KamilS689
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@BORO_12 Kasa nie gra. Co z tego że w Angli ja mają jak LM dominuje Liga Hiszpańska to samo w LE. Gadasz głupoty bo za byle przeciętnego zawodnika żądają kasy z kosmosu. Policz sobie ile Barca wywaliła w błoto pieniędzy na zawodników grających mało albo w cale. Dalej MC ile wywaliło kasy a ile zdobyło LM ? Najnowszy przykład to Liverpool jakie okienko a na którym miejscu są obecnie.
2
@Sulimo Scooby-Doo był dla mnie najlepszy. Teraz nawet ten klasyk potrafią zniszczyć.
8
Xabi zostań min do końca sezonu bo gra realu mi się podoba .
0
@bartekvisca Erik Ten Hag został zwolniony po 2 meczach z BL. Niemcy nie czekaja tylko szybko usuwają problem .
0
@pt9 To może ten ze Strażników Galaktyki.
0
@NeroTFP1 Ale ta jego żona to podobno facet.
1
Jaka ocenę wystawia media arbitrowi po tym spotkaniu. Bo to że Madryt 0 to jest pewne.
0
I brawo Celta 2-0
1
Sędzia się nie piwrdoli .Jeszcze jedna prosimy
1
@majkiii Trafiłem
1
@macio_944 max 5 min
4
Dobrze Rodrygo graj tak dalej a ZP twoja
1
@Luciano99 Po raz pierwszy i nie ostatni.
1
@Stinger_ Wystarczyło odejść z MU
1
@Cvzx Graj ich cały czas.
1
@majkiii Wyceniali go na 100 mln
1
@Romario87 Tak jak codziennie u nich to norma .
0
Na moje to oni grają na zwolnienie trenera .
0
I potem będę mieć pretensje że przegrywają. Coś czuje ze na tej kartce się nie skończy.
0
@takisobiektos Ale to jest jego wywiad . Możesz go zapytać sam na X jeśli ma tam konto. W tamtym sezonie był jednym z poważnych kandydatów do ZP a w tym mu nie idzie. Pamiętam że dopiero co przedłużył kontrakt i forma nagle spadła.
0
@BorzyKrzys Jak ranking filmów świątecznych to na 90% będzie na nim Kevin sam w domu oraz mój ulubiony film W krzywym zwierciadle :Witaj Święty Mikołaju.
2
@Laminedependencia Ale ten płacz to zloto.
0
@Maker0 W tym sezonie to cały czas nie idzie . Możliwe że za dużo nakupowali zawodników i nie ma zgrania .
5
MOHAMED SALAH ZRZUCIŁ BOMBĘ NA LIVERPOOL:
"Nie mogę w to uwierzyć, jestem bardzo rozczarowany. Tak wiele zrobiłem dla tego klubu, wszyscy widzieli to przez lata, zwłaszcza w zeszłym sezonie. Nie wiem, dlaczego znalazłem się na ławce rezerwowych. Czuję się, jakby klub zrobił ze mnie ofiarę. Tak właśnie się czuję”.
"Zobaczymy, co się wydarzy [w następnym meczu]. W głowie będę cieszył się meczem, bez względu na to, czy zagram, czy nie. Zobaczymy, co się wydarzy. To będzie na Anfield, pożegnam się z kibicami, pojadę na Puchar Narodów Afryki, bo nie wiem, co się stanie, kiedy tam będę.”.
"Miałem dobre relacje z menedżerem. Nagle nie mamy żadnych relacji. Nie wiem dlaczego. Wydaje mi się, że ktoś nie chce mnie w klubie”.
"To dla mnie nie do zaakceptowania. Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. Nie rozumiem tego. Myślę, że gdybym był kimś innym w klubie, klub chroniłby tego zawodnika. Nie wiem, dlaczego znalazłem się w tej sytuacji. Tak wiele zrobiłem dla tego klubu. Nie muszę codziennie walczyć o swoją pozycję, ponieważ na nią zasłużyłem. Nie jestem większy od nikogo”.
Egipcjanin trzy ostatnie mecze zaczął na ławce rezerwowych:
▪️W sobotę z West Hamem cały mecz przesiedział na ławce.
▪️W środę z Sunderlandem wszedł w 46. minucie.
▪️W sobotę z Leeds ponownie nie pojawił się na boisku.
0
@BORO_12 Wolę zawodnika który dobrze sobie radzi z lidze Angielskiej. Zresztą zobaczymy jak potoczą się ich kariery . Niemiec jest po zerwaniu łękotki więc uważam że lepiej nie ryzykować. Pamiętam jak sie napalałes na Onane że Barca musi go kupić.
0
@BORO_12 Trochę przesada . On ma roczny kontrakt więc ta kwota jest za duża. To nie jest wybitny obrońca i gdyby nie to że mu się kontrakt kończy to nie byłby tak wysoko na liście. Ja wiem że jakie są czasy ale nie przesadzajemy z cena. Bastoni albo Van de Ven to byłyby prawdziwe wzmocnienia .Zamiast durne pisane o Alvarezie powinni przeznaczyć spory kapitał na obronę.
0
@Laminedependencia Na telefonie mogłeś obejrzeć. Chociaż po takim dniu to bym chyba usnął przed końcem. Ja tylko wstałem o 4.50 i wróciłem po 18 i jutro tak samo .
0
@Encore Ten gość byłby idealny ale przez kontrakt i zespół w którym gra jest niestety niemożliwy . Jednak jeśli rozbić bank to tylko Norweg.
0
@Ronin47 Grimaldo jak najbardziej.
6
Po tym karnym Roberta aż mi się przypomniał Ramos i jego uderzenie . Do dziś tą piłkę szukają.