Kamil689
Dołączył/a: sierpień 2012
Tarnów
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756 Czyli tradycyjna kobieta .
21
Pogodził się z tym że na stałe będzie prawym obrońcą i na dobre mu to wyszło . Tylko się cieszyć że mamy takiego pracusiu w Barcelonie .
2
Portugalczyk co robi fochy idealny do Realu Madryt. Jak już wydawać to z głową ale najlepiej oszczędzać i brać ze szkółki.
1
Cubarsi i Martinez się uzupełniają i Ronald nie musi być podstawowym graczem. Obaj nie dają żadnych podstaw żeby zostać na ławce .
0
@Rewolucja123 Scholes był najlepszym pomocnikiem .
5
@JoeSatriani Na stadionach to teraz mogą przy każdym jego kontakcie z piłką krzyczeć Rodri. Vini straci kontrolę bardzo szybko
13
Alves też się nie popłakał a rzucali w niego bananami. Zjadł banana i chyba zaliczył asystę. Yamal i Alves się nie popłakali bo mają ich w dupie.
30
Twarda ręka była potrzebna i to od dawna . Następne spotkanie gramy z rzeźnikami więc rotacje miłe widziane .
1
@Popitek12 Do madrytu pasuje
1
Pułapki ofsajdowe to też ryzyko i trzeba się pilnować . Boli ich to że Barcelona tak dobrze to wykonuje . Jakoś tyle lat były obecnie przepisy i nikt do tej pory ich nie zmieniał.
0
@ArcziArtt To cie docenili . W koszu też kibice Realu obrażali zawodnika Barcelony i cisza .
1
@barcanawieki może gra chujowo ale spełnia swoje marzenie.
1
Ciężki tydzień ale ten mecz to była nagroda . Jakby był normalny sędzia to by przynajmiej jedno czerwo dla Madrytu było. Hans stworzył potwora .
6
Jak faul na Pedrim nie był na czerwo tego zrozumieć nie mogę . Sędzia nie dawał kartek jak powinien i pozwolił na agresję i faule. W tym meczu i tak będzie czerwo to tylko kwestia czasu.
1
@Bocheno1 może Guardiola
0
@Dayan016 Yamal to ławka z tymi rzeznikami .
0
Jak tak będzie wychodził to mu za kołnierz wrzucą.
5
Bvb oni to po raz kolejny wygrywają trofeum frajerów. Najpier liga A potem przegrywać wygrane spotkania .
1
@BarcaKings965212 ze spalonych jak Morata
0
@domel098 Nie pamiętam więc ci nie powiem.
0
@domel098 Barcelona może się nie zgodzić i tyle z ich planów.
10
Dobra to w drugą stronę mecz na szczycie NBA niech rozegrają w Hiszpani. No przecież to żaden problem dla zawodników i kibiców.
0
@DTMisTheBest To niech płaci i bierze . W pomocy mamy kim grać i są inne talenty w szkółce.
0
@ViscaelBarca2007 boki obrony przynajmiej lewa strona i bramkarz chyba że Wojtek przedłuży kontrakt.
0
Oby nie było kontuzji bo nikogo z podstawy nie oszczędził.
7
Leo zawsze będzie najlepszy .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MichuZ44 Leo to legenda i powinien być. Real też mnie nie interesuje wręcz obrzydza A jak wchodzę na stronę to niestety muszę oglądać artykuł o nich.
1
@Mixtape Jak się zamuruje to może Celta coś ugra ale bez Aspasa tego nie widzę.
1
@don'T.R.I.P.e Ja też jestem z Małopolski ale pierwszy raz się z takim czymś spotykam.