

Jak faul na Pedrim nie był na czerwo tego zrozumieć nie mogę . Sędzia nie dawał kartek jak powinien i pozwolił na agresję i faule. W tym meczu i tak będzie czerwo to tylko kwestia czasu.

1

@Bocheno1 może Guardiola

0

@Dayan016 Yamal to ławka z tymi rzeznikami .

0

Jak tak będzie wychodził to mu za kołnierz wrzucą.

5

Bvb oni to po raz kolejny wygrywają trofeum frajerów. Najpier liga A potem przegrywać wygrane spotkania .

1

@BarcaKings965212 ze spalonych jak Morata

0

@domel098 Nie pamiętam więc ci nie powiem.

0

@domel098 Barcelona może się nie zgodzić i tyle z ich planów.

10

Dobra to w drugą stronę mecz na szczycie NBA niech rozegrają w Hiszpani. No przecież to żaden problem dla zawodników i kibiców.

0

@DTMisTheBest To niech płaci i bierze . W pomocy mamy kim grać i są inne talenty w szkółce.

0

@ViscaelBarca2007 boki obrony przynajmiej lewa strona i bramkarz chyba że Wojtek przedłuży kontrakt.

0

Oby nie było kontuzji bo nikogo z podstawy nie oszczędził.

7

Leo zawsze będzie najlepszy .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MichuZ44 Leo to legenda i powinien być. Real też mnie nie interesuje wręcz obrzydza A jak wchodzę na stronę to niestety muszę oglądać artykuł o nich.

1

@Mixtape Jak się zamuruje to może Celta coś ugra ale bez Aspasa tego nie widzę.

1

@don'T.R.I.P.e Ja też jestem z Małopolski ale pierwszy raz się z takim czymś spotykam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?